27.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Олександрія. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

В центральному матчі 12-го туру у Харкові зустрінуться нинішні учасники єврокубкових турнірів

Шахтар - Олександрія. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар
Цей поєдинок, звичайно ж, привертає до себе увагу за цілою низкою причин.По-перше, на харківському стадіоні «Металіст» зіграють чемпіон і бронзовий призер попереднього чемпіонату країни, що само по собі вже викликає великий інтерес. По-друге, ці два клуби минулого тижня провели свої чергові ігри на європейській арені, завершивши їх внічию. Правда, кожен оцінює їх по-різному. Адже якщо для підопічних Володимира Шарана привезене одне очко з Франції в Лізі Європи безсумнівно є успіхом, то гірники перед зустріччю із загребським «Динамо» в Лізі чемпіонів, явно розраховували на інший, переможний для себе, результат.
 
І, нарешті, по-третє, буде цікаво дізнатися, чи зможе «Шахтар» продовжити свою безпрограшну серію, яка почалася ще в серпні минулого року і налічує вже 40 матчів поспіль.
 
І хоча передумови до того, що гості можуть досягти успіху, не так вже й великі, але вони все ж є. Згадаймо, як два роки тому «Олександрія» вже зуміла всіх здивувати, обігравши у Харкові «Шахтар» з рахунком 2:1. Тобто її тренерський штаб знає, як можна вигравати тут матчі. Ось тільки чи зможуть відновитися провідні футболісти олександрійського клубу після важкої гри з «Сент-Етьєном», та ще й маючи на два дні менше для відпочинку, ніж майбутній суперник? Цілком можливо, що відповідь саме на це питання стане ключовою. Є, правда, ще один варіант - вдатися до ротації гравців. Але, одна справа, коли таке відбувається в поєдинку з командою з нижньої частини турнірної таблиці, і зовсім інша, коли треба виходити на поле проти чемпіона України.
 
Тепер про «Шахтар». До матчу Ліги чемпіонів з хорватським клубом, здавалося, у гірників все йде по наростаючій. Причому непогано виглядали не тільки гравці основного складу, а й ті, які замінювали їх в деяких матчах української Прем'єр-Ліги. На жаль, але в матчі із загребським «Динамо» не вдалося досягти не тільки необхідного результату, а й показати той футбол, який вже звикли бачити вболівальники у виконанні підопічних Луїша Каштру. Що це було - тільки епізод чи у гірників почався невеликий спад, ми сподіваємося отримати відповідь в матчі з «Олександрією».
 
І ще. Попереду у «Шахтаря» 30 жовтня дуже важливий для нього матч 1/8 фіналу Кубка України з київським «Динамо». Всі прекрасно розуміють, що це так званий прихований фінал турніру. До речі, у «Олександрії» цього ж дня теж буде суперник принциповий - луганська «Зоря». Так ось, напевно футболісти і тренери подумки будуть думати і про ті майбутні поєдинки, адже там ті, хто програв втрачають шанси на завоювання трофея. Тому не можна забувати і про цю обставину.
 
Арбітром матчу «Шахтар» - «Олександрія» буде Віталій Романов із Дніпра. В цьому сезоні саме він судив матч за Суперкубок України, в якому «Шахтар» поступився динамівцям. А в чемпіонаті країни при ньому гірники вдома обіграли «Зорю» 4:3. Романов також нещодавно обслуговував поєдинок за участю «Олександрії». Було це в 9-му турі, коли команда Володимира Шарана завдала поразки «Львову» 2:0.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ
 
Орієнтовні склади:
 
«Шахтар»: Андрій Пятов, Додо, Давід Хочалава, Сергій Кривцов, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Тарас Степаненко, Манор Соломон, Тайсон, Тете, Жуніор Мораєс
 
«Олександрія»: Юрій Паньків, Денис Мірошниченко, Гліб Бухал, Каспарс Дубра, Павло Пашаєв, Євген Банада, Кирило Ковалець, Дмитро Гречишкін, Максим Третьяков, Валерій Лучкевич, Артем Сітало
 

