Кубок Федерації. Україна зіграє в Естонії

Можливі суперниці українок: Італія, Хорватія, Австрія, Естонія, Болгарія та Греція

Кубок Федерації. Україна зіграє в Естонії
© ФБУ
Жіноча збірна України з тенісу зіграє матчі Кубка Федерації-2020 в Талліні (Естонія). Можливими суперницями наших дівчат стали збірні команди Італії, Хорватії, Австрії, Естонії, Болгарії і Греції.
 
Всі учасниці будуть розділені на дві групи. В одній буде три команди, в іншій - чотири. Переможці груп розіграють між собою єдину путівку до матчів плей-офф в квітні 2020.
 
Нагадаємо, українська команда зіграє в зональних змаганнях Першої групи Євро-Африканської зони.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація тенісу України

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    palpal
      palpal, 22.10.2019 23:22
    0
    Vladdal, 21.10.2019 23:55
    UgandaMan, поделись с народом, как ты выступил в Кубке Дэвиса? И играл ли ты там вообще, что-то я тебя не помню. Ты не патриот - за тебя Стаховский отдувался, почти сам. Эх ты...
    Не трепал бы ты Vladdal, имя Сергея Эдуардовича всуе. Он росийских задротов игнорил поначалу, а потоми и вовсе придушивать как-то грозился, а то не ровен час … а он серьезный мужик, не трепло и вашим и нашим …
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 22.10.2019 02:30
    +6
    Vladdal, 21.10.2019 23:55
    UgandaMan, поделись с народом, как ты выступил в Кубке Дэвиса? И играл ли ты там вообще, что-то я тебя не помню. Ты не патриот - за тебя Стаховский отдувался, почти сам. Эх ты...
    Что ты сделал для хип-хопа?
    Vladdal
      Vladdal, 21.10.2019 23:55
    -9
    UgandaMan, поделись с народом, как ты выступил в Кубке Дэвиса? И играл ли ты там вообще, что-то я тебя не помню. Ты не патриот - за тебя Стаховский отдувался, почти сам. Эх ты...
    vital
      vital, 21.10.2019 23:42
    -2
    UgandaMan, 21.10.2019 23:33
    Не смешите ихние тапки - у барышень рейтинги, спонсоры, перелеты и инстаграмы. И вообще, не мешайте им жить со свои федкапом. Пусть вон Снигур с Лопатецкой за страну отдуваются или ещё кто пошколотей ..
    Для участі в Олімпіаді-2020 Еліні потрібна 1 участь у змаганнях, а Даяні цілих 2. Тобто Даї щоб зіграти на Олімпіаді потрібно щоб Україна за її участі виборола ту єдину путівку в плей-оф і щоб Ястремська зіграла також і в квітні 2020.
    UgandaMan
      UgandaMan, 21.10.2019 23:33
    +10
    Не смешите ихние тапки - у барышень рейтинги, спонсоры, перелеты и инстаграмы. И вообще, не мешайте им жить со свои федкапом. Пусть вон Снигур с Лопатецкой за страну отдуваются или ещё кто пошколотей ..
    UgandaMan
      UgandaMan, 21.10.2019 23:33
    +10
    Не смешите ихние тапки - у барышень рейтинги, спонсоры, перелеты и инстаграмы. И вообще, не мешайте им жить со свои федкапом. Пусть вон Снигур с Лопатецкой за страну отдуваются или ещё кто пошколотей ..
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 22.10.2019 02:30
    +6
    Vladdal, 21.10.2019 23:55
    UgandaMan, поделись с народом, как ты выступил в Кубке Дэвиса? И играл ли ты там вообще, что-то я тебя не помню. Ты не патриот - за тебя Стаховский отдувался, почти сам. Эх ты...
    Что ты сделал для хип-хопа?
    palpal
      palpal, 22.10.2019 23:22
    0