World Open: Бінем знищив Селбі

У Китаї зіграні матчі 1/8 фіналу рейтингового снукерного турніру

2383
0
У китайському Юйшані триває рейтинговий снукерний турнір. Матчі 1/8 фіналу з самого початку припускали загострення пристрастей. В 4-х з восьми пар зійшлися представники топ-16 світового рейтингу! При цьому, не забуваємо, з різних причин в основну сітку не пройшли Марк Вільямс, Ронні О'Салліван і Ніл Робертсон. Ще дві пари несли статус дербі - тайського і шотландського. Ну а в двох інших матчах фаворити зазнали поразки!

Марк Селбі швиденько повів в рахунку проти Стюарта Бінема - 2:0. Той не менш швидко відігрався, оформивши серії в 108 і 97 очок. 2:2 - і суперники вирушили на 15-хвилинну перерву, поки за сусідніми столами гравці ледь приступили до третього фрейму. А після паузи Стюарт зробив 3 сенчурі поспіль - 5:3. Погодьтеся, 5 партій поспіль з брейками «+90» - сам по собі результат неординарний. Але в поєдинку з Марком Селбі здається взагалі фантастичним.

Грем Дотт почав матч проти Джона Хіггінса серіями в 104 і 80 очок. Проте, Джон до перерви зрівняв рахунок, оформивши брейки в 71 і 99 очок. Потім пішов обмін партіями, але в кожній з трьох останніх Хіггінс зробив серії «+60», що дозволило йому вийти до чвертьфіналу.

У зустрічі Кайра Уїлсона і Джека Лісовського були зіграні 6 фреймів, і все завершилися серіями «+70». Вілсон при цьому оформив дві «сотні» і переміг - 5:1.

У схожому ключі почався і матч Алістера Картера і Чжоу Юелуна. До перерви китайський снукерист зробив серії в 131, 134 і 70 очок! Алі мав в активі брейк в 78, а після відновлення гри набрав 141 очко за підхід. Але потім Юелун виграв 2 партії поспіль, а з ними і матч.

Наднапруженою видалася зустріч Джадд Трамп - Джо Перрі. Здавалося, чемпіон світу не зазнає проблем - він повів в рахунку 3:0, але потім Джо виграв 4 фрейма поспіль з серіями в 123, 129 і 70 очок. Довелося Трампу проявити всю свою майстерність. Він зрівняв рахунок, в 9-й партії змушений був виходити зі складних снукерів, але на останньому рожевому виграв фрейм і путівку в чвертьфінал - 5:4.