За два попередження червону картку отримала Яна Котик

1645
0
УАФ
Жіноча збірна України WU-17 в стартовому поєдинку кваліфікаційного турніру Євро-2020 програла Сербії з рахунком 2:4. Підопічні Сергія Сапронова стартували в першому відбірковому раунді європейської першості 2020 (WU-17) з поразки на полі спортцентру Футбольного союзу Сербії в Старій Пазові.

Перша половина матчу пройшла під диктовку сербської команди. Вона завдала п'ять ударів в створ воріт синьо-жовтих, тоді як українки – жодного. Втім, досягти успіху підопічним Драгіша Зечевіча вдалося лише раз. На 45-й хвилині відзначилася Анастасія Чірич. На початку другої половини гри Надія Іванченко відновила рівновагу, однак вже через хвилину Міліца Андрич знову вивела сербську збірну вперед. Після цього господині продовжували домінувати і ще двічі розписалися у воротах гостей. Українська команда змогла лише скоротити відставання, до того ж, догравала матч вдесятьох. На 85-й хвилині друге попередження і червону картку отримала Яна Котик.

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (WU-17)

Група 8, 1-й тур

Україна WU-17 – Сербія WU-17 – 2:4

Голи: Іванченко, 50, Корнацька, 79 – Чірич, 45, Андрич, 51, 75, М. Cавич, 68.

Україна WU-17: Келюшик, Семків (Глущенко, 56), Іванченко, Христюк, Ольхова, Тян, Котик, Довганик (Мироненко, 81), Кухаренко (Талеб, 72), Мущенська (Войтенко, 81), Корнацька.

Сербія WU-17: Скандро, Стоянович, Кучінар, Берон, Н. Cавич, М. Cавич, Чирич (Обрадович, 84), Стевановіч (Сремчевич, 53), Андрич, Раїч (Міркович, 84), Мілошевич.

Попередження: Котик, 56, Корнацька, 90+3.

Вилучення: Котик, 85 (повторне попередження).

В іншому матчі нашої групи Чехія без проблем розібралася з Грузією (4:0). У еліт-раунд відбору Євро-2020 (WU-17) вийдуть команди, що зайняли перше і друге місця в кожній з 11-ти груп кваліфікаційного раунду і чотири найкращі треті команди (за результатами матчів з першої і другої збірними своїх груп). Там вони приєднаються до Іспанії і Німеччини. Жеребкування цієї стадії відбудеться 21 листопада 2019 року, а матчі – навесні 2020 року.