Скандал. Коломойський скаржиться Бродському на суддів Суперліги

У мережі з'явилися деталі розмови відомого олігарха з президентом Федерації баскетболу України

Скандал. Коломойський скаржиться Бродському на суддів Суперліги
© LB.ua. Ігор Коломойський
Відомий бізнесмен Ігор Коломойський оприлюднив скріншоти зі свого телефону, на якому видно його листування з президентом Федерації баскетболу України Михайлом Бродським.
 
Коломойський почав писати Бродському після матчу «Дніпра» з «Прометеєм» (60:67). Коломойський в грубій формі заявив, що незадоволений таким суддівством, на що Бродський відповідав йому, що арбітри відпрацювали матч чисто. Також функціонери обмінювалися відео зі спірними моментами матчу.
 
У листуванні вказано ім'я «Валера» - це президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв.

 

 

Відзначимо, що після гри «Дніпро» подав офіційний протест на результат матчу. Розглянувши протест, ФБУ відхилила його.
 
Пізніше Коломойський листувався з президентом «Прометея» Володимиром Дубинським. На двох скріншотах видно, що Коломойський відправив президенту «Прометея» копію протесту на результат матчу.

Фрагменти листування також надав Михайло Бродський, супроводивши їх коментарем:
 
«Дехто не зрозумів, що Україна це, звичайно, не Ізраїль, і не Швейцарія, але вже і не Гондурас. Ніяка влада нас не поверне в 90-ті. Свого часу я виступив проти міністра МВС Кравченка, щоб зупинити беззаконня. І я не дозволю зараз Коломойському нав'язати в Україні свої правила гри в баскетболі. І не тільки в баскетболі. І так, я не боюся ні його самого, ні його зв'язків», - сказав Бродський.
 
