ФОТО. Марадона дивився матч своєї команди, сидячи на троні

Легендарність аргентинця на батьківщині зашкалює

ФОТО. Марадона дивився матч своєї команди, сидячи на троні
© Twitter
Дієго Марадона, який нині очолює «Хімнасію» з Ла-Плати, приїхав зі своєю командою в Росаріо на виїзний матч чемпіонату Аргентини проти «Ньюеллс Олд Бойз».
 
Спочатку його зустріла юрба фанатів біля готелю, де жила «Хімнасія». Легенді довелося вийти на балкон і приєднатися до гулянь.
 
Під час самого матчу, який «Хімнасія» виграла з рахунком 4:0, Марадона сидів у кріслі, більше схожому на трон.
 
 

У сезоні 1993/1994 Марадона провів 5 матчів у складі «Ньюеллс Олд Бойз».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Alehandro
    online
      Alehandro, 30.10.2019 15:23
    +1
    name_footbol, 30.10.2019 12:07
    Для меня он никакой не лучший из лучших, как и Пеле. Да в свое время они были крутыми ребятами!
    Но сейчас спустя время ты видишь еще круче этих футболистов, потому что можно сравнить - посмотрев видео!
    А ещё через 50 лет игроки, нашпигованные результатами передовых разработок в области биологии и медицины, будут все 90 минут по полю, как безумные, гонять и выдавать мега-зрелищные игры... Так что, сейчас не считать богами футбола Рональдо, Месси, Агуэрро, Милевского..?))
    0933333333
      0933333333, 30.10.2019 14:45
    0
    Человек понт
    "Странно" что Химназия выиграла первый раз за 10 матчей
    Kantemirov
      Kantemirov, 30.10.2019 12:47
    -2
    name_footbol, 30.10.2019 12:07
    Для меня он никакой не лучший из лучших, как и Пеле. Да в свое время они были крутыми ребятами!
    Но сейчас спустя время ты видишь еще круче этих футболистов, потому что можно сравнить - посмотрев видео!
    Согласен.В современном футболе, на фоне современных топов, эти ребята потерялись бы наглухо.
    name_footbol
      name_footbol, 30.10.2019 12:07
    -2
    Для меня он никакой не лучший из лучших, как и Пеле. Да в свое время они были крутыми ребятами!
    Но сейчас спустя время ты видишь еще круче этих футболистов, потому что можно сравнить - посмотрев видео!
    Alehandro
    online
      Alehandro, 30.10.2019 12:04
    +2
    Скромненько
    Alehandro
    online
      Alehandro, 30.10.2019 12:04
    +2
    Скромненько
    Alehandro
    online
      Alehandro, 30.10.2019 15:23
    +1
    name_footbol, 30.10.2019 12:07
    Для меня он никакой не лучший из лучших, как и Пеле. Да в свое время они были крутыми ребятами!
    Но сейчас спустя время ты видишь еще круче этих футболистов, потому что можно сравнить - посмотрев видео!
    А ещё через 50 лет игроки, нашпигованные результатами передовых разработок в области биологии и медицины, будут все 90 минут по полю, как безумные, гонять и выдавать мега-зрелищные игры... Так что, сейчас не считать богами футбола Рональдо, Месси, Агуэрро, Милевского..?))
    0933333333
      0933333333, 30.10.2019 14:45
    0
    Человек понт
    "Странно" что Химназия выиграла первый раз за 10 матчей