Ястремська виграла дебютний матч в Чжухаї

Друга ракетка України у двох сетах переграла Донну Векич з Хорватії

Ястремська виграла дебютний матч в Чжухаї
Друга ракетка України Даяна Ястремська (№24 WTA) виграла дебютний поєдинок на малому Підсумковому турнірі в Чжухаї.
 
У середу 19-річна українка переграла в двох сетах представницю Хорватії Донну Векич (№20 WTA).
 
Чжухай. Груповий раунд
Даяна Ястремська (Україна) - Донна Векич (Хорватія) - 7:6(6), 6:2
 
Як і очікувалося, перша партія вирішила в цьому матчі майже все. Векич потрібно було обов'язково перемагати, інакше вона автоматично втрачала шанси на продовження турнірної боротьби. Ястремській можна було і програти стартовий сет, але витрачати сили на потенційну третю партію їй навряд чи хотілося.
 
Зі старту обидві тенісистки відмінно відігравали свої гейми. Донна Векич на найвищому рівні подавала першу подачу і Даяна могла нав'язати боротьбу лише з другого м'яча. Аналогічна ситуація була і під час подач Ястремської. Спочатку українка вигравала величезну кількість м'ячів божевільними ударами з форхенда, але поступово хорватка почала грати більш активно Даяні під бекхенд, раз по раз вибиваючи з неї невимушені помилки.
 
Старт першого сету залишився за українкою, вона навіть мала один брейкпоінт, але ближче до завершення партії з'явилися проблеми. У дев'ятому геймі Даяна відіграла два прихованих сетболи суперниці і партія з часом перейшла на тай-брейк, на якому більшу частину часу в рахунку вела хорватка. Донна навіть мала подвійний сетбол, але Даяна з рахунку 4:6 виграла чотири очки поспіль. Результатом цього стала розбита ракетка Векич.
 
 
Друга партія була не такою цікавою. По суті, гра йшла до брейка українки, який вона зробила в п'ятому геймі. Після цього Даяна ще трохи розслабилася і ледь не дозволила опонентці зрівнятися на трьох, але довела матч до перемоги, повторивши рахунок матчу Векич - Бертенс.
 
Таким чином, Донна Векич втратила всі шанси на вихід в півфінал. Ястремська розіграє єдину путівку в плей-офф в матчі з Кікі Бертенс.
 
Відзначимо, що третій матч в цій групі відбудеться в четвер.
 
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Serg_V
      Serg_V, 24.10.2019 01:00
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    adidas77, 23.10.2019 23:02
    Они ехали туда выигрывать,а не проигрывать!
    Но не поверите, в спорте бывают такие моменты, когда спортсмены проигрывают и даже фавориты! Вы слышали о таких случаях?
    100%
    adidas77
    online
      adidas77, 23.10.2019 23:02
    -4
    yuryan, 23.10.2019 20:15
    Чи допомогли Даяні очки з раісії??? Просвітіть мене будь ласка!!!
    Чи то може Світоліній допомогли??? Ладно, приїхали б... розбили б там пару «девушек, русского мира»... дійшли б хоч до півфіналів, фіналів... підняли б прапор український може...
    Я їх зовсім не засуджую!!! Але поїхати в раісу... обі....тись в перших же матчах, ще дати по пару інтерв’ю - яка чудова країна і місто.... не красить це їх...
    Тим більше що наприклад Світоліній той турнір з травмованою ногою взагалі був нідочого!!!
    Они ехали туда выигрывать,а не проигрывать!
    Но не поверите, в спорте бывают такие моменты, когда спортсмены проигрывают и даже фавориты! Вы слышали о таких случаях?
    yuryan
    online
      yuryan, 23.10.2019 21:31
    +6
    Vladdal, 23.10.2019 20:59
    Всё так. Только не каждый может отказаться от нескольких десятков тысяч долларов.
    Я сам перед турниром говорил, что он ей не нужен. Но если тут замешаны спонсорские деньги, и немалые... мы бы поняли и приветствовали снятие с турнира. А спонсоры - нет.
    Не знаю, про спонсорство - контрактів не бачив!! А от інтерв‘ю про « надеюсь мне удастся выиграть кубок Кремля и прекрасный город» Чув...
    Я розумію є обов’язки, розумію все... але хочаб без публічних ляпасів своїм вболівальникам, які днями і ночами дивляться їх матчі, обійшлася б!!!

