Манчестер Юнайтед — Ліверпуль — 1:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 9-го туру Англійської Прем'єр-ліги

Манчестер Юнайтед — Ліверпуль — 1:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/manutd
У неділю, 20-го жовтня відбудеться матч 9-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрінуться «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуль». Зустріч пройде в Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд», початок о 18.30 за київським часом.
 
«Ліверпуль» чудово провів стартовий відрізок чемпіонату, здобувши перемоги у всіх восьми матчах і відірвавшись від «Манчестер Сіті», який йде другим,  вже на 8 очок. Однак, перемоги команді Клоппа даються все важче і важче. У минулому турі «Ліверпуль» обіграв «Лестер» тільки завдяки голу з пенальті в компенсований час. Куди гірше йдуть справи у «Манчестер Юнайтед». У трьох останніх матчах манкуніанці набрали лише одне очко і забили один гол, опустившись в турнірній таблиці на 12-е місце.
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Манчестер Юнайтед» - «Ліверпуль». Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Maradona
      Maradona, 20.10.2019 21:18
    0
    easterly, 20.10.2019 20:05
    Тебя это е .ёт? Пнх
    а ти мабуть звідти вилізлО.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 20.10.2019 20:38
    +3
    Виктор Петренко, 20.10.2019 19:28
    Молодец Сольскляер(в норвежском языке нет фамилии Сульшер)!!!Дави фашистов!А точнее фашистских прихвостней!!;
    Крыша едет?
    nomad
      nomad, 20.10.2019 20:21
    0
    Как говорил штабс-капитан Овечкин из Неуловимых: Красные в городе, господа!!!
    nomad
      nomad, 20.10.2019 20:15
    -2
    Рахиты, пля!
    nomad
      nomad, 20.10.2019 20:14
    -4
    СПБ! Держаться, дьяволы !
    Special2
      Special2, 20.10.2019 20:14
    +3
    Лучше бы Футболы транслировали АПЛ, таких дновских комментаторов я ещё не видел
    Special2
      Special2, 20.10.2019 20:13
    -3
    Такое чувство, что на хваленой Сетанте, Гей Долина комментирует
    Mr.Value
      Mr.Value, 20.10.2019 20:12
    0
    Отборы мяча: Вейналдум 3, Бисака 3, даже Фирмино 2, Хендерсон 3. Ван Дайк 0, как обьчно.
    Special2
      Special2, 20.10.2019 20:12
    -4
    Вынимайте мрази
    easterly
      easterly, 20.10.2019 20:05
    -1
    Maradona, 20.10.2019 19:47
    а ти "Єсчьо" тут на проході стоїш, чи що?
    Тебя это е .ёт? Пнх
    Maradona
      Maradona, 20.10.2019 19:47
    -1
    easterly, 20.10.2019 19:25
    Ещё одно припёрлось
    а ти "Єсчьо" тут на проході стоїш, чи що?
    easterly
      easterly, 20.10.2019 19:34
    +2
    Виктор Петренко, 20.10.2019 19:28
    Молодец Сольскляер(в норвежском языке нет фамилии Сульшер)!!!Дави фашистов!А точнее фашистских прихвостней!!;
    Прекращай бухать палёнку
    Special2
      Special2, 20.10.2019 19:34
    -1
    Виктор Петренко, 20.10.2019 19:28
    Молодец Сольскляер(в норвежском языке нет фамилии Сульшер)!!!Дави фашистов!А точнее фашистских прихвостней!!;
    Задавить нужно тебя
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 20.10.2019 19:28
    -9
    Молодец Сольскляер(в норвежском языке нет фамилии Сульшер)!!!Дави фашистов!А точнее фашистских прихвостней!!;
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 20.10.2019 19:26
    -1
    Это восстание Аткинсона против машин (VAR).
    easterly
      easterly, 20.10.2019 19:25
    -1
    Maradona, 20.10.2019 19:22
    А у декого вже підгорає))
    Перша поразка невервокалонгів в сезоні?)
    Ещё одно припёрлось
    Maradona
      Maradona, 20.10.2019 19:22
    -4
    А у декого вже підгорає))
    Перша поразка невервокалонгів в сезоні?)
    Михаил Лактионов
      Михаил Лактионов, 20.10.2019 19:20
    +1
    Судья конечно конченая мразь
    easterly
      easterly, 20.10.2019 19:17
    -4
    Позвонил в Англию, спросил что за пи"дор судит матч и тянет за уши мю. Сказали - так это ж серГЕЙ долбина
    Special2
      Special2, 20.10.2019 19:16
    +2
    Судья три два рас, один гол с нарушением засчитывает, другой нет
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 20.10.2019 20:38
    +3
    Виктор Петренко, 20.10.2019 19:28
    Молодец Сольскляер(в норвежском языке нет фамилии Сульшер)!!!Дави фашистов!А точнее фашистских прихвостней!!;
    Крыша едет?
    Special2
      Special2, 20.10.2019 20:14
    +3
    Лучше бы Футболы транслировали АПЛ, таких дновских комментаторов я ещё не видел
    easterly
      easterly, 20.10.2019 19:34
    +2
    Виктор Петренко, 20.10.2019 19:28
    Молодец Сольскляер(в норвежском языке нет фамилии Сульшер)!!!Дави фашистов!А точнее фашистских прихвостней!!;
    Прекращай бухать палёнку
    Special2
      Special2, 20.10.2019 19:16
    +2
    Судья три два рас, один гол с нарушением засчитывает, другой нет
    Михаил Лактионов
      Михаил Лактионов, 20.10.2019 19:20
    +1
    Судья конечно конченая мразь
    Trollface
      Trollface, 20.10.2019 18:56
    +1
    МЮ за 25 минут не ударил и раз в створ ворот. Кривоногие бездари
    Maradona
      Maradona, 20.10.2019 21:18
    0
    easterly, 20.10.2019 20:05
    Тебя это е .ёт? Пнх
    а ти мабуть звідти вилізлО.
    nomad
      nomad, 20.10.2019 20:21
    0
    Как говорил штабс-капитан Овечкин из Неуловимых: Красные в городе, господа!!!
    Mr.Value
      Mr.Value, 20.10.2019 20:12
    0
    Отборы мяча: Вейналдум 3, Бисака 3, даже Фирмино 2, Хендерсон 3. Ван Дайк 0, как обьчно.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 20.10.2019 18:40
    0
    Первые 10 минут МЮ полностью задавил Ливерпуль, гол в ворота Ливерпуля назревает.