Олександр Гвоздик – Артур Бетербієв. Прогноз і анонс на бій

Українець і росіянин в ніч з 18 на 19 жовтня визначать лідера дивізіону

Олександр Гвоздик – Артур Бетербієв. Прогноз і анонс на бій
© BoxingScene. Бетербієв і Гвоздик
В ніч з 18 на 19 жовтня на арені Liacouras Center у Філадельфії пройде об'єднавчий бій у напівважкій вазі. На рингу зійдуться чемпіон світу за версією WBC Олександр Гвоздик з України (17–0, 14 KO) і володар аналогічного пояса за версією IBF Артур Бетербієв з Росії (14–0, 14 KO). Переможець поєдинку отримає два чемпіонські пояси.
 
Бекграунд
 
32-річний Олександр Гвоздик родом з Харкова. На аматорській арені був бронзовим призером лондонської Олімпіади 2012 (тоді в півфіналі програв Адільбеку Ніязимбетову з Казахстану при рівному рахунку 13:13). Брав участь у Світовій серії боксу, де провів 9 переможних поєдинків без поразок. Не знає гіркоти поразок і на профі-рингу. Всі 17 боїв завершилися на користь Олександра. Чемпіонський пояс він завоював в грудні 2018 року, коли надовго відправив до лікарні канадця Адоніса Стівенсона. Потім захистив пояс в кінці березня 2019 року від зазіхань француза Дуду Нгумбу, і тепер Гвоздика чекає вкрай серйозний іспит. Можливо, цей об'єднавчий бій стане головною подією в його кар'єрі. Від його результату залежить багато – або буде падіння на кілька сходинок вниз, або ж вершина піраміди.
 
34-річний Артур Бетербієв є уродженцем Дагестану. Теж пройшов довгий шлях в любительській кар'єрі. Двічі був чемпіоном Європи (Пловдив 2006 і Москва 2010), має дві медалі чемпіонату світу (золото Мілана 2009 і срібло Чикаго 2007). На профі-рингу всі 14 поєдинків виграв достроково. Завоював вакантний титул IBF в листопаді 2017 року перемогою в 12-му раунді над німцем Енріко Келлінгом, а потім успішно провів два захисти, нокаутувавши британця Каллума Джонсона і боснійця Радівоє Калайджіча ще до закінчення середини боїв. Тепер у Артура буде третій захист пояса.
 
Цікаво, що Гвоздик і Бетербієв зустрінуться на рингу вже не в перший раз. Перший їх поєдинок пройшов в рамках аматорського турніру в 2009 році, і тоді Гвоздик достроково програв технічним нокаутом в першому раунді. Олександр, не переживаючи з цього приводу, детально розповів, що сталося в тому бою: «У 2009 році я програв йому на турнірі в Туреччині. У мене тоді почав сильно кровоточити ніс. І в другому раунді наш бій був зупинений. Я вийшов на той поєдинок зі зламаним носом. Це був мій перший виїзд з національною командою, в той час як Бетербієв на той момент вже був чемпіоном. Але це було 10 років тому. Сьогодні ми обидва стали зовсім іншими боксерами. Так що подивимося». Крім того, двічі у любителях інший українець Олександр Усик перемагав Бетербієва за очками.
 

Цитати перед боєм
 
Олександр Гвоздик: «По-перше, я зобов'язаний бути розумним. Цей хлопець уміє бити. Я повинен бути максимально зібраним і сфокусованим. Мені не слід стояти прямо перед ним і обмінюватися ударами. Це не найкраща і нерозумна стратегія. У нас є свій план на бій, який я збираюся втілити в рингу. І я не сумніваюся, що він принесе мені перемогу.
 
Тедді Атлас провів зі мною відмінну роботу протягом минулих семи тижнів. Він вбив мені в голову правильний настрій, який, я впевнений, обов'язково зробить свою справу».
 
