Огляд третього ігрового тижня баскетбольної Суперлиги

4474
0
ФБУ

Почався третій ігровий тиждень в Суперлізі з поєдинку між лідерами турнірної таблиці. «Дніпро» приймав «Прометей» і в дуже напруженій боротьбі перемогу здобув клуб з Кам'янського. По ходу матчу «Прометей» втратив свого лідера Ренді Калпеппера, який отримав травму гомілкостопа. Втрата свого найрезультативнішого гравця не завадила гостям перебудуватися по ходу гри і вивезти з Дніпра дуже важливу перемогу.

Травма Ренді Калпеппера не завадила «Прометею» відсвяткувати на тижні ще дві перемоги, цього разу домашні. У матчі проти «Хіміка» на провідні ролі вийшло тріо американських легіонерів «Прометея». Малік Трент, Джейлон Міллер та Майкл Майєрс провели якісний поєдинок і забезпечили для своєї команди впевнену перемогу – 83:72.

Поєдинок проти БК «Одеса» склався для баскетболістів «Прометея» набагато важче. Незважаючи на статус явних фаворитів, господарі паркету ніяк не могли зробити вирішальний ривок. Більше того, в кінцівці четвертої чверті матчу вже гості мали всі шанси закрити гру, але промах з лінії штрафних Річарда Лі дав «Прометею» шанс на порятунок, чим і скористався Ілля Сидоров, який закинув рятівний двохочковий разом з сиреною. Одного овертайму командам виявилося мало, а в другій десятихвилинці успішнішими були гравці господарів. Вирішальне влучання знову на рахунку Сидорова. Три перемоги в трьох поєдинках минулого тижня дозволили клубу з Кам'янського одноосібно очолити Суперлігу.

Незважаючи на програш «Прометею», своїм гостьовим вояжем одесити можуть бути задоволені, оскыльки їм вдалося вивезти перемогу із Запоріжжя в поєдинку, де вони були явними андердогами. У складі приморського клубу знову виблискував Брюс Мейсі, який встигав, і набирати очки, і роздавати передачі. У свою чергу, у запоріжців в поєдинку був повний розлад на обох сторонах майданчика.

Продовжилися запорізькі невдачі і в поєдинку проти «Хіміка». Протягом трьох чвертей гри на паркеті точилася рівна боротьба, в якій почергово змінювався лідер в рахунку. Але в четвертій чверті гра у БК «Запоріжжя» розладналася, чим зуміли скористатися гості. Южне відірвалося в рахунку на комфортну відстань і довело матч до перемоги. Варто зауважити, що поки БК «Запоріжжя» не залишає такого яскравого про себе враження як на старті минулого сезону. Американські легіонери хоч і набирають левову частку очок своєї команди, але дуже часто перетягують гру на себе,що шкодить інтересам команди. Якщо так піде і далі, запоріжцям буде важко розраховувати на високі місця в чемпіонаті.

У поєдинку між МБК «Миколаїв» і «Харківськими Соколами» визначалося, яка команда здобуде свою першу перемогу в сезоні. По ходу поєдинку «Миколаїв» не раз відривався від суперника, але «Соколи» постійно наздоганяли господарів. Такий розклад зберігався до самого кінця зустрічі, де трохи холоднокровніше виявилися гравці «Миколаєва». У гравця харківського клубу Зака ​​Джексона було близько двадцяти секунд, щоб організувати результативну останню атаку і принести своїй команді перемогу, але американець просто провалив останній розіграш м'яча.

Поразка від «Миколаєва» стала останньою краплею для керівництва «Харківських Соколів», і після нього відбулася відставка Володимира Коваля з посади головного тренера команди. Заміна йому була знайдена більш ніж швидко. Уже відомо, що здобувати свою першу перемогу в сезоні харків'яни будуть під керівництвом Євгена Мурзіна.

Перемога над «Харківськими Соколами» підбадьорила «Миколаїв», адже після неї «корабели» зуміли дати бій одному з лідерів сезону - «Дніпру». Баскетболісти «Миколаєва» максимально щільно зіграли в захисті з лідерами «Дніпра», що дозволило їм до середини четвертої чверті успішно протистояти фавориту. Але в останні хвилини клас гостей взяв своє і «Дніпро» оформив несподівано важку для себе перемогу.

У ще одному поєдинку тижня «Черкаські Мавпи» обіграли «Київ-Баскет» - 85:77. Гра стала бенефісом форварда «Мавп» Діона Райта. Американський легіонер набрав за гру 33 очки, закинувши при цьому 14 з 17 своїх кидків. Підсумковий рейтинг ефективності у Райта склав 44 бали, що є просто космічним показником. З дуже великою часткою ймовірності, цей рейтинг ефективності стане найвищим в нинішньому сезоні.