Волейбол. Чемпіон країни програв вдома срібному призеру

Лідером чоловічої Суперліги став ВК «МХП-Вінниця»

4404
1
ВК Серце Поділля
Сьогодні відбулися перші матчі другого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. І, звичайно ж, центральним в ньому був поєдинок у Львові, де чинний чемпіон країни місцевий «Барком-Кажани» приймав срібного призера вінницьку команду «Серце Поділля».

Гра вийшла рівною і дуже цікавою. Першу і третю партію виграли гості 22:25 і 21:25, а другий і четвертий сет залишилися за львів'янами 25:16 і 25:16. На тай-брейку вінницькі волейболісти вели до середини партії з перевагою в два-три очки і на зміну сторін пішли за рахунку 6:8 на свою користь. Але потім господарі майданчику вирівняли становище 9:9. Після цього гості знову повели з перевагою в три очки 10:13, потім дісталися до подвійного матчболу 12:14, і з другої спроби досягли успіху 13:15.

Найрезультативнішими у складах команд стали - у «Баркома-Кажани» Юрій Томін (набрав 22 очки) і Олег Шевченко (21), а у ВК «Серце Поділля» - Кирило Клочко (15) і Андрій Горбенко (13).

Щодо бронзового призера попереднього чемпіонату ВК «МХП-Вінниця», то він залишився єдиним клубом, який поки ще очок не втрачав. У п'ятницю в Хмельницькому підопічні Васіфа Талібова перемогли місцевий «Новатор» з рахунком 3:0. Тут у переможців відзначився Артем Скороход, який набрав 12 очок.

Першу перемогу в турнірі після повернення з вищої ліги здобув харківський «Локомотив». На своєму майданчику в минулому багаторазовий чемпіон України виграв у чернігівського «Буревісника-ШВСМ» 3:1. 17 очок харків'янам приніс Євген Політько, ще 13 Євген Капаєв. У гостей 16 очок в активі Олексія Деніна.

І, нарешті, у Житомирі місцевий клуб «Житичі» в трьох сетах переграв харківську «Юракадемію». По 10 очок у господарів майданчика набрали Володимир Мірчев і Артур Гандзій.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
2 тур. 18 жовтня. Перші матчі
«Барком-Кажани» (Львів) - «Серце Поділля» (Вінниця)
2:3 (22:25 25:16, 21:25, 25:16, 13:15)
«Новатор» (Хмельницький) - ВК «МХП-Вінниця»
0:3 (16:25 11:25, 13:25)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» (Харків) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:1 (25:21, 20:25, 25:22, 25:20)
«Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир) - «Збірна Харківської області-Юракадемія» (Харків)

8. «Новатор» 3, 0, 3, 0, 0 - 9

В суботу, 19 жовтня, пройдуть повторні матчі другого туру.

Волейбол | 23 березня 2024, 15:27 0

Обидва півфінальні поєдинки з «Балтою» дніпровська команда виграла з рахунком 3:0