Артур Бетербієв: «Коли я б'юся, то дистанціююся від усього іншого. Під час тренувального процесу я завжди фокусуються тільки на тому поєдинку, який в мене буде. Я знаю, що Гвоздик – чемпіон, тому що він той, з ким мені доведеться битися. Я навіть не згадую про існування Бівола або Ковальова, поки їх імена мені не називають сторонні.
 
Якщо я не б'юся з цими хлопцями, тоді я не концентруюся на тому, що вони роблять. Я хочу битися з усіма найкращими боксерами мого дивізіону. Але на даний момент мене цікавить тільки Олександр Гвоздик. Для мене він єдиний напівважковаговик у всьому світі. І не просто кращий, а єдиний, про кого мені прямо зараз потрібно хвилюватися».
 
Церемонія зважування
 
Обидва боксери успішно зробили вагу. На зважуванні Гвоздик показав вагу 174.3 фунтів (79.06 кг), а Бетербієв важив 174.5 фунтів (79.15 кг).
 


Прогноз на бій

Рідкісний випадок, коли коефіцієнти букмекерів на боксерів приблизно однакові. Маленьким фаворитом, все-таки, є українець Гвоздик (можливо, за рахунок невеликої переваги в антропометрії). Для нього Бетербієв стане найсильнішим суперником в профі-кар'єрі. Олександру доведеться витримати непросте випробування. На кону дуже багато: два чемпіонські пояси і статус лідера напівважкого дивізіону. Артур весь час йде вперед, виправдовуючи гарячу кавказьку кров, з радістю бере участь в обмінах ударами. Гвоздику треба провести бій холоднокровно, чітко витримувати дистанцію, добре рухатися та покладатися на свою техніку. Вся Україна триматиме кулаки за Олександра і сподіватиметься, що станеться реванш за поразку 10-річної давності.
 
