Донбас здобув упевнену перемогу над Короною

Український клуб за крок від виходу в наступний етап Континентального кубка

8416
0
У другому турі Континентального кубка в групі С «Донбас» знову закинув 7 шайб у ворота суперника! Цього разу українській команді протистояла румунська «Корона».

Підопічні Сергія Вітера потужно почали поєдинок, відкривши рахунок уже на 4-й хвилині. Незабаром «Донбас» грав в форматі «5 на 3», але шансом збільшити рахунок не скористався Лялька, який пробив в штангу. Однак як тільки у суперника вийшов 4-й польовий гравець, Вілсон реалізував більшість - 2:0.

На початку другого періоду суперники обмінялися закинутими шайбами, і після цього стало ясно, що українська команда виглядає набагато свіжішою. «Корона», що грала в 3 ланки, стала відверто втомлюватися. І «Донбас» почав методично збільшував тиск на ворота румунського клубу. До кінця періоду господарі довели рахунок до 4:1.

А в заключній 20-хвилинці наші хлопці дотиснули суперника, відправивши в його ворота ще 3 шайби - 7:1. Завтра «Корона» проведе нічого не значущий поєдинок проти «Црвени Звєзди». А «Донбас» зіграє вирішальний матч за вихід з групи - проти латвійського «Мого». Нагадаємо, обидві команди поки йдуть без очкових втрат, і очна зустріч визначить учасника 3-го етапу Континентального кубка.

Континентальний кубок. Группа С. 2-й тур.

«Донбас» – «Корона» – 7:1

Шайби:
03:59 - Матерухін (Белухин), 9:37 - Вілсон (Лялька, в більшості), 25:01 - Васильєв (Матерухін), 25:14 - Стефенсон, 31:03 - Подзіньш (Коренчук), 41:31 - Матерухін (Васильєв) 51 : 08 - Коренчук (Каменьков), 56:39 - Никифоров (Лялька).

«Донбас»: Горячевських; Жовнір - Яковлєв, Вілсон - Большаков, Сильницький - Романенко, Пангелов-Юлдашев - Каменьков; Лялька - Захаров (К) - Никифоров, Матерухін - Белухин - Васильєв, Мазур - Коренчук - Подзіньш, Мостовий - Рибчик - Карпенко.

«Корона»: Току; Стефенсон - Армстронг, Борисенко - О. Біро, Міхалі - Харрісон, Т. Гайдо - Жабо; Фоулі - Г. Біро - Гліга (К), Транці - Петер - М. Біро, Молнар - Б. Гайдо - Плант.

Льодова арена: «Термінал» (Бровари).