Антоніо КАНДРЕВА: «Інтер на правильному шляху»
Хавбек міланського клубу – про перемогу над дортмундською «Боруссією»
Півзахисник міланського «Інтера» Антоніо Кандрева прокоментував перемогу над дортмундською «Боруссією» (2:0) в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.
«Ми відчуваємо належний приплив сил, спрагу ставати краще і боротися спільними зусиллями заради команди. Треба продовжувати в тому ж дусі - ми на правильному шляху. Проблема полягала в тому, що в перших двох матчах ми не кращим чином розпоряджалися своїми моментами. Сьогодні ж ми зробили все як треба.
Ми можемо святкувати цю перемогу до півночі, а потім почнемо готуватися до матчу, який буде у нас у вихідні. Головне, залишатися зібраними, не втрачати концентрацію, тому що тоді почнуться проблеми. Знаємо, що як і раніше зберігаємо шанси на вихід з групи», - сказав Кандрева.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Бокс
|
21 сiчня 2026, 07:49
0
Марко Хук проведе другий бій за останні п'ять років і вийде на ринг 14 лютого
Футбол
|
21 сiчня 2026, 14:50
11
Відомий футбольний експерт вважає, що у «синьо-жовтих» просідає правий фланг оборони
Футбол
|
21.01.2026, 08:06
Футбол
|
21.01.2026, 10:17
Коментарі 0