Sport.ua зібрав найцікавіші події 12-го тура Прем'єр-ліги в статистичному розрізі

3946
0
ФК Шахтар

Команда Луїша Каштру втратила перші очки в чемпіонаті, «Львів» 15 матчів не може перемогти вдома, гравець «Колоса» Максименко заробив третю червону картку в чемпіонаті та інші важливі події минулого туру.

«Шахтар» вперше розходиться миром з «Олександрією» на своєму полі і втрачає перші очки в сезоні-2019/20, перериваючи загальну переможну серію з 13 ігор і стартову - з 11.

Гірники не знають поразок 41 матч поспіль (+35=6), а в рідних стінах - 25 (+20=5).

Помаранчево-чорні, в 20-й очній зустрічі вперше не забивши «Олександрії», переривають дві власні гольові серії: загальну - з 18 ігор і домашню - з 13. Останній раз донеччани залишалися на «сухому пайку» 24 квітня 2019 року - 0:0 в гостях з «Динамо», а на своєму полі - 23 листопада 2018 го - 0:0 зі «Львовом».

Завершується і безнічейна серія гірників, що склала 11 матчів. Останню мирову вони підписали 22 травня 2019 го - 1:1 вдома з «Динамо».

«Шахтар» не пропускає в загальному 5 ігор поспіль (454 хвилини), а вдома - 3 (274 хвилини).

50-й матч у чемпіонатах України в якості капітана проводить Тайсон.

Дмитро Шастал стає «володарем» 30-й червоної картки «Олександрії» в прем'єр-лізі.

«Динамо» забиває 19 матчів поспіль, а в рідних стінах - 10.

Артем Шабанов стає автором 13-го автогола киян в українських чемпіонатах. Його «самостріл» перериває суху серію біло-синіх - на 567-й хвилині і Григорія Бущана - на 698-й.

150-й матч в кар'єрі проводить Віктор Циганков (ЧУ - 90, КУ - 6, СК - 2, ЄК - 34, ЗУ - 18).

«Десна» здобуває 4-ту велику перемогу в елітному дивізіоні, причому, як і всі попередні - в гостях, а «Львів» вчетверте розгромно програє.

Підопічні Олександра Рябоконя оновлюють два особистих рекорди, продовживши безнічейну серію на чужих полях до 9 матчів (+5-4), а гольову виїзну - до 6.

Денис Фаворов стає другим гравцем чернігівців після Олександра Філіппова, який забив 10 м'ячів в прем'єр-лізі.

Дмитро Хльобас стає одноосібним рекордсменом «Десни» за кількістю дуплетів - 3. При цьому його дубль виявляється 1300-м за рахунком в історії українських чемпіонатів.

Дмитро Хльобас забиває 30-й м'яч у кар'єрі (ЧУ - 27, КУ - 3).

«Львів» обходиться без перемог у рідних стінах 15 матчів поспіль (=5-10). Більш тривалі домашні безвиграшні серії мали тільки «Харків» (17) і «Зірка» (16).

Бразилець Пернамбуку перериває дві безгольові серії своєї команди: «рекордну» для клубу на 601-й хвилині, а найтривалішу в чемпіонатах України домашню - на 798-й. В останнє «городяни» пробивали оборону суперників 26 серпня 2019 го - 3:2 в гостях з «Дніпром-1», а вдома - 13 квітня того ж року - 1:2 з «Олександрією».

М'яч, забитий Денисом Фаворовим, виявляється 50-м, пропущеним «Львовом» в рідних стінах.

Підопічні Володимира Мазяра третій тур поспіль закінчують зустріч в неповному складі. Причому у всіх випадках винуватцями цього стають бразильські легіонери - Педру, Рафаел Сабіну і Ренан Олівейра.

«Зоря» 3-й раз поспіль бере гору над «Ворсклою» (м'ячі 8-0).

Луганчани, які нанесли третій розгром полтавчанам, здобувають 30-ту велику перемогу в чемпіонатах України.

Чорно-біло-червоні проводять 90-й сухий матч на своєму полі.

Владислав Юрченко стає автором 30-го гола «Зорі» у зустрічах з «Ворсклою», а Богдан Ледньов - 20-го м'яча луганчан в домашніх баталіях з полтавчанами.

100-й поєдинок в кар'єрі проводить Микита Шевченко (ЧУ - 75, КУ - 9, ЄК - 16).

«Ворскла» терпить 4-ї поспіль поразки на чужих полях (м'ячі 1-12).

Безгольова гостьова серія підопічних Віталія Косовського досягає 319 хвилин.

Павло Ребенок стає 6-м гравцем біло-зелених, який провів 200 матчів у чемпіонатах України.

Володимир Баєнко заробляє 60-ю червону картку для полтавчан у прем'єр-лізі.

«Маріуполь» здобуває 25-у перемогу у всіх турнірах під керівництвом Олександра Бабича (ЧУ - 21, КУ - 3, ЄК - 1).

«Колос» втретє поспіль програє, пропустивши в цілому 12 м'ячів і не забивши жодного.

Підопічні Руслана Костишина не можуть вразити ворота суперників 316 хвилин поспіль.

Новий особистий рекорд встановлює «Олімпік», чия безнічийна домашня серія досягає 7 ігор (+3-4).

М'яч, забитий Ігорем Когутом, виявляється 250-м, пропущеним «олімпійцями» в прем'єр-лізі.

«Дніпро-1» вчетверте поспіль програє, як в загальному, так і на чужих полях, причому з однієї і тієї ж різницею м'ячів (2-8).

Ігор Когут перериває дві безгольові серії своєї команди: на 292-й хвилині - загальну і на 313-й - гостьову.

Олександр Назаренко стає автором першого гола джокерів дніпрян в елітному дивізіоні.

50-й матч у чемпіонатах України проводять Артур Западня («Десна») та Євген Чеберко («Зоря»), 1-й - 18-річний бразилець Велвес («Львів»), Олег Веремієнко («Карпати») та Дмитро Різник («Ворскла»).

15-й м'яч у прем'єр-лізі забиває Беньямін Вербич, 10-й - Максим Дегтярьов і Денис Фаворов, 1-й - Андрій Кравчук (в 10-й грі).

4-й дубль в УПЛ оформляє Дмитро Хльобас.

3-й пенальті з 4-х реалізовує Денис Фаворов.

3-тю червону картку в українських чемпіонатах заробляє Максим Максименко (усі - в сезоні-2019/20), 1-шу - Олександр Сафронов (в 11-му матчі), Ренан Олівейра (в 12-му), Володимир Баєнко (в 22-му), Дмитро Шастал (в 39-му) і Алан Патрік (в 77-му).

25-й раз видаляє гравця з поля львівський арбітр Юрій Можаровський, 5-й - Денис Шурман з Вишневого.

25-й пенальті призначає суддя з Мукачева Ярослав Козик.