30.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Кубок України. Маріуполь вирвав перемогу у Олімпіка

Гол Чурка на останній хвилині приніс «Маріуполю» путівку в 1/4 фіналу

Кубок України. Маріуполь вирвав перемогу у Олімпіка
© ФК Маріуполь

У матчі 1/8 фіналу Кубка України «Маріуполь» приймав іншу команду з УПЛ - «Олімпік». Матч котився до нульової нічиєї в основний час і овертайму, проте на 95-й хвилині В'ячеслав Чурко приніс підопічним Олександра Бабича путівку в чвертьфінал.

«Маріуполь» - «Олімпік» - 1:0
Голи: Чурко, 90+5

«Маріуполь»: Гальчук - Биков, Яворський, Дава, Корнієнко - Тищенко, Федорчук, Чех (Танковскій, 60) - Мішньов, Вакула (Чурко, 79), Топалов.

«Олімпік»: Пеньков - Ксьонз, Гришко, Снурніцин, Є. Пасіч - Цимбалюк, Кравчук - Завійський (Політило, 67), Імері (Вантух, 78), Балашов (Тейшейра, 63) - Джеффрі.

Попередження: Биков, Яворський - Кравчук, Завійський.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nomad
      nomad, 30.10.2019 17:14
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    googlle, 30.10.2019 17:01
    Мариуполь - это не Донбасс, если что.
    Если иметь ввиду Донецкий угольный бассейн, то ДА. Марик вблизи границы залежей угля. А если брать Донбасс как территориальные регион, то НЕТ.
    googlle
      googlle, 30.10.2019 17:01
    +4
    «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:17
    В финале кубка Украины, нас по всей видимости, ждёт донбасское дерби
    Мариуполь - это не Донбасс, если что.
    nomad
      nomad, 30.10.2019 16:44
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Я балдею от этих 90+5! Это какой же пздц по нервам. В Союзе было 90 и сюр сюр...
    prezidend
      prezidend, 30.10.2019 16:42
    +4
    «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:27
    Это не шутка. В победу Динамо над Шахтёром, я не верю. Шахтёр будет в финале и я почему то уверен, что Мариуполь - тоже
    Шахтёр будем посмотреть попозже, а Мариуполь с такой игрой, как в этом сезоне может выйти в финал кубка Донецкой области разве что
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:27
    -9
    prezidend, 30.10.2019 16:19
    Смешно пошутил
    Это не шутка. В победу Динамо над Шахтёром, я не верю. Шахтёр будет в финале и я почему то уверен, что Мариуполь - тоже
    prezidend
      prezidend, 30.10.2019 16:19
    +6
    «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:17
    В финале кубка Украины, нас по всей видимости, ждёт донбасское дерби
    Смешно пошутил
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:17
    -9
    В финале кубка Украины, нас по всей видимости, ждёт донбасское дерби
    prezidend
      prezidend, 30.10.2019 16:19
    +6
    «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:17
    В финале кубка Украины, нас по всей видимости, ждёт донбасское дерби
    Смешно пошутил
    googlle
      googlle, 30.10.2019 17:01
    +4
    «УАФ– М а ф і я!» , 30.10.2019 16:17
    В финале кубка Украины, нас по всей видимости, ждёт донбасское дерби
    Мариуполь - это не Донбасс, если что.
    prezidend
      prezidend, 30.10.2019 16:42
    +4