Віктор ЛЕОНЕНКО: «Я б сказав, що Динамо грало вдесятьох»

Футбольний експерт вважає, що «Олександрія» моментами виглядала добре

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Я б сказав, що Динамо грало вдесятьох»
© ТК Футбол 1/2. Віктор Леоненко
Футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував поєдинки 11-го туру УПЛ, в яких «Динамо» переграло «Олександрію» (1:0), а донецький «Шахтар» розгромив «Колос» з Ковалівки (6:0):
 
«Мені найбільше не сподобалося кількість непорозумінь у діях «Динамо». Я б сказав, що «Динамо» грало вдесятьох. Природно, було непросто. Декого втратили, можна здогадатися з одного разу. Таке відчуття, ніби люди в перший раз зібралися. Де Пена дає незрозуміло куди, Соль не знає куди бігти. «Олександрія» моментами виглядала добре. А у «Динамо» знову Миколенко був хороший. Захисники рулять.
 
Відзначив би «Колос» – у другому таймі з «Шахтарем» команда нічого не боялася. Вже на другій хвилині Мигунов показав, що «Колос» вийшов з хвилюванням. Тут треба відзначати не «Шахтар», а дії гравців «Колоса». Реально можна команду назвати Уімблдоном, тому що 6:0 – тенісний рахунок. Шкода, що Тайсон не забив три. А «Колос» потрібно відзначити, що в другому таймі було видно, що нема чого боятися і реально могли забити два.
 
А в матчі «Олімпіка» і «Ворскли» просто спрацювало старе правило: не забиваєш ти – заб'ють тобі. Та й Ткаченко помилявся досить. Перший гол – полетів, другий – з трьох метрів Лук'янчук забив. Вийди, зроби крок, тим більше, у воротарів ж крила великі. Після першого гола «Олімпік» почав грати сміливіше, але все почалося з Коломойця. Він багато забив за три роки? Аж три голи, напевно?»
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zzg77
      zzg77, 21.10.2019 21:15
    +1
    Лучший в мире говнометатель!!!
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 21.10.2019 18:02
    -3
    Де Пена дає незрозуміло куди, Соль не знає куди бігти.... Абассаться! И это наше динамовское сердце такое говорит? Импичмент ему люстрированный!
    stopor2016
      stopor2016, 21.10.2019 17:50
    -1
    Forever_young_13, 21.10.2019 17:44
    У даунамо-фанов мозги лопаются от высказываний Леоненко.
    Молодец Лео - так держать!
    Только не высказываний , а выс -кака-зываний.
    Анатолий Воробей
      Анатолий Воробей, 21.10.2019 17:45
    -1
    После слов "мне понравилось" количество непонимания в действиях "Динамо" дальше "объективные" выссеры этого спившегося недоразумения, можно не читать.
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 21.10.2019 17:44
    -7
    У даунамо-фанов мозги лопаются от высказываний Леоненко.
    Молодец Лео - так держать!
    starrider
      starrider, 21.10.2019 17:26
    +5
    Как беж этот дебил Леоненко уже достал всех своим словесным поносом!!!
    Более тупого человека я еще не встречал в жизни
    Кто ему дает право голоса вообще этому алкашу !!!
    Kevko
      Kevko, 21.10.2019 17:12
    +10
    Колос похвалил, чтобы было всем понятно какую непростую команду обыграл Шахтер.
    Динамо покритиковал, понятно, что выиграть у Александрии намного проще, чем у Колоса.
    Откровенная марионетка!
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 21.10.2019 17:01
    +5
    Де Пена один из лучших который матч, старый в шары долбится такое ощущение. А моменты недопонимания, да, были, это нормально, когда нужно быстро принимать решения в атаке при взломе автобуса, в который моментами Александрия уходила.
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 21.10.2019 16:54
    -1
    Какой же Леоненко болван!
    Браво Динамо! Даже "вдесятером" обыграли Александрию!
    Vit18
      Vit18, 21.10.2019 16:40
    +10
    Це тому що Соля треба частіше ставити в основу
    Kevko
      Kevko, 21.10.2019 17:12
    +10
    Колос похвалил, чтобы было всем понятно какую непростую команду обыграл Шахтер.
    Динамо покритиковал, понятно, что выиграть у Александрии намного проще, чем у Колоса.
    Откровенная марионетка!
    Vit18
      Vit18, 21.10.2019 16:40
    +10
    Це тому що Соля треба частіше ставити в основу
    starrider
      starrider, 21.10.2019 17:26
    +5
    Как беж этот дебил Леоненко уже достал всех своим словесным поносом!!!
    Более тупого человека я еще не встречал в жизни
    Кто ему дает право голоса вообще этому алкашу !!!
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 21.10.2019 17:01
    +5
    Де Пена один из лучших который матч, старый в шары долбится такое ощущение. А моменты недопонимания, да, были, это нормально, когда нужно быстро принимать решения в атаке при взломе автобуса, в который моментами Александрия уходила.
    zzg77
      zzg77, 21.10.2019 21:15
    +1
    Лучший в мире говнометатель!!!