Олег КУЗНЄЦОВ: «Динамо зрівняло рахунок, але потім зупинилося»

Колишній гравець київського клубу прокоментував гру з «Копенгагеном»

3935
1
УАФ. Олег Кузнєцов
Екс-захисник «Динамо» Олег Кузнєцов дав оцінку грі третього туру групового етапу Ліги Європи, в якому київський клуб зіграв внічию з «Копенгагеном» (1:1).

«Динамівці, без сумніву, втратили два очки в цьому матчі. Судячи по грі, можна сміливо стверджувати - у команди Олексія Михайличенка було досить хороших атак і голевих моментів для того, щоб забити переможний м'яч. «Динамо» пропустило швидкий гол, але потім зібралося і добре відіграло перший тайм, а головне - зрівняло рахунок. Однак після цього біло-сині незрозуміло чому зупинилися.

Кияни не очікували такого високого пресингу від гостей. Звідси і результативна помилка ... Протягом перших 10 хвилин поєдинку «Динамо» не могло вийти в атаку. Потім господарі поля розібралися, що до чого, і стали будувати свої атакувальні дії за рахунок довгих передач.

У плані стратегії, такий результат для «Динамо» був вкрай небажаним. Тепер залишається тільки чекати матчу-відповіді - в Копенгагені. Там, думаю, буде інша гра. Кияни, не виключено, будуть намагатися ловити датчан на контратаках. Однак сідати глибоко в оборону біло-синім не можна. У «Копенгагена» є хороший центрфорвард, який здатний покарати за помилку. На виїзді важливо не поступитися в бажанні перемогти», - сказав Кузнєцов.