Лаціо – Аталанта – 3:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку сьомого тура італійської Серії А

Лаціо – Аталанта – 3:3. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/Atalanta_BC

Італійська Серія А. 8-й тур.

Лаціо – Аталанта – 3:3

 Іммобіле, 69 (пен.), 90+3 (пен.), Корреа, 70 – Мурієль, 23, 28, Гомес, 37

 Марушич, 27, Пароло, 33, Луліч, 49, Іммобіле, 90+4 – Голліні, 58, Толой, 61, Мілінковіч-Савіч, 81

Лаціо: Стракоша – Раду (Кайседо, 79), Ачербі, Луіс Феліпе – Луліч, Луіс Альберто, Пароло (Катальді, 46), Мілінковіч-Савіч, Марушич (Патрік, 46) – Корреа, Іммобіле.

Запасні: Гуеррьері, Аліа, Марушич, Баштуш, Вавро, Лукаку, Хоні, Андерсон, Адеканьє.

Аталанта: Голліні – Мазьелло (К’яєр, 74), Паломіно, Толой – Госенс, Пашалич (де Роон, 60), Фройлер, Хатебур – Малиновський – Мурієль (Ілічіч, 66), Гомес.

Запасні: Спортьєлло, Россі, Джимсіті, Арана, Кастань, Ібаньес, Барроу.

Арбітр: Джанлука Роккі (Флоренція, Італія)

Стадіон: «Стадіо Олімпіко» (Рим, Італія)

У суботу, 19-го жовтня, відбудеться поєдинок восьