Беньямін ВЕРБИЧ: «Динамо краще, ніж Копенгаген»

Словенський хавбек «Динамо» – про майбутній матч з колишньою командою

Беньямін ВЕРБИЧ: «Динамо краще, ніж Копенгаген»
© Динамо Київ від Шурика. Беньямін Вербич
Півзахисник київського «Динамо» Беньямін Вербич поділився своїми очікуваннями від матчу третього туру групового раунду Ліги Європи з данським «Копенгагеном».
 
«Завтра буде особливий поєдинок для мене. Це вперше я буду грати проти своєї колишньої команди. Але я думаю, що наша команда краще, ніж «Копенгаген». І ми повинні це продемонструвати завтра на футбольному полі. Упевнений, нас чекає цікава гра. Наш суперник - фізично сильна команда. Знаю, що головний тренер «Копенгагена» вимагає дисципліни і агресії в атаці протягом усіх 90-та хвилин. Але, сподіваюся, ми знайдемо спосіб порушити цю дисципліну і заб'ємо голи», - сказав Вербич.
 
Матч «Динамо» – «Копенгаген» відбудеться у четвер, 24 жовтня, в Києві на НСК «Олімпійський». Початок о 22:00.
 
Нагадаємо, Вербич виступав за «Копенгаген» з 2015 по 2017 рік, після чого перейшов в «Динамо».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    varo
      varo, 24.10.2019 18:26
    -1
    динамо проиграет, у меня всё
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 24.10.2019 02:52
    0
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:32
    Понёсся словесный понос от игроков
    - Но я думаю, что наша команда лучше, чем «Копенгаген».
    - Чем лучше?
    - Чем Попенгаген!
    Пока что словесной понос исходит от тебя под каждой новостью о Динамо. Ты первым, тут как тут
    Zport.
      Zport., 23.10.2019 22:57
    +4
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:52
    Далбаёб с интеллектом киевского офисного планктона , ты уже научился отличать один комментарий от другого
    Вы, в своем ордло уже и забыли что такое офис... Руина сплошная
    Forever_young_13
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:52
    -10
    Zport., 23.10.2019 22:47
    ты еще не потух ублюдок сепарский?
    Далбаёб с интеллектом киевского офисного планктона , ты уже научился отличать один комментарий от другого
    Zport.
      Zport., 23.10.2019 22:47
    +2
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:32
    Понёсся словесный понос от игроков
    - Но я думаю, что наша команда лучше, чем «Копенгаген».
    - Чем лучше?
    - Чем Попенгаген!
    ты еще не потух ублюдок сепарский?
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 23.10.2019 22:38
    -4
    так-так краще , тому і пройдуть вас інвалідів.
    Forever_young_13
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:32
    -12
    Понёсся словесный понос от игроков
    - Но я думаю, что наша команда лучше, чем «Копенгаген».
    - Чем лучше?
    - Чем Попенгаген!
    Zport.
      Zport., 23.10.2019 22:57
    +4
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:52
    Далбаёб с интеллектом киевского офисного планктона , ты уже научился отличать один комментарий от другого
    Вы, в своем ордло уже и забыли что такое офис... Руина сплошная
    Zport.
      Zport., 23.10.2019 22:47
    +2
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:32
    Понёсся словесный понос от игроков
    - Но я думаю, что наша команда лучше, чем «Копенгаген».
    - Чем лучше?
    - Чем Попенгаген!
    ты еще не потух ублюдок сепарский?
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 24.10.2019 02:52
    0
    Forever_young_13, 23.10.2019 22:32
    Понёсся словесный понос от игроков
    - Но я думаю, что наша команда лучше, чем «Копенгаген».
    - Чем лучше?
    - Чем Попенгаген!
    Пока что словесной понос исходит от тебя под каждой новостью о Динамо. Ты первым, тут как тут