КОСОВСЬКИЙ: «Молоді гравці вийшли і показали, що вони думають на полі»

Наставник «Ворскли» – про перемогу над «Колосом» в Кубку України

КОСОВСЬКИЙ: «Молоді гравці вийшли і показали, що вони думають на полі»
© ФК Ворскла. Віталій Косовський
Головний тренер полтавської «Ворскли» Віталій Косовський прокоментував перемогу над «Колосом» (1:0) в матчі 1/8 фіналу Кубка України.
 
«Молоді гравці вийшли і показали, що вони думають на футбольному полі. Ще й плюс забили гол. Звичайно ж, це заслуга всієї команди. Тому ще раз хочу подякувати хлопцям за такий важкий і важливий матч в плані психології. Для нас сьогоднішня перемога - це як крок для того, щоб грати, працювати і прогресувати», - сказав Косовський в коментарі телеканалу «Футбол 1».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Andy_P
      Andy_P, 01.11.2019 19:26
    0
    BekXan, 01.11.2019 15:31
    Там в конспектах всё в линеечку и дуля нарисована.Сачко конспекты и думать эти вещи не совместимы.Был тот пустой а этот вообще пустой по полной.
    Тромбон и Павлов - лучшие в истории Ворсклы, но это прошлое. Сачко - туда-сюда. Все остальные - шлак, быстро уходящий. Хотелось-бы пожелать удачи Косовскому, он вроде пытается что-то изменить.
    BekXan
      BekXan, 01.11.2019 15:31
    0
    REALIST, 01.11.2019 10:51
    Ворскла и "думать на поле" ??? Не верю ! ...доставайте конспекты Сачка !
    Там в конспектах всё в линеечку и дуля нарисована.Сачко конспекты и думать эти вещи не совместимы.Был тот пустой а этот вообще пустой по полной.
    REALIST
    online
      REALIST, 01.11.2019 10:51
    -2
    Ворскла и "думать на поле" ??? Не верю ! ...доставайте конспекты Сачка !
    Andy_P
    online
      Andy_P, 01.11.2019 19:26
    0
    BekXan, 01.11.2019 15:31
    Там в конспектах всё в линеечку и дуля нарисована.Сачко конспекты и думать эти вещи не совместимы.Был тот пустой а этот вообще пустой по полной.
    Тромбон и Павлов - лучшие в истории Ворсклы, но это прошлое. Сачко - туда-сюда. Все остальные - шлак, быстро уходящий. Хотелось-бы пожелать удачи Косовскому, он вроде пытается что-то изменить.
    BekXan
      BekXan, 01.11.2019 15:31
    0
    REALIST, 01.11.2019 10:51
    Ворскла и "думать на поле" ??? Не верю ! ...доставайте конспекты Сачка !
    Там в конспектах всё в линеечку и дуля нарисована.Сачко конспекты и думать эти вещи не совместимы.Был тот пустой а этот вообще пустой по полной.