ВІДЕО. Майбутні суперники? Усик і Ф'юрі зустрілися перед боєм Гвоздика

Українець і британець чекають на поєдинок Олександр Гвоздик – Артур Бетербієв в Філадельфії

ВІДЕО. Майбутні суперники? Усик і Ф'юрі зустрілися перед боєм Гвоздика
© instagram.com/usykaa. Олександр Усик
В ніч з 18 на 19 жовтня в Філадельфії відбудеться об'єднавчий поєдинок в напівважкій вазі між чемпіоном світу за версією WBC Олександром Гвоздиком (17-0, 14 KO) і володарем титулу IBF Артуром Бетербієвим (14-0, 14 KO).
 
Подивитися цей мегафайт до Філадельфії прибули колишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик і відомий суперважковаговик Тайсон Ф'юрі.
 
Український і британський боксери зустрілися віч-на-віч. Цілком можливо, що в майбутньому вони проведуть поєдинок між собою.
 
 
 
 
Орієнтовний початок бою Олександр Гвоздик – Артур Бетербієв о 6:30 за київським часом. Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку на Sport.ua.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 20.10.2019 14:24
    0
    Ой мальчик тебе автограф нужен, какой щупленький, расти малыш
    lenares85
    online
      lenares85, 19.10.2019 21:49
    -1
    Он его пощупал, типо маленький такой, по сравнению с ним конечно, но Тайсон тоже не гигант был, Усик может закрутить и накидать по шапке
    vizuals
      vizuals, 19.10.2019 08:39
    0
    Максим М., 19.10.2019 06:11
    Щоб потрогать Усика за плечi, Фьюрi потрiбно
    нахилятися... Щось не уявляю як Усик буде з Тайсоном боксувати.
    Стів Каннингем якось боксував, і навіть роняв? він навіть трохи нижчий за Усика.
    youtube.com/watch?v=hqIkCJaQ-6o
    Але у цілому маю погодитися - суперважка вага на топ-рывны буде дуже проблемна для Усика
    Максим М.
      Максим М., 19.10.2019 06:11
    +14
    Щоб потрогать Усика за плечi, Фьюрi потрiбно
    нахилятися... Щось не уявляю як Усик буде з Тайсоном боксувати.
    Максим М.
      Максим М., 19.10.2019 06:11
    +14
    Щоб потрогать Усика за плечi, Фьюрi потрiбно
    нахилятися... Щось не уявляю як Усик буде з Тайсоном боксувати.
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 20.10.2019 14:24
    0
    Ой мальчик тебе автограф нужен, какой щупленький, расти малыш
    vizuals
      vizuals, 19.10.2019 08:39
    0
    Максим М., 19.10.2019 06:11
    Щоб потрогать Усика за плечi, Фьюрi потрiбно
    нахилятися... Щось не уявляю як Усик буде з Тайсоном боксувати.
    Стів Каннингем якось боксував, і навіть роняв? він навіть трохи нижчий за Усика.
    youtube.com/watch?v=hqIkCJaQ-6o
    Але у цілому маю погодитися - суперважка вага на топ-рывны буде дуже проблемна для Усика