Рекомендована ставка – перемога Олександра Гвоздика за очками.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Як, на вашу думку, завершиться бій українця Олександра Гвоздика з росіянином Артуром Бетербієвим, який пройде в ніч з 18 на 19 жовтня 2019 року в Філадельфії?
    • 43.63% (89)
      1. Дострокова перемога Гвоздика
    • 37.75% (77)
      2. Перемога Гвоздика за очками
    • 1.47% (3)
      3. Нічия
    • 5.39% (11)
      4. Перемога Бетербієва за очками
    • 11.76% (24)
      5. Дострокова перемога Бетербієва
    Результати опитування Проголосували — 204
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Robin
      Robin, 20.10.2019 16:59
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 19.10.2019 00:56
    Не будет в этом бою очков. Либо досрочно выиграет Гвоздик либо Беттербиев.
    Амінь !
    salamanka1982
      salamanka1982, 19.10.2019 21:00
    +2
    Lion, 18.10.2019 23:07
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    Жертва 1+1 по ходу
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 19.10.2019 00:56
    0
    Не будет в этом бою очков. Либо досрочно выиграет Гвоздик либо Беттербиев.
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 19.10.2019 00:20
    +2
    Lion, 18.10.2019 23:07
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    Сказки про барыг оставь для убогих.
    Max Forester
    Max Forester, 19.10.2019 00:17
    +4
    Lion, 18.10.2019 23:07
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    Ага, а сейчас коммунальные платежи, цены налоги и цены растут, .больницы и школы закрывают, лекарства онкобольным не закупают. В сколь же раз больше стал воровать Зе со своими друзьями. которых он посадил на хлебные места, чем Порох? Сменили одного сытого барыгу на стаю голодных, рвущих все в куски. Ну, ничего главное есть 95 квартал и Сваты, с ними зеленое дерьмо слаще.
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 19.10.2019 00:17
    -2
    Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 18:36
    Ну в инете ты можешь писать все, что угодно, а вот в реальной жизни от клоуна вроде меня, можно получить ладошкой по по шее так, что твое хорошее обеспечение вряд ли тебе поможет в дальнейшем подняться на ноги
    Ну клоуны только и горазды угрожать в интернете, сидя за компом. И на будущее: ладошкой только представители слабого пола бьют)
    Lion
      Lion, 18.10.2019 23:07
    -5
    Robert Monroe, 18.10.2019 14:10
    Порошенко сделал для Украины гораздо больше, чем недалёкий боксёр Гвоздик или тем более клоуны вроде тебя, которые лишь срут в комментариях сказками про конфеты.
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.10.2019 22:22
    +1
    Українець - win👍🇺🇦🥇
    Mishatison
      Mishatison, 18.10.2019 22:11
    +1
    Те про що я і говорив: почали спортом, закінчили політикою. Якщо хочете показати наскільки ви політично грамотні, то вам не на цей сайт.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 18:36
    -2
    Robert Monroe, 18.10.2019 18:10
    Я себя обеспечиваю настолько хорошо, что могу клоунам вроде тебя комменты оплачивать. Но ботофермы нужны скорее слюнтяям вроде зеленых слуг Коломойского.
    Ну в инете ты можешь писать все, что угодно, а вот в реальной жизни от клоуна вроде меня, можно получить ладошкой по по шее так, что твое хорошее обеспечение вряд ли тебе поможет в дальнейшем подняться на ноги
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 18.10.2019 18:10
    -4
    Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 14:36
    Главное, чтобы тебе оплатили коммент
    Я себя обеспечиваю настолько хорошо, что могу клоунам вроде тебя комменты оплачивать. Но ботофермы нужны скорее слюнтяям вроде зеленых слуг Коломойского.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:42
    +2
    Максим Степаненко, 18.10.2019 16:32
    Телеканал Інтер, в 4:30 ранку, розпочинається программа "Великий Бокс" сам бій приблизно о 5:30.
    Дякую
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:35
    +1
    Клас, последнее время сам в 4 часа ночи просыпаюсь. Бодреньким. Даже если в час ночи ложусь)))
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:33
    +1
    Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 12:38
