Херсонський Дніпро закинув 8 шайб Крижаним Вовкам

Команда з Херсона займає другий рядок у турнірній таблиці

1473
0
УХЛ
Сьогодні, 23 жовтня, відбувся один матч 11-го туру регулярного чемпіонату України з хокею, в якому «Дніпро» розгромив «Крижаних Вовків». Команда з Херсона займає другий рядок у турнірній таблиці (25 очок), відстаючи від «Кременчука» на 2 очки. Їхній сьогоднішній суперник знаходиться на 5-му місці серед 6 команд (5 очок), випереджаючи лише харківське «Динамо».

Українська хокейна ліга

11-й тур. 23 жовтня

«Дніпро» Херсон – «Крижані Вовки» Київ – 8:1 (4:1, 2:0, 2:0)

Турнірна таблиця УХЛ

У першому періоді рахунок першими відкрили гості. Іван Федосов закинув шайбу в ворота Максима Дуве. Зрівняв рахунок Денис Василенков. Буквально через хвилину Владислав Брага збільшив відрив. До кінця першої двадцятихвилинки господарі майданчика закинули «вовкам» ще дві шайби. Авторами голів стали Олександр Каракулько і Олександр Шибаєв.

До екватора матчу у воротах киян опинилося ще дві шайби. Спочатку Мікс Ліпсбергс, а потім і Ілля Декало вразили ворота суперника. Після чого «вовки» активізувалися і почали грати в атаці. До кінця другого періоду рахунок не змінився – 6:1.

Перші 10 хвилин третього періоду для обох команд пройшли без зміни рахунку. Сергій Дорофєєв змінив рахунок на табло, збільшивши відставання «Крижаних Вовків». Не минуло й хвилини після 7-ї шайби, як Олександр Шибаєв оформив дубль. Під кінець третього періоду «вовки» помітно втомилися і знизили темп, але матч так і завершився з результатом 8:1 на користь господарів майданчику.