Білодід виграла турнір Великого Шолому по дзюдо в Абу-Дабі

Дворазова чемпіонка світу не залишила шансів словенській суперниці в фіналі

Білодід виграла турнір Великого Шолому по дзюдо в Абу-Дабі
© IJF. Дар'я Білодід
Українка Дар'я Білодід, дворазова чемпіонка світу, стала переможцем турніру світової серії IJF Grand Slam по дзюдо в ваговій категорії до 48 кг. Змагання стартували сьогодні, 24 жовтня, в Абу-Дабі, ОАЕ.
 
У перший день на татамі вийшли українці Дар'я Білодід (48 кг), Дільшот Халматов (60 кг), Георгій Зантарая та Богдан Ядов (66 кг). Але лише Дар'я зуміла дістатися до вирішального поєдинку.
 
У фіналі турніру українська дзюдоїстка не залишила жодних шансів Маруш Штангар зі Словенії. Минуло лише трохи більше хвилини, а суперниця вже лежала на татамі в міцних обіймах української «анаконди».
 
Змагання в Абу-Дабі триватимуть до 26 жовтня.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ares10
      ares10, 24.10.2019 19:06
    +2
    Неймовірна просто спортсменка. В такому юному віці таке домінування над всіма соперницями.
    garik83
      garik83, 24.10.2019 18:59
    +3
    Дай Бог здоровья девчуле! Легенда растет не иначе!
    vizuals
    online
      vizuals, 24.10.2019 18:49
    +2
    Відео у студію
    youtube.com/watch?v=wM5piR3SFUE
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 24.10.2019 17:33
    +13
    Вот эта девочка - молодец! Красавица и умничка!
    vizuals
    online
      vizuals, 24.10.2019 17:05
    +2
    Даша молодець, а автор новини - суміш Толкиєна і Александра Дюма - а соперница уже лежала на татами в крепких объятиях украинской «анаконды)))
    Istm
    online
      Istm, 24.10.2019 17:05
    +10
    Молодчинка!
    olegkrivbas
      olegkrivbas, 24.10.2019 16:50
    +13
    Браво
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 24.10.2019 17:33
    +13
    Вот эта девочка - молодец! Красавица и умничка!
    olegkrivbas
      olegkrivbas, 24.10.2019 16:50
    +13
    Браво
    Istm
    online
      Istm, 24.10.2019 17:05
    +10
    Молодчинка!
    garik83
      garik83, 24.10.2019 18:59
    +3
    Дай Бог здоровья девчуле! Легенда растет не иначе!
    ares10
      ares10, 24.10.2019 19:06
    +2
    Неймовірна просто спортсменка. В такому юному віці таке домінування над всіма соперницями.
    vizuals
    online
      vizuals, 24.10.2019 18:49
    +2
    Відео у студію
    youtube.com/watch?v=wM5piR3SFUE
    vizuals
    online
      vizuals, 24.10.2019 17:05
    +2
    Даша молодець, а автор новини - суміш Толкиєна і Александра Дюма - а соперница уже лежала на татами в крепких объятиях украинской «анаконды)))