27 жовтня, неділя

«Шахтар» — «Олександрія»
Харків. Стадіон ОСК «Металіст». 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ШАХТАР – ОЛЕКСАНДРІЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбитр: Віталій Романов (Дніпро)
Прогноз Sport.ua — 3:1
СДЕЛАТЬ СТАВКУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    y-grec
    y-grec, 27.10.2019 18:58
    +1
    Мне реально надо ставки делать: столько прогнозов сбывается
    drekcler1
      drekcler1, 27.10.2019 17:02
    0
    Forever_young_13, 27.10.2019 16:05
    Вот зачем ты называешь жителей Донбасса - сбродом. Ты что Киевский нацист и ты что считаешь, если ты живёшь в столице, то вы голубой крови и вы особенные?
    Ты чучело донецкое обиженого из себя не строй.А когда ты мразь називаеш Киев (куевом)это не нацизм.
    ShakhtarUberAlles
    online
    ShakhtarUberAlles, 27.10.2019 16:46
    0
    Вперед, Чемпионы!
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 16:05
    +1
    Александр Шевченко, 27.10.2019 15:55
    Ну, главное, шо ходит больше, чем на донецкий сброд и дело вовсе не в количестве жителей. Просто ваше кодло никому не сдалось от слова, вообще. Центральный матч тура, а на стадионе будет три калеки, вот это показатель популярности марки))
    Вот зачем ты называешь жителей Донбасса - сбродом. Ты что Киевский нацист и ты что считаешь, если ты живёшь в столице, то вы голубой крови и вы особенные?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 15:57
    +1
    Александр Шевченко, 27.10.2019 15:55
    Ну, главное, шо ходит больше, чем на донецкий сброд и дело вовсе не в количестве жителей. Просто ваше кодло никому не сдалось от слова, вообще. Центральный матч тура, а на стадионе будет три калеки, вот это показатель популярности марки))
    за это и выпей!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 27.10.2019 15:55
    -4
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:46
    Чевченко. Если в Киеве ходят менше зрителей, чем в Ливерпуле или Эвертоне, то это говорит о том, что людям насрать на говно-игру динамко. Они презирают и президента, и игроков- мажоров типа Цыганенко, которые распинаются до игры о агрессии , а в игре ходят как сонные мухи. Народ уже не ведётся на откровенную лапшу.
    Ну, главное, шо ходит больше, чем на донецкий сброд и дело вовсе не в количестве жителей. Просто ваше кодло никому не сдалось от слова, вообще. Центральный матч тура, а на стадионе будет три калеки, вот это показатель популярности марки))
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:46
    +3
    Александр Шевченко, 27.10.2019 15:38
    Только даун может равнять количество жителей в городе на посещение. Беззубый, посещение зависит от популярности марки. Иначе как это так, что например Ливерпуле живет в 6 раз меньше людей, чем в Киеве а на матчи и Ливерпуля и Эвертона в среднем ходит больше болел, чем на ДК? Или Мюнхене, например живет в 2 с половиной жителей меньше, чем в Киеве, но посещаемость выше, чем у ДК. Смирись уже, шо ваше кодло никому не сдалось в Украине. И сегодня это будет показано наглядно на стадике в Харькове, на ЦЕНТРАЛЬНОМ матче тура)
    Чевченко. Если в Киеве ходят менше зрителей, чем в Ливерпуле или Эвертоне, то это говорит о том, что людям насрать на говно-игру динамко. Они презирают и президента, и игроков- мажоров типа Цыганенко, которые распинаются до игры о агрессии , а в игре ходят как сонные мухи. Народ уже не ведётся на откровенную лапшу.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 27.10.2019 15:38
    -5
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:04
    Так в Киеве и население в три раза больше, чем в Харькове
    Только даун может равнять количество жителей в городе на посещение. Беззубый, посещение зависит от популярности марки. Иначе как это так, что например Ливерпуле живет в 6 раз меньше людей, чем в Киеве а на матчи и Ливерпуля и Эвертона в среднем ходит больше болел, чем на ДК? Или Мюнхене, например живет в 2 с половиной жителей меньше, чем в Киеве, но посещаемость выше, чем у ДК. Смирись уже, шо ваше кодло никому не сдалось в Украине. И сегодня это будет показано наглядно на стадике в Харькове, на ЦЕНТРАЛЬНОМ матче тура)
    Kroti_dnishenskoe_dno
      Kroti_dnishenskoe_dno, 27.10.2019 15:14
    -3
    AdvocatusDei, 27.10.2019 15:04
    лох бродячий поет эту песню уже годами... кто то еще в это верит?!