    Вы все какие-то деград..ты. Мало, что Гвоздик говорил - главное, что он прославляет Украину. Он же не представляет промоушен Роя Джонса? Ну думает он так, плохого ничего же не делает, налоги путину не платит. Зато, когда вам всем рассказывали, что московия враг № 1, а тем временем на прилавках вражеской страны лежат рошеновские конфеты (как вы думаете куда идут налоги за них?), так вы слюной давитесь от радости. Ну сколько можно на одни и те же грабли? Главное не то, что человек говорит, а то, что делает! Завтра у Гвоздика откроются глаза, он поймет, что был неправ и все, а вот вы такими серунами и останетесь. Только делаете вид все, что такие патриоты, а на самом деле простой пшик
    А зал хамить будет, ты считаешь? Было б здорово, если бы кацапня вокруг ринга исполняла. Такое, от чего у Гвоздика хотя бы слегка, для начала, приоткрылись хоть капельку глаза...
    Максим  Степаненко
      Максим Степаненко, 18.10.2019 16:32
    +4
    Олег Кулініч, 18.10.2019 16:27
    А ночью приблизительно когда бой? И по какому каналу?
    Телеканал Інтер, в 4:30 ранку, розпочинається программа "Великий Бокс" сам бій приблизно о 5:30.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:27
    -1
    А ночью приблизительно когда бой? И по какому каналу?
    Max Gor
    Max Gor, 18.10.2019 15:18
    +8
    Ребята не реагируйте на то что бы болеть против Гвоздика Шахты ДК или тд когда наши представляют страну. Не забываем что на сайтах много кокошников которые хотят ослабить наше единство. Ребята выходят под нашим флагом и это все.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 14:44
    -2
    Sashamar, 18.10.2019 14:37
    "Завтра у Гвоздика откроются глаза..."
    Когда это у Гвоздика откроются глаза? Когда он поймет, что Россия это не москвичи с питерцами, а даги, чечены и прочие "боевые буряты"? Так этого можно ждать до второго пришествия.
    Да какая разница когда, он же не патроны на той стороне подает чеченцам, может он в РФ поехал как наши некоторые футболисты носить знамя москвичей? Нет, он в эту субботу в 5 утром выйдет и будет представлять всю нашу страну. Просто тут мне непонятно, как некоторые "патриоты" могут желать победы дагестанцу, который выйдет в ринг под триколор?
    Sashamar
    Sashamar, 18.10.2019 14:37
    +7
    Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 12:38
    Вы все какие-то деград..ты. Мало, что Гвоздик говорил - главное, что он прославляет Украину. Он же не представляет промоушен Роя Джонса? Ну думает он так, плохого ничего же не делает, налоги путину не платит. Зато, когда вам всем рассказывали, что московия враг № 1, а тем временем на прилавках вражеской страны лежат рошеновские конфеты (как вы думаете куда идут налоги за них?), так вы слюной давитесь от радости. Ну сколько можно на одни и те же грабли? Главное не то, что человек говорит, а то, что делает! Завтра у Гвоздика откроются глаза, он поймет, что был неправ и все, а вот вы такими серунами и останетесь. Только делаете вид все, что такие патриоты, а на самом деле простой пшик
    "Завтра у Гвоздика откроются глаза..."
    Когда это у Гвоздика откроются глаза? Когда он поймет, что Россия это не москвичи с питерцами, а даги, чечены и прочие "боевые буряты"? Так этого можно ждать до второго пришествия.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 14:36
    -11
    Robert Monroe, 18.10.2019 14:10
    Порошенко сделал для Украины гораздо больше, чем недалёкий боксёр Гвоздик или тем более клоуны вроде тебя, которые лишь срут в комментариях сказками про конфеты.
    Главное, чтобы тебе оплатили коммент
    alefteev77
    alefteev77, 18.10.2019 09:57
    +16
    Моя думка - там 90% буде нокаут - два жорстких нокаутери.
    Питання лише, хто буде в нокауті.
    Олександру, бажаю успіху та вдачі, хоча він і засранець по багатьом українським питанням. Але свій.
    Видео |
      Видео |, 18.10.2019 09:07
    +13
    ждем нокаута от Гвоздика
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 18.10.2019 14:10
    +10
    Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 12:38
    Вы все какие-то деград..ты. Мало, что Гвоздик говорил - главное, что он прославляет Украину. Он же не представляет промоушен Роя Джонса? Ну думает он так, плохого ничего же не делает, налоги путину не платит. Зато, когда вам всем рассказывали, что московия враг № 1, а тем временем на прилавках вражеской страны лежат рошеновские конфеты (как вы думаете куда идут налоги за них?), так вы слюной давитесь от радости. Ну сколько можно на одни и те же грабли? Главное не то, что человек говорит, а то, что делает! Завтра у Гвоздика откроются глаза, он поймет, что был неправ и все, а вот вы такими серунами и останетесь. Только делаете вид все, что такие патриоты, а на самом деле простой пшик
