Віктор ЛЕОНЕНКО: «Я б сказав, що Динамо грало вдесятьох»

Футбольний експерт вважає, що «Олександрія» моментами виглядала добре

13521
7
ТК Футбол 1/2. Віктор Леоненко
Футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував поєдинки 11-го туру УПЛ, в яких «Динамо» переграло «Олександрію» (1:0), а донецький «Шахтар» розгромив «Колос» з Ковалівки (6:0):

«Мені найбільше не сподобалося кількість непорозумінь у діях «Динамо». Я б сказав, що «Динамо» грало вдесятьох. Природно, було непросто. Декого втратили, можна здогадатися з одного разу. Таке відчуття, ніби люди в перший раз зібралися. Де Пена дає незрозуміло куди, Соль не знає куди бігти. «Олександрія» моментами виглядала добре. А у «Динамо» знову Миколенко був хороший. Захисники рулять.

Відзначив би «Колос» – у другому таймі з «Шахтарем» команда нічого не боялася. Вже на другій хвилині Мигунов показав, що «Колос» вийшов з хвилюванням. Тут треба відзначати не «Шахтар», а дії гравців «Колоса». Реально можна команду назвати Уімблдоном, тому що 6:0 – тенісний рахунок. Шкода, що Тайсон не забив три. А «Колос» потрібно відзначити, що в другому таймі було видно, що нема чого боятися і реально могли забити два.

А в матчі «Олімпіка» і «Ворскли» просто спрацювало старе правило: не забиваєш ти – заб'ють тобі. Та й Ткаченко помилявся досить. Перший гол – полетів, другий – з трьох метрів Лук'янчук забив. Вийди, зроби крок, тим більше, у воротарів ж крила великі. Після першого гола «Олімпік» почав грати сміливіше, але все почалося з Коломойця. Він багато забив за три роки? Аж три голи, напевно?»

(28)

Лунін може не зіграти матч-відповідь проти Баварії. Стали відомі причини
Футбол | 25 квітня 2024, 18:50 0

Місце у воротах Луніна може зайняти Куртуа

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 03:30 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»