Андрію Ярмоленку виповнилося 30 років

Вінгер «Вест Хема» і збірної України святкує ювілей

Андрію Ярмоленку виповнилося 30 років
© ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко
У середу, 23-го жовтня, вінгеру лондонського «Вест Хема» і збірної України з футболу Андрію Ярмоленку виповнилося 30 років.
 
Професійну кар'єру Ярмоленко розпочав у чернігівській «Десні», звідки перейшов в київське «Динамо». Всього за «Динамо» провів 340 матчів у всіх турнірах, де забив 137 м'ячів і віддав 90 результативних передач.
 
Влітку 2017-го року контракт Ярмоленка викупила дортмундська «Боруссія» за €25 мільйонів. У складі німецького клубу Андрій провів 26 матчів, де забив 6 м'ячів і віддав 6 результативних передач.
 
Перед стартом сезону 2018/2019 Ярмоленко перейшов в лондонський «Вест Хем». Всього за «молотобійців» футболіст зіграв 18 матчів у всіх турнірах, де забив 5 м'ячів і віддав одну результативну передачу.
 
В активі Ярмоленка 84 матчі у складі збірної України, де він забив 37 м'ячів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 23.10.2019 12:38
    +4
    Лучший украинский футболист последнего десятилетия.
    Если бы не тяжёлые травмы, мог бы за границей куда сильнее выстрелить.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 23.10.2019 12:28
    +4
    С ДНЮХОЙ,АНДРЮХА
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 23.10.2019 12:11
    +4
    С днюхой, Андрюха! Удачных игр и без травм.
    SKIF1927
      SKIF1927, 23.10.2019 11:57
    +3
    Вiтаемо кращого Украiнського футболiста !
    jekаfunny
      jekаfunny, 23.10.2019 11:12
    +9
    Удачи и чтобы бкз травм !!!
    Penalty
      Penalty, 23.10.2019 11:10
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Присоединяемся к поздравлениям. Здоровья и удачи.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 23.10.2019 10:37
    +13
    Здоровья Андрей
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 23.10.2019 10:34
    +14
    Вітаємо! І насправді, треба визнати, що статистика у Ярмола дуже непогана
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 23.10.2019 10:34
    +14
    Вітаємо! І насправді, треба визнати, що статистика у Ярмола дуже непогана
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 23.10.2019 10:37
    +13
    Здоровья Андрей
    jekаfunny
      jekаfunny, 23.10.2019 11:12
    +9
    Удачи и чтобы бкз травм !!!
    Penalty
      Penalty, 23.10.2019 11:10
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Присоединяемся к поздравлениям. Здоровья и удачи.
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 23.10.2019 12:38
    +4
    Лучший украинский футболист последнего десятилетия.
    Если бы не тяжёлые травмы, мог бы за границей куда сильнее выстрелить.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 23.10.2019 12:28
    +4
    С ДНЮХОЙ,АНДРЮХА
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 23.10.2019 12:11
    +4
    С днюхой, Андрюха! Удачных игр и без травм.
    SKIF1927
      SKIF1927, 23.10.2019 11:57
    +3
    Вiтаемо кращого Украiнського футболiста !