Евертон вдома впевнено обіграв Вест Хем Юнайтед

Ярмоленко вийшов на другий тайм, але допомогти команді не зумів

4364
8
Черговий тур англійської Прем'єр-ліги почався з поєдинку між «Евертоном» і «Вест Хемом». Господарі стартували дуже потужно і відкрили рахунок вже на 17-й хвилині. Бернард в штрафному отримав м'яч, обіграв двох захисників (причому одного з них - двічі!) та пробив з гострого кута - 1:0!

Через кілька хвилин удар Рішарлісона прийшовся в стійку воріт Роберто Хіменеса. В цілому, «Евертон» начисто переграв суперника. Тому на другий тайм у складі гостей на поле вийшов Андрій Ярмоленко. Він тут же вивів на удар Форналса, але той з вигідного положення не влучив по воротах. Після чого «іриски» знову взялися атакувати. Уолкотт зобов'язаний був подвоювати рахунок, але влучив у поперечину.

Господарі володіли перевагою і під завісу матчу почали тягнути час, в т.ч. за допомогою замін. Як виявилося, одна з них «вистрілила». Сігурдссон отримав пас від Рішарлісона, поклав на газон захисника і пробив з-за меж штрафного. М'яч влетів у дев'ятку - 2:0!

Завдяки цій перемозі «Евертон» із зони вильоту стрибнув відразу на 12-е місце в турнірній таблиці. У команди 10 очок, а через тиждень «іриски» їдуть в гості до «Брайтона». «Вест Хем» з 12-ма балами залишився на 8-му рядку. Наступної суботи «молотобійці» приймають «Шеффілд Юнайтед».