Динамо втретє в історії уникло поразки після пропуску голу до 5-ї хвилини

Кияни пропустили найшвидший гол в групових турнірах єврокубків

2852
4
ФК Динамо Київ

У матчі з «Копенгагеном» (1:1) «Динамо» повторило особистий антирекорд, п'ятий раз у своїй єврокубковій історії пропустивши м'яч на 2-й хвилині зустрічі. При цьому гол Піероса Сотіріу став найшвидшим, пропущеним киянами в групових турнірах Ліги чемпіонів і Ліги Європи. До слова, динамівці втретє уникли поразки після пропущеного до 5-ї хвилини м'яча. 45 років тому біло-сині здобули вольову перемогу в домашньому поєдинку з «Айнтрахтом» в 1/8 фіналу Кубка кубків - 3:2. А у вересні 2010-го також у рідних стінах довели справу до нічиєї в грі з БАТЕ в груповому раунді Ліги Європи - 2:2.

Реал

2'

0:3 (г)

28.10.1974

КК

1/8

Харальд НІККЕЛЬ

Айнтрахт Фр

2'

3:2 (г)

04.11.1992

КУ

1/16

Петер ВАН ВОССЕН

Андерлехт

2'

0:3 (д)

22.08.2018

ЛЧ

КР4

Донні ВАН ДЕ БЕК

Аякс

2'

1:3 (г)

24.10.2019

ЛЄ

ГТ

Піерос СОТІРІУ

Копенгаген

2'

1:1 (д)

22.04.1987

КЧ

1/2

СЕЛСУ САНТУШ

Порту

3'

1:2 (д)

13.09.2006

ЛЧ

ГТ

Сорін ГІОНЯ

Стяуа

3'

1:4 (д)

16.09.2010

ЛЄ

ГТ

Віталій РОДІОНОВ

БАТЕ

3'

2:2 (д)

19.09.2001

ЛЧ

ГТ

Эрвін САНЧЕС

Боавішта

4'

1:3 (г)

27.11.2007

ЛЧ

ГТ

Крістіан ПАНУЧЧІ

Рома

4'

1:4 (д)

КЧ - Кубок чемпіонів; ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; КУ - Кубок УЄФА; ЛЄ - Ліга Європи; ГТ - груповий турнір; КР4 - четвертий кваліфікаційний раунд.