    Конкретно Світоліну, я особисто, вважаю іконою Укр. тенісу!!! Тому, що саме їй вдалось його популяризувати в Україні і вона багато робить для розвитку цього спорту в Україні! Але сумно... що в даній ситуації вона не здатна задуматись про свою громадянську позицію...
    Vladdal
      Vladdal, 23.10.2019 20:59
    -2
    yuryan, 23.10.2019 20:15
    Чи допомогли Даяні очки з раісії??? Просвітіть мене будь ласка!!!
    Чи то може Світоліній допомогли??? Ладно, приїхали б... розбили б там пару «девушек, русского мира»... дійшли б хоч до півфіналів, фіналів... підняли б прапор український може...
    Я їх зовсім не засуджую!!! Але поїхати в раісу... обі....тись в перших же матчах, ще дати по пару інтерв’ю - яка чудова країна і місто.... не красить це їх...
    Тим більше що наприклад Світоліній той турнір з травмованою ногою взагалі був нідочого!!!
    Всё так. Только не каждый может отказаться от нескольких десятков тысяч долларов.
    Я сам перед турниром говорил, что он ей не нужен. Но если тут замешаны спонсорские деньги, и немалые... мы бы поняли и приветствовали снятие с турнира. А спонсоры - нет.
    yuryan
    online
      yuryan, 23.10.2019 20:15
    +8
    Чи допомогли Даяні очки з раісії??? Просвітіть мене будь ласка!!!
    Чи то може Світоліній допомогли??? Ладно, приїхали б... розбили б там пару «девушек, русского мира»... дійшли б хоч до півфіналів, фіналів... підняли б прапор український може...
    Я їх зовсім не засуджую!!! Але поїхати в раісу... обі....тись в перших же матчах, ще дати по пару інтерв’ю - яка чудова країна і місто.... не красить це їх...
    Тим більше що наприклад Світоліній той турнір з травмованою ногою взагалі був нідочого!!!
    vital
    online
      vital, 23.10.2019 20:12
    +1
    Lazio, 23.10.2019 17:15
    Тим хто не бачив, можна огляд глянути тут:
    https://youtu.be/kaDztVwFDeQ
    Хто хоче повний матч Даяни можна глянути тут:
    www.youtube.com/watch?v=C13gfgDS0q4. Перші 30 хвилин це догравання попереднього матчу, а потім вже цікавий нам матч.
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 17:15
    -1
    Тим хто не бачив, можна огляд глянути тут:
    https://youtu.be/kaDztVwFDeQ
    симон петлюра
      симон петлюра, 23.10.2019 16:52
    -18
    смотрю у порошковых попка горит и очень что скоро сами убегать как крысы будут в восточную страну
    Ruud
      Ruud, 23.10.2019 16:44
    -2
    Молодчинка! Более за вторую игру!
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 23.10.2019 16:29
    -1
    молодець! гарний дебют
    якщо вийде з групи, то буде - огого!
    Vladdal
      Vladdal, 23.10.2019 16:15
    -2
    Serhiy (Миколаїв), 23.10.2019 16:09
    Жаль(( Бажаю перемоги в другому матчі Бертенс.
    И правильно! Она ж коммуняка - поехала в коммунячьий Китай играть. Нет ей прощения!
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 23.10.2019 16:09
    -11
    Жаль(( Бажаю перемоги в другому матчі Бертенс.
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 16:00
    -2
    Martin Riggs, 23.10.2019 15:39
    Зараз це питання вирішується) але автоблокування вже немає, тому не хвилюйтеся
    Дякую...
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 23.10.2019 15:39
    -1
    Lazio, 23.10.2019 15:26
    Шановні адміни sport.ua..ви, блть, або робіть щось з цими БОТами, або я почну шукати в гуглі "як поскаржатися на сайт"... І повірте, слів і доказів знайдеться достатньо, щоб вас трохи як мінімум потрусили... Якщо ви наскільки делетанти і не взмозі протидіяти ботофермі, то я (можливо ще мене хтось підтримає) ще взмозі захистити свою гідність від неадекватної поведінки ботів...
    Адже певна кількість мінусів автоматично мене блокує, що порушує мої громадянськи права, оскільки блокування здійснюється не через мою вину...
    Чао!
    Зараз це питання вирішується) але автоблокування вже немає, тому не хвилюйтеся
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 15:26
    -1
    Шановні адміни sport.ua..ви, блть, або робіть щось з цими БОТами, або я почну шукати в гуглі "як поскаржатися на сайт"... І повірте, слів і доказів знайдеться достатньо, щоб вас трохи як мінімум потрусили... Якщо ви наскільки делетанти і не взмозі протидіяти ботофермі, то я (можливо ще мене хтось підтримає) ще взмозі захистити свою гідність від неадекватної поведінки ботів...
    Адже певна кількість мінусів автоматично мене блокує, що порушує мої громадянськи права, оскільки блокування здійснюється не через мою вину...
    Чао!
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 15:18
    -5
    vital, 23.10.2019 15:13