    А мб муж пососули ты а не валенок?
    Kroti_dnishenskoe_dno
      Kroti_dnishenskoe_dno, 27.10.2019 15:13
    -5
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:03
    Кто о чём, а Laeda -марамойка с побрехенькой о свозе людей
    Кто -бы меня свёз на стадион, я раб бы был
    Пососуля, твой пропитый ипальник в аватарку не влазит не находишь странным?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 15:12
    +4
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:07
    Можно подумать Суркис никого не свозит
    не видел, попусту как собака лаедовская, врать не буду
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:07
    +2
    AdvocatusDei, 27.10.2019 15:04
    лох бродячий поет эту песню уже годами... кто то еще в это верит?!
    Можно подумать Суркис никого не свозит
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:04
    +3
    Александр Шевченко, 27.10.2019 14:30
    Одно я точно знаю, чтор в Киеве будет раза в три больше болел на стадионе, чем на этом типа центральном матче тура))
    Так в Киеве и население в три раза больше, чем в Харькове
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 15:04
    +3
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:03
    Кто о чём, а Laeda -марамойка с побрехенькой о свозе людей
    Кто -бы меня свёз на стадион, я раб бы был
    лох бродячий поет эту песню уже годами... кто то еще в это верит?!
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:03
    +3
    Kroti_dnishenskoe_dno, 27.10.2019 14:35
    ох сейчас бомбанет у лошья донецкого что кротопомойка не харьковская команда и в киеве в три раза больше людей проживает а все гараздо проще в шарагах ахмета мало рабочих которых как скот можно согнать на стадион под прицелом увольнения.
    Кто о чём, а Laeda -марамойка с побрехенькой о свозе людей
    Кто -бы меня свёз на стадион, я раб бы был
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 14:36
    +2
    Александр Шевченко, 27.10.2019 14:30
    Одно я точно знаю, чтор в Киеве будет раза в три больше болел на стадионе, чем на этом типа центральном матче тура))
    логично.... вброс гавна - так себе
    Kroti_dnishenskoe_dno
      Kroti_dnishenskoe_dno, 27.10.2019 14:35
    -6
    Александр Шевченко, 27.10.2019 14:30
    Одно я точно знаю, чтор в Киеве будет раза в три больше болел на стадионе, чем на этом типа центральном матче тура))
    ох сейчас бомбанет у лошья донецкого что кротопомойка не харьковская команда и в киеве в три раза больше людей проживает а все гараздо проще в шарагах ахмета мало рабочих которых как скот можно согнать на стадион под прицелом увольнения.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 27.10.2019 14:30
    -3
    Одно я точно знаю, чтор в Киеве будет раза в три больше болел на стадионе, чем на этом типа центральном матче тура))
    zzg77
      zzg77, 27.10.2019 14:24
    -2
    Как можно Шахтеру не выиграть, если всё уплачено и за всё договорились!
    Johnny92
    Johnny92, 27.10.2019 13:49
    -3
    2:1 і непроста перемога Шахти))
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 15:12
    +4
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:07
    Можно подумать Суркис никого не свозит
    не видел, попусту как собака лаедовская, врать не буду
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 27.10.2019 11:04
    +4
    Ну это не Динамо Загреб. Тут выиграют
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:46
    +3
    Александр Шевченко, 27.10.2019 15:38
    Только даун может равнять количество жителей в городе на посещение. Беззубый, посещение зависит от популярности марки. Иначе как это так, что например Ливерпуле живет в 6 раз меньше людей, чем в Киеве а на матчи и Ливерпуля и Эвертона в среднем ходит больше болел, чем на ДК? Или Мюнхене, например живет в 2 с половиной жителей меньше, чем в Киеве, но посещаемость выше, чем у ДК. Смирись уже, шо ваше кодло никому не сдалось в Украине. И сегодня это будет показано наглядно на стадике в Харькове, на ЦЕНТРАЛЬНОМ матче тура)
    Чевченко. Если в Киеве ходят менше зрителей, чем в Ливерпуле или Эвертоне, то это говорит о том, что людям насрать на говно-игру динамко. Они презирают и президента, и игроков- мажоров типа Цыганенко, которые распинаются до игры о агрессии , а в игре ходят как сонные мухи. Народ уже не ведётся на откровенную лапшу.
