Евертон вдома впевнено обіграв Вест Хем Юнайтед

Ярмоленко вийшов на другий тайм, але допомогти команді не зумів

Евертон вдома впевнено обіграв Вест Хем Юнайтед
Черговий тур англійської Прем'єр-ліги почався з поєдинку між «Евертоном» і «Вест Хемом». Господарі стартували дуже потужно і відкрили рахунок вже на 17-й хвилині. Бернард в штрафному отримав м'яч, обіграв двох захисників (причому одного з них - двічі!) та пробив з гострого кута - 1:0!
 
Через кілька хвилин удар Рішарлісона прийшовся в стійку воріт Роберто Хіменеса. В цілому, «Евертон» начисто переграв суперника. Тому на другий тайм у складі гостей на поле вийшов Андрій Ярмоленко. Він тут же вивів на удар Форналса, але той з вигідного положення не влучив по воротах. Після чого «іриски» знову взялися атакувати. Уолкотт зобов'язаний був подвоювати рахунок, але влучив у поперечину.
 
Господарі володіли перевагою і під завісу матчу почали тягнути час, в т.ч. за допомогою замін. Як виявилося, одна з них «вистрілила». Сігурдссон отримав пас від Рішарлісона, поклав на газон захисника і пробив з-за меж штрафного. М'яч влетів у дев'ятку - 2:0!
 
Завдяки цій перемозі «Евертон» із зони вильоту стрибнув відразу на 12-е місце в турнірній таблиці. У команди 10 очок, а через тиждень «іриски» їдуть в гості до «Брайтона». «Вест Хем» з 12-ма балами залишився на 8-му рядку. Наступної суботи «молотобійці» приймають «Шеффілд Юнайтед».
Англійська Прем'єр-ліга. 9-й тур.
 
«Евертон» — «Вест Хем» — 2:0

 Бернард (17), Гілф Тор Сігурдссон (90+2).

 Андре Гомеш (90) — Деклан Райс (70), Ісса Діоп (79).
 
«Евертон»: Джордан Пікфорд - Йерро Міна (Мейсон Холгейт, 90 + 4), Джібріль Сідібе, Майкл Кін, Лука Дінь - Алекс Івобі (Гілф Тор Сігурдссон, 87), Том Девіс, Андре Гомеш, Бернард - Тео Уолкотт (Мойзе Кін , 86), Рішарлісон.
 
«Вест Хем»: Роберто Хіменес - Райан Фредерікс, Анджело Огбонна, Ісса Діоп, Артур Масуаку - Пабло Форналс, Марк Ноубл (Албіан Аеті, 74), Мануель Лансіні, Феліпе Андерсон (Андрій Ярмоленко, 46), Деклан Райс - Себастьєн Аллер.
 
Стадіон: «Гудісон Парк» (Ліверпуль, Англія).
 
Арбітр: Пол Тірні (Ланкашир, Англія).
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 19.10.2019 18:14
    +1
    olexyn, 19.10.2019 16:57
    До речі, про договорняк... Щойно звернув увагу на редакційну статтю "Эвертон – Вест Хэм. Прогноз и анонс на матч чемпионата Англии. Тренер «ирисок» может быть отправлен в отставку после матча с Ярмоленко и компанией"... Багато про що говорить... в контексті "незрозумілої" гри молотків...
    Який договорняк? Це що упл? )))
    zhyr
    online
      zhyr, 19.10.2019 18:12
    0
    olexyn, 19.10.2019 16:57
    До речі, про договорняк... Щойно звернув увагу на редакційну статтю "Эвертон – Вест Хэм. Прогноз и анонс на матч чемпионата Англии. Тренер «ирисок» может быть отправлен в отставку после матча с Ярмоленко и компанией"... Багато про що говорить... в контексті "незрозумілої" гри молотків...
    Якби Евертон програв, була б 6 поразка в 7 матчах. Звичайно, що могли його звільнити за такі результати.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 19.10.2019 17:13
    +3
    Не знаю кому как, но лично для меня было неожиданностью увидеть Ярмолу в запасе. Играй он с первых минут, возможно и счёт был бы другой, более благоприятный для Лондонцев...
    olexyn
      olexyn, 19.10.2019 16:57
    -4
    До речі, про договорняк... Щойно звернув увагу на редакційну статтю "Эвертон – Вест Хэм. Прогноз и анонс на матч чемпионата Англии. Тренер «ирисок» может быть отправлен в отставку после матча с Ярмоленко и компанией"... Багато про що говорить... в контексті "незрозумілої" гри молотків...
    Xron7777
      Xron7777, 19.10.2019 16:56
    -3
    olexyn, 19.10.2019 16:50
    Пелегріні, якщо не заведе футболістів, має поступитись і місцем, і зарплатою. В атаці молотків - нічого; а такі ляпи в центрі оборони і в опорній зоні використає навіть дворова команда, не те що Евертон (нехай і в статусі аутсайдера АПЛ).
    До речі, на договорняк не схоже?
    Українці всюди бачать зраду.якась нація параноїків.вже навіть не смішно.
    olexyn
      olexyn, 19.10.2019 16:50
    -4
    Пелегріні, якщо не заведе футболістів, має поступитись і місцем, і зарплатою. В атаці молотків - нічого; а такі ляпи в центрі оборони і в опорній зоні використає навіть дворова команда, не те що Евертон (нехай і в статусі аутсайдера АПЛ).
    До речі, на договорняк не схоже?
    viktor112007
      viktor112007, 19.10.2019 16:33
    +5
    такому ВХ як сьогодні і Мессі не допоміг би. вся команда наче ті сонні мухи. заслужено влетіли
    dyryavo_s_dnepra
      dyryavo_s_dnepra, 19.10.2019 16:32
    -3
    Вот вам и Бернард))) Та и коф был меньший на хозяев, ничего удивительного не произошло)
    viktor112007
    online
      viktor112007, 19.10.2019 16:33
    +5
    такому ВХ як сьогодні і Мессі не допоміг би. вся команда наче ті сонні мухи. заслужено влетіли
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 19.10.2019 17:13
    +3
    Не знаю кому как, но лично для меня было неожиданностью увидеть Ярмолу в запасе. Играй он с первых минут, возможно и счёт был бы другой, более благоприятный для Лондонцев...
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 19.10.2019 18:14
    +1
    olexyn, 19.10.2019 16:57
    До речі, про договорняк... Щойно звернув увагу на редакційну статтю "Эвертон – Вест Хэм. Прогноз и анонс на матч чемпионата Англии. Тренер «ирисок» может быть отправлен в отставку после матча с Ярмоленко и компанией"... Багато про що говорить... в контексті "незрозумілої" гри молотків...
    Який договорняк? Це що упл? )))
    zhyr
    online
      zhyr, 19.10.2019 18:12
    0
    olexyn, 19.10.2019 16:57
    До речі, про договорняк... Щойно звернув увагу на редакційну статтю "Эвертон – Вест Хэм. Прогноз и анонс на матч чемпионата Англии. Тренер «ирисок» может быть отправлен в отставку после матча с Ярмоленко и компанией"... Багато про що говорить... в контексті "незрозумілої" гри молотків...
    Якби Евертон програв, була б 6 поразка в 7 матчах. Звичайно, що могли його звільнити за такі результати.