Карлос ДЕ ПЕНА: «Нічию не можна вважати хорошим результатом для Динамо»

Вінгер «Динамо» – про результат матчу з «Копенгагеном»

3038
3
Динамоманія. Карлос Де Пена
Вінгер київського «Динамо» Карлос Де Пена прокоментував нічию з данським «Копенгагеном» (1:1) в матчі третього туру групового раунду Ліги Європи.

«Обидві команди хотіли перемогти. Супернику вдалося забити на перших хвилинах, тому це доставило нам труднощі. Але потім ми повернулися в гру і почали створювати моменти. Шкода, що зіграли внічию, тому що хотіли перемогти. Зараз будемо думати про наступний матч. Знаю, як зіграв «Мальме». Ми лідируємо в групі і все залежить від нас.

Повторюся, нічию можна вважати хорошим результатом для «Динамо». Вдома ми намагаємося перемагати. Але нічого, попереду у нас ще три матчі. Постараємося взяти в них якомога більше очок. Наскільки важко було грати після швидкого пропущеного м'яча? Ну, потім же нам вдалося загрожувати воротам суперника. Хоча в якихось моментах «Копенгаген» був краще за нас. Був хороший матч.

Моє зміщення з лівого флангу в центр? Такою була тактика на гру. Ми з Вербичем іноді змінювалися позиціями. У нас з ним добре порозуміння на полі. Може, якісь моменти у нас не виходили, але ми намагалися показати свою найкращу гру.

Фізично відчуваю себе добре. Можу провести на полі багато хвилин. У неділю я пропускаю гру через перебір жовтих карток, але до наступного матчу буду готовий», - сказав Де Пена.
(5)

Анчелотті оцінив матч із Реалом Сосьєдад, в якому він не випустив Луніна
Футбол | 27 квітня 2024, 02:10 1

Карло прокоментував мінімальну перемогу королівського клубу (1:0)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»