Marca: «Зідан не довіряє Луніну через молодість»

Така думка журналіста видання

Marca: «Зідан не довіряє Луніну через молодість»
© marca.com

Мадридська видання Marca дивується, чому «Реал» не дає шансів 20-річному українському воротарю Андрію Луніну, який став чемпіон світу в складі України U-20.

Журналіст Карлос Карпіо в своїй колонці зазначив, що тренер Зінедін Зідан зараз просто не довіряє Луніну.

«Лунін потрапив в список тих молодих гравців, кому не пощастило зі стабільною ігровою практикою в їхньому віці. Їм не дають шансів. Ні Пеллегріно «Леганесі», ні Зідан в «Реалі», ні Гонсалес в «Вальядоліді» не дають Луніну тих ігрових хвилин, які йому так потрібні».

«Нещодавно Лунін сказав, що у нього міг бути шанс залишитися в «Реалі», якби він знав, що Кейлор Навас піде. Але це не так. Зідан йому не довіряє. Андрій занадто молодий», - пише Карпіо.

Сам Лунін недавно заявив, що йому залишається тільки чекати свого шансу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Marca

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Владимир Ключка
    online
      Владимир Ключка, 20.10.2019 08:39
    0
    у зидана сын вратарь,и тоже молод.. здесь все ясно.. если лунин зиграет а сына куда девать... вот и придерживает...
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 18.10.2019 22:51
    0
    Ну вот, приплыли!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 18.10.2019 20:18
    +8
    Это отговорки Зидана, Лунину скоро 21 год , это нормальный футбольный возраст, когда же тогда играть в футбол, если не в 21 год.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.10.2019 17:55
    +8
    Вадим Максимов, 18.10.2019 17:16
    А потом будет не доверят, по тому что он почти не играл, и у Андрея нету опыта?
    Зидану видимо нужны вратари за 30 с опытом, а развивать молодежь, пускай очень даже перспективную он по видимому не собирается.
    Дал бы хотя бы 2-3 мачта за команду сыграть, потом уже думал стоит ли отправлять в аренду.
    Ему нужны такие долговязые и дырявые как Куртуа. А вообще то в Реале не ценят своих футболистов. С Навасом по свински поступили. Он тащил Реал на себе в ЛЧ на равне с КриРо, а его вышвырнули и отдали предпочтение бельгийцу.. .
    alefteev77
    online
    alefteev77, 18.10.2019 17:36
    0
    Зідан - ще той расист.
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 18.10.2019 17:16
    +5
    А потом будет не доверят, по тому что он почти не играл, и у Андрея нету опыта?
    Зидану видимо нужны вратари за 30 с опытом, а развивать молодежь, пускай очень даже перспективную он по видимому не собирается.
    Дал бы хотя бы 2-3 мачта за команду сыграть, потом уже думал стоит ли отправлять в аренду.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 18.10.2019 20:18
    +8
    Это отговорки Зидана, Лунину скоро 21 год , это нормальный футбольный возраст, когда же тогда играть в футбол, если не в 21 год.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.10.2019 17:55
    +8
    Вадим Максимов, 18.10.2019 17:16
    А потом будет не доверят, по тому что он почти не играл, и у Андрея нету опыта?
    Зидану видимо нужны вратари за 30 с опытом, а развивать молодежь, пускай очень даже перспективную он по видимому не собирается.
    Дал бы хотя бы 2-3 мачта за команду сыграть, потом уже думал стоит ли отправлять в аренду.
    Ему нужны такие долговязые и дырявые как Куртуа. А вообще то в Реале не ценят своих футболистов. С Навасом по свински поступили. Он тащил Реал на себе в ЛЧ на равне с КриРо, а его вышвырнули и отдали предпочтение бельгийцу.. .
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 18.10.2019 17:16
    +5
    А потом будет не доверят, по тому что он почти не играл, и у Андрея нету опыта?
    Зидану видимо нужны вратари за 30 с опытом, а развивать молодежь, пускай очень даже перспективную он по видимому не собирается.
    Дал бы хотя бы 2-3 мачта за команду сыграть, потом уже думал стоит ли отправлять в аренду.
    Владимир Ключка
    online
      Владимир Ключка, 20.10.2019 08:39
    0
    у зидана сын вратарь,и тоже молод.. здесь все ясно.. если лунин зиграет а сына куда девать... вот и придерживает...
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 18.10.2019 22:51
    0
    Ну вот, приплыли!
    alefteev77
    online
    alefteev77, 18.10.2019 17:36
    0
    Зідан - ще той расист.