Sport.ua зібрав найцікавіші події 11-го туру УПЛ в статистичному розрізі

6504
3
ФК Шахтар

«Шахтер» пройшов перше коло без втрат, «Динамо» повернулось на перше місце й інші важливі події минулого туру.

«Шахтар» завершує перше коло зі стовідсотковим результатом, не втративши жодного очка.

З урахуванням попереднього сезону гірники святкують 13-ту вікторію поспіль (м'ячі 43-6), а на своєму полі - 6-ту (м'ячі 26-4).

Донеччани 12-й раз в історії здобувають перемогу з перевагою в 6 і більше м'ячів, в тому числі 10-у - в рідних стінах.

Загальна безпрограшна серія гірників досягає 40 матчів (+35=5), а домашня - 24-х (+20=4).

Помаранчево-чорні забивають 18 ігор поспіль, а на своєму полі – 13.

Підопічні Луїша Каштру продовжують безнічийну серію до 13 ігор, а суху - до 364-х хвилин.

«Колос» стає 23-ю командою, якій забивав Тайсон в прем'єр-лізі, і 22-ю, чиї ворота вражав Жуніор Мораєс.

4-й дубль за «Шахтар» оформляє Жуніор Мораєс, 1-й - Тайсон. При цьому перший гол Тайсона і другий - Мораєса стають для них 30-м в рядах гірників в прем'єр-лізі.

ФК Динамо

«Динамо», взявши гору над «Олександрією», вперше після 3-го туру займає другий рядок в турнірній таблиці.

Динамівці здобувають 5-ту перемогу поспіль, забивши в цілому 13 м'ячів і не пропустивши жодного.

Кияни продовжують свою гольову серію до 18 ігор, а суху - до 483-х хвилин.

Біло-сині забивають чорно-жовто-зеленим у всіх 10 очних зустрічах на своєму полі.

200-й матч в кар'єрі проводить Віталій Буяльський (ЧУ - 128, КУ - 15, СК - 4, ЄК - 46, ЗУ - 7).

Віталій Миколенко стає автором 250-го гола «Динамо» у всіх турнірах за Олексія Михайличенка (ЧУ - 167, КУ - 52, СК - 1, ЄК - 30).

Суха серія стража воріт киян Георгія Бущана досягає 664-х хвилин.

«Олександрія», як і раніше, не може відсвяткувати першу вікторію в гостях у «Динамо» (=1-9).

Олександрійці переривають свою рекордну гольову серію на чужих полях, яка склала 10 матчів. Останній раз підопічні Володимира Шарана не забивали на виїзді 25 лютого 2019 року - 0:2 з «Шахтарем».

«Зоря» святкує 1-шу вікторію в сезоні-2019/20 вдома, а «Десна» терпить 1-ї поразки в гостях.

Луганчани здобувають 20-у вольову перемогу в чемпіонатах України.

Два особистих рекорди оновлює «Десна», чия безнічийна серія на чужих полях сягає 8 ігор (+4-4), а гольова гостьова - 5.

100-й матч в кар'єрі проводить Дмитро Хльобас (ЧУ - 91, КУ - 7, ЄК - 2).

Максим Дегтярьов, який на 287-й хвилині перервав суху серію «Зорі», стає автором 50-го гола «Десни» в елітному дивізіоні.

«Маріуполь» здобуває 20-ту перемогу в прем'єр-лізі під керівництвом Олександра Бабича.

Помаранчево-сині проводять в рідних стінах 1-й сухий матч у цьому сезоні і 100-й - в історії.

Валерій Федорчук на 308-й хвилині перериває домашню серію своєї команди без забитих голів.

«Дніпро-1» терпить 3-ї поразки поспіль, як в загальному, так і на чужих полях, причому з однієї і тієї ж різницею м'ячів - 0-5.

Загальна безгольова серія підопічних Дмитра Михайленка досягає 289 хвилин, а гостьова - 310.

У львівському дербі 5-й раз в історії українських чемпіонатів обидві команди не реалізовують пенальті.

«Львів» підписує 20-ту мирову в прем'єр-лізі, в тому числі 10-ту з рахунком 0:0.

Зелено-білі проводять 1-й сухий матч у сезоні-2019/20 вдома, а синьо-золоті - в гостях.

Завершується рекордна безнічийна серія «городян» на чужих полях, що склала 13 ігор (+6-7). Останній раз «Львів» ділив очки з господарями 23 листопада 2018 року - 0:0 з «Шахтарем».

Підопічні Володимира Мазяра не забивають загалом 6 зустрічей поспіль (541 хвилину), встановлюючи новий особистий антирекорд, а в гостях - 3 (271 хвилину).

«Львів» проводить 20-й сухий матч в прем'єр-лізі.

«Карпати» заробляють 87-му червону картку, повторюючи, тим самим, антирекорд ліги, що належить «Дніпру».

«Олімпік» перериває дві свої «рекордні» домашні серії: 4-матчеву програшну і 7-матчеву з пропущеними м'ячами. Останній раз синьо-блакитні зберігали свої ворота в недоторканності в рідних стінах 23 квітня 2019 року - 2:0 з «Арсеналом».

«Олімпійці» проводять 40-й сухий поєдинок в елітному дивізіоні.

Донеччани забивають полтавчанам у всіх 13 очних зустрічах в прем'єр-лізі.

Павло Лук'янчук стає автором 10-го гола синьо-блакитних в домашніх баталіях з біло-зеленими.

«Ворскла» терпить 3-ї поразки поспіль в гостях (м'ячі 1-8).

ФК Маріуполь

200-й матч у чемпіонатах України проводить Валерій Федорчук («Маріуполь»), 1-й - Ростислав Лях («Карпати») та Максим Мельничук («Ворскла»).

1-й м'яч у прем'єр-лізі забивають Додо (в 8-й грі), Павло Лук'янчук (в 21-й) і Віталій Миколенко (в 37-й).

У другому клубі елітного дивізіону відкриває гольовий рахунок Максим Дегтярьов («Десна»).

14-й дубль в чемпіонатах України робить Жуніор Мораєс, 2-й - Тайсон.

У 3-му матчі поспіль не йде з поля без забитих м'ячів Жуніор Мораєс, чий другий гол у ворота «Колоса» стає 9500-м для господарів в історії українських чемпіонатів.

5-ту пенальтійську дуель з 8 виграє страж воріт «Львова» Богдан Сарнавський.

2-гу червону картку в кар'єрі заробляє Рафаел Сабіну, 1-шу - Назар Вербний (в 49-му матчі).

20-й раз призначає пенальті у ворота господарів арбітр з Києва Євген Арановський, 1-й в ворота гостей - рефері зі Слов'янська Олександр Омельченко (в 8-й грі).

Футбол | 19 квітня 2024, 10:54 13

А англійські команди вперше з 2015 року не пробилися до півфіналів Ліги чемпіонів та Ліги Європи