У листуванні фігурує назва «Калина» - це ресторан, який належить Бродському.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — censor.net.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    icebeer
      icebeer, 22.10.2019 15:44
    -1
    Bolshoi, 22.10.2019 11:12
    А если не будет сметана, в рот возьмёшь?
    пдц ты глупая.
    tank72063
      tank72063, 22.10.2019 11:42
    0
    Sashko Bilyi, 19.10.2019 17:45
    Разговор Коломойского и Суркиса - https://www.youtube.com/watch?v=jF3717MHxvM
    )))Ахаха ой класс...ну Каламойский артист,иа и игорек неплох....
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.10.2019 11:35
    0
    Сметена)))
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.10.2019 11:12
    0
    Влад Тараненко, 19.10.2019 17:48
    Власть Зелемойского будет сметена в течении года. Эта гоп-компания в мыслях и понятиях застряла в 90-х. Результат их правления: За октябрь закрылось множество табачных фабрик, а это топ плательщики налогов, с января работы лишаются миллионы фопов, а последний гвоздь в крышку гроба это отдача украинской земли Коломойскому, не получилось отдать приват, договорняками и мутками отдадут ему нашу землю. Именно поэтому на заседании аграрного комитета протолкнули что можно владеть в одних руках 8% паев области, тогда как в Польше, где фермерство развивается бешеными темпами не больше 300 га в одни руки, а у нас просто хотят все поотдавать в руку монополистам (там будет и Коломойша), и просто оставить без работы селян.
    Работники фабрик, фопы, селяне + националисты и ветераны сотрут этих проходимцев. Хотя они свое обещание сдержали, эпоха бедности прошла, теперь пришла эпоха нищеты.
    А если не будет сметана, в рот возьмёшь?
    rugby1970
    online
      rugby1970, 19.10.2019 18:58
    +1
    Это - не скандал! Это - обычная практика современного "спорта" Украины! За примерами далеко ходить не надо: в волейбольной женской суперлиге появился "клуб" "пРОМЕТЕЙ"! С одной стороны - хорошо, собрали топ-исполнительниц при неплохом тренере, а с другой стороны - ГДЕ СПОРТИВНЫЙ ПРИНЦИП??? Спонсоры, дайте 40 000 Евро на взнос и тысяч сто на аренду зала и пиво!!! И я приведу своих собутыльников в Суперлигу!!! Мельник, Вы - не против???
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 19.10.2019 17:48
    +5
    Власть Зелемойского будет сметена в течении года. Эта гоп-компания в мыслях и понятиях застряла в 90-х. Результат их правления: За октябрь закрылось множество табачных фабрик, а это топ плательщики налогов, с января работы лишаются миллионы фопов, а последний гвоздь в крышку гроба это отдача украинской земли Коломойскому, не получилось отдать приват, договорняками и мутками отдадут ему нашу землю. Именно поэтому на заседании аграрного комитета протолкнули что можно владеть в одних руках 8% паев области, тогда как в Польше, где фермерство развивается бешеными темпами не больше 300 га в одни руки, а у нас просто хотят все поотдавать в руку монополистам (там будет и Коломойша), и просто оставить без работы селян.
    Работники фабрик, фопы, селяне + националисты и ветераны сотрут этих проходимцев. Хотя они свое обещание сдержали, эпоха бедности прошла, теперь пришла эпоха нищеты.
    Sashko Bilyi
      Sashko Bilyi, 19.10.2019 17:45
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Разговор Коломойского и Суркиса - https://www.youtube.com/watch?v=jF3717MHxvM
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 19.10.2019 17:48
    +5
    Власть Зелемойского будет сметена в течении года. Эта гоп-компания в мыслях и понятиях застряла в 90-х. Результат их правления: За октябрь закрылось множество табачных фабрик, а это топ плательщики налогов, с января работы лишаются миллионы фопов, а последний гвоздь в крышку гроба это отдача украинской земли Коломойскому, не получилось отдать приват, договорняками и мутками отдадут ему нашу землю. Именно поэтому на заседании аграрного комитета протолкнули что можно владеть в одних руках 8% паев области, тогда как в Польше, где фермерство развивается бешеными темпами не больше 300 га в одни руки, а у нас просто хотят все поотдавать в руку монополистам (там будет и Коломойша), и просто оставить без работы селян.
    Работники фабрик, фопы, селяне + националисты и ветераны сотрут этих проходимцев. Хотя они свое обещание сдержали, эпоха бедности прошла, теперь пришла эпоха нищеты.
    rugby1970
    online
      rugby1970, 19.10.2019 18:58
    +1
    Это - не скандал! Это - обычная практика современного "спорта" Украины! За примерами далеко ходить не надо: в волейбольной женской суперлиге появился "клуб" "пРОМЕТЕЙ"! С одной стороны - хорошо, собрали топ-исполнительниц при неплохом тренере, а с другой стороны - ГДЕ СПОРТИВНЫЙ ПРИНЦИП??? Спонсоры, дайте 40 000 Евро на взнос и тысяч сто на аренду зала и пиво!!! И я приведу своих собутыльников в Суперлигу!!! Мельник, Вы - не против???
    tank72063
      tank72063, 22.10.2019 11:42
    0
    Sashko Bilyi, 19.10.2019 17:45
    Разговор Коломойского и Суркиса - https://www.youtube.com/watch?v=jF3717MHxvM
    )))Ахаха ой класс...ну Каламойский артист,иа и игорек неплох....
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.10.2019 11:35
    0
    Сметена)))
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.10.2019 11:12
    0
    Влад Тараненко, 19.10.2019 17:48
    Власть Зелемойского будет сметена в течении года. Эта гоп-компания в мыслях и понятиях застряла в 90-х. Результат их правления: За октябрь закрылось множество табачных фабрик, а это топ плательщики налогов, с января работы лишаются миллионы фопов, а последний гвоздь в крышку гроба это отдача украинской земли Коломойскому, не получилось отдать приват, договорняками и мутками отдадут ему нашу землю. Именно поэтому на заседании аграрного комитета протолкнули что можно владеть в одних руках 8% паев области, тогда как в Польше, где фермерство развивается бешеными темпами не больше 300 га в одни руки, а у нас просто хотят все поотдавать в руку монополистам (там будет и Коломойша), и просто оставить без работы селян.
    Работники фабрик, фопы, селяне + националисты и ветераны сотрут этих проходимцев. Хотя они свое обещание сдержали, эпоха бедности прошла, теперь пришла эпоха нищеты.
    А если не будет сметана, в рот возьмёшь?