    Руслан, нічого дивного. Класний матч від Даяни! Хай через робочий час відео я не бачив, але сподіваюся знайти матч на торентах і глянути в запису. Загалом, післяматчева стата Даяни приємно вражає: півдесятка ейсів, 39 вінерсів, виграно всі очки біля сітки, повна перевага над суперницею в довгих розіграшах, врятовано обидва брейкпойнти суперниці на своїй подачі.
    Вютубібуде огляд.. Реально бомбезно грала..
    vital
    online
      vital, 23.10.2019 15:13
    -1
    Lazio, 23.10.2019 14:57
    Даа, англійськи коментатори просто оргазмували чи то від неї чи то від її гри??
    Воістину хороший матч..
    Руслан, нічого дивного. Класний матч від Даяни! Хай через робочий час відео я не бачив, але сподіваюся знайти матч на торентах і глянути в запису. Загалом, післяматчева стата Даяни приємно вражає: півдесятка ейсів, 39 вінерсів, виграно всі очки біля сітки, повна перевага над суперницею в довгих розіграшах, врятовано обидва брейкпойнти суперниці на своїй подачі.
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 14:57
    +1
    Даа, англійськи коментатори просто оргазмували чи то від неї чи то від її гри??
    Воістину хороший матч..
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 23.10.2019 14:46
    -8
    8% сумасшедших парашеботов минусуют
    сергей богданов
      сергей богданов, 23.10.2019 14:14
    +3
    Мне Даяна напомнила Амели Моресмо, растет девушка сильно бьёт по мячу, хочется больше вариативности
    olegg1261
      olegg1261, 23.10.2019 14:10
    +18
    Даяна додала 120 балів до рейтингу,але лакмусовим папірцем для Ястремської завжди були другі матчі на турнірі,тому з нетерпінням чекаю завтрашню гру з Бертенс,Даяна потрібен реванш!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 23.10.2019 14:01
    +14
    Молодчинка!!!!
    adidas77
    online
      adidas77, 23.10.2019 14:08
    +12
    Умница Даяна! На тайбрейке в первом сете показала свой характер, проигрывая 4-6 сумела вырвать тайбрейк. Это и был переломный момент!
    Интересно, что теперь у неё с Кики совершенно равные цифры. Обе выиграли 7-6 6-2
    В четверг боремся за выход в полуфинал!
    Всех с победой!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 23.10.2019 14:08
    +9
    Навіть довгі розіграші більше вигравала Даяна! Ну і хто тут не комбінує!? Молодець!
    yuryan
    online
      yuryan, 23.10.2019 20:15
    +8
    Чи допомогли Даяні очки з раісії??? Просвітіть мене будь ласка!!!
    Чи то може Світоліній допомогли??? Ладно, приїхали б... розбили б там пару «девушек, русского мира»... дійшли б хоч до півфіналів, фіналів... підняли б прапор український може...
    Я їх зовсім не засуджую!!! Але поїхати в раісу... обі....тись в перших же матчах, ще дати по пару інтерв’ю - яка чудова країна і місто.... не красить це їх...
    Тим більше що наприклад Світоліній той турнір з травмованою ногою взагалі був нідочого!!!
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 14:05
    +7
    Файно є!!!
    yuryan
    online
      yuryan, 23.10.2019 21:31
    +6
    Vladdal, 23.10.2019 20:59
    Всё так. Только не каждый может отказаться от нескольких десятков тысяч долларов.
    Я сам перед турниром говорил, что он ей не нужен. Но если тут замешаны спонсорские деньги, и немалые... мы бы поняли и приветствовали снятие с турнира. А спонсоры - нет.
    Не знаю, про спонсорство - контрактів не бачив!! А от інтерв‘ю про « надеюсь мне удастся выиграть кубок Кремля и прекрасный город» Чув...
    Я розумію є обов’язки, розумію все... але хочаб без публічних ляпасів своїм вболівальникам, які днями і ночами дивляться їх матчі, обійшлася б!!!

    Конкретно Світоліну, я особисто, вважаю іконою Укр. тенісу!!! Тому, що саме їй вдалось його популяризувати в Україні і вона багато робить для розвитку цього спорту в Україні! Але сумно... що в даній ситуації вона не здатна задуматись про свою громадянську позицію...
    сергей богданов
      сергей богданов, 23.10.2019 14:14
    +3
    Мне Даяна напомнила Амели Моресмо, растет девушка сильно бьёт по мячу, хочется больше вариативности
    vital
    online
      vital, 23.10.2019 20:12
    +1
    Lazio, 23.10.2019 17:15
    Тим хто не бачив, можна огляд глянути тут:
    https://youtu.be/kaDztVwFDeQ
    Хто хоче повний матч Даяни можна глянути тут:
    www.youtube.com/watch?v=C13gfgDS0q4. Перші 30 хвилин це догравання попереднього матчу, а потім вже цікавий нам матч.
    Lazio
      Lazio, 23.10.2019 14:57
    +1
    Даа, англійськи коментатори просто оргазмували чи то від неї чи то від її гри??
    Воістину хороший матч..