    Порошенко сделал для Украины гораздо больше, чем недалёкий боксёр Гвоздик или тем более клоуны вроде тебя, которые лишь срут в комментариях сказками про конфеты.
    Max Gor
    Max Gor, 18.10.2019 15:18
    +8
    Ребята не реагируйте на то что бы болеть против Гвоздика Шахты ДК или тд когда наши представляют страну. Не забываем что на сайтах много кокошников которые хотят ослабить наше единство. Ребята выходят под нашим флагом и это все.
    Mishatison
      Mishatison, 18.10.2019 12:00
    +8
    Політику і спорт не змішуйте, Україна Вболіває за Саню, тому що він наш, а те що він інакшої думки не робить з нього сепара, а з вас патріотів. І що найголовніше, хлопець на міжнародному рівні робить перемоги і приносить радість вболівальникам, чого не скажеш про більшість людей які сіють негатив своїми коментами) Сашкові Удачі!
    Sashamar
    Sashamar, 18.10.2019 14:37
    +7
    Ukraine_Kiev_Fan, 18.10.2019 12:38
    Вы все какие-то деград..ты. Мало, что Гвоздик говорил - главное, что он прославляет Украину. Он же не представляет промоушен Роя Джонса? Ну думает он так, плохого ничего же не делает, налоги путину не платит. Зато, когда вам всем рассказывали, что московия враг № 1, а тем временем на прилавках вражеской страны лежат рошеновские конфеты (как вы думаете куда идут налоги за них?), так вы слюной давитесь от радости. Ну сколько можно на одни и те же грабли? Главное не то, что человек говорит, а то, что делает! Завтра у Гвоздика откроются глаза, он поймет, что был неправ и все, а вот вы такими серунами и останетесь. Только делаете вид все, что такие патриоты, а на самом деле простой пшик
    "Завтра у Гвоздика откроются глаза..."
    Когда это у Гвоздика откроются глаза? Когда он поймет, что Россия это не москвичи с питерцами, а даги, чечены и прочие "боевые буряты"? Так этого можно ждать до второго пришествия.
    scout1202
      scout1202, 18.10.2019 12:20
    +5
    Дарма Гвоздик відкрив свій рот і намолов багато дурниць про свою політичну позицію.
    Predator
      Predator, 18.10.2019 11:07
    +5
    SKIF1927, 18.10.2019 09:52
    Надеюсь даг навешает сепарасту !
    Надеюсь тебя скоро полечат
    Max Forester
    Max Forester, 19.10.2019 00:17
    +4
    Lion, 18.10.2019 23:07
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    Ага, а сейчас коммунальные платежи, цены налоги и цены растут, .больницы и школы закрывают, лекарства онкобольным не закупают. В сколь же раз больше стал воровать Зе со своими друзьями. которых он посадил на хлебные места, чем Порох? Сменили одного сытого барыгу на стаю голодных, рвущих все в куски. Ну, ничего главное есть 95 квартал и Сваты, с ними зеленое дерьмо слаще.
    Максим  Степаненко
      Максим Степаненко, 18.10.2019 16:32
    +4
    Олег Кулініч, 18.10.2019 16:27
    А ночью приблизительно когда бой? И по какому каналу?
    Телеканал Інтер, в 4:30 ранку, розпочинається программа "Великий Бокс" сам бій приблизно о 5:30.
    nomad
      nomad, 18.10.2019 11:54
    +3
    Реванш через 10 лет?
    Придётся опять заводить будильник, так как в записи задолбают рекламой
    salamanka1982
      salamanka1982, 19.10.2019 21:00
    +2
    Lion, 18.10.2019 23:07
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    Жертва 1+1 по ходу
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 19.10.2019 00:20
    +2
    Lion, 18.10.2019 23:07
    Порох для своего кармана сделал в разы больше чем для Украины.
    Сказки про барыг оставь для убогих.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:42
    +2
    Максим Степаненко, 18.10.2019 16:32
    Телеканал Інтер, в 4:30 ранку, розпочинається программа "Великий Бокс" сам бій приблизно о 5:30.
    Дякую
    nomad
      nomad, 18.10.2019 11:55
    +2
    SKIF1927, 18.10.2019 09:52
    Надеюсь даг навешает сепарасту !
    ТУТ главный сепаратист и тролль это ТЫ.
    сергей богданов
      сергей богданов, 18.10.2019 11:50
    +2
    Даг плох на ногах и думаю это станет ключевым фактором, расстреляет его Саня
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.10.2019 22:22
    +1
    Українець - win👍🇺🇦🥇
    Mishatison
      Mishatison, 18.10.2019 22:11
    +1
    Те про що я і говорив: почали спортом, закінчили політикою. Якщо хочете показати наскільки ви політично грамотні, то вам не на цей сайт.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:35
    +1
    Клас, последнее время сам в 4 часа ночи просыпаюсь. Бодреньким. Даже если в час ночи ложусь)))
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.10.2019 16:33
    +1