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:04
    +3
    Александр Шевченко, 27.10.2019 14:30
    Одно я точно знаю, чтор в Киеве будет раза в три больше болел на стадионе, чем на этом типа центральном матче тура))
    Так в Киеве и население в три раза больше, чем в Харькове
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 15:04
    +3
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:03
    Кто о чём, а Laeda -марамойка с побрехенькой о свозе людей
    Кто -бы меня свёз на стадион, я раб бы был
    лох бродячий поет эту песню уже годами... кто то еще в это верит?!
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:03
    +3
    Kroti_dnishenskoe_dno, 27.10.2019 14:35
    ох сейчас бомбанет у лошья донецкого что кротопомойка не харьковская команда и в киеве в три раза больше людей проживает а все гараздо проще в шарагах ахмета мало рабочих которых как скот можно согнать на стадион под прицелом увольнения.
    Кто о чём, а Laeda -марамойка с побрехенькой о свозе людей
    Кто -бы меня свёз на стадион, я раб бы был
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 15:07
    +2
    AdvocatusDei, 27.10.2019 15:04
    лох бродячий поет эту песню уже годами... кто то еще в это верит?!
    Можно подумать Суркис никого не свозит
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 14:36
    +2
    Александр Шевченко, 27.10.2019 14:30
    Одно я точно знаю, чтор в Киеве будет раза в три больше болел на стадионе, чем на этом типа центральном матче тура))
    логично.... вброс гавна - так себе
    y-grec
    online
    y-grec, 27.10.2019 11:50
    +2
    Зависит от того, как Александрия будет играть во втором тайме: во второй половине Шахтер обычно всегда добавляет, а первую, обычно Шахтер проваливает. Так что желто-зеленые могут рассчитывать и на ничью и даже на победу, если забьют 2 мяча в первом тайме и будут играть в контроль мяча во втором.
    Другое дело, что у Александрии банально физухи на это все может не хватить, так что будем посмотреть.
    y-grec
    online
    y-grec, 27.10.2019 18:58
    +1
    Мне реально надо ставки делать: столько прогнозов сбывается
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 27.10.2019 16:05
    +1
    Александр Шевченко, 27.10.2019 15:55
    Ну, главное, шо ходит больше, чем на донецкий сброд и дело вовсе не в количестве жителей. Просто ваше кодло никому не сдалось от слова, вообще. Центральный матч тура, а на стадионе будет три калеки, вот это показатель популярности марки))
    Вот зачем ты называешь жителей Донбасса - сбродом. Ты что Киевский нацист и ты что считаешь, если ты живёшь в столице, то вы голубой крови и вы особенные?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 27.10.2019 15:57
    +1
    Александр Шевченко, 27.10.2019 15:55
    Ну, главное, шо ходит больше, чем на донецкий сброд и дело вовсе не в количестве жителей. Просто ваше кодло никому не сдалось от слова, вообще. Центральный матч тура, а на стадионе будет три калеки, вот это показатель популярности марки))
    за это и выпей!
    drekcler1
      drekcler1, 27.10.2019 17:02
    0
    Forever_young_13, 27.10.2019 16:05
    Вот зачем ты называешь жителей Донбасса - сбродом. Ты что Киевский нацист и ты что считаешь, если ты живёшь в столице, то вы голубой крови и вы особенные?
    Ты чучело донецкое обиженого из себя не строй.А когда ты мразь називаеш Киев (куевом)это не нацизм.
    ShakhtarUberAlles
    online
    ShakhtarUberAlles, 27.10.2019 16:46
    0
    Вперед, Чемпионы!
    pe_p
      pe_p, 27.10.2019 13:37
    0
    y-grec, 27.10.2019 11:50
    Зависит от того, как Александрия будет играть во втором тайме: во второй половине Шахтер обычно всегда добавляет, а первую, обычно Шахтер проваливает. Так что желто-зеленые могут рассчитывать и на ничью и даже на победу, если забьют 2 мяча в первом тайме и будут играть в контроль мяча во втором.
    Другое дело, что у Александрии банально физухи на это все может не хватить, так что будем посмотреть.
    Ну забити 2 гола Шахтарю це вже успіх в ЧУ, вже не кажучи, що це потрібно зробити в 1 таймі... Шахтар пропустив 6 голів за 11 турів, 3 від Зорі, тому виглядає це фантастично
    Думаю легка перемога Шахтаря з різницею 2 і більше гола, з думкою про матч з Динамо
    В будь якому разі, хочу побачити гарний і конкуретний матч. Хай переможе той, хто більше цього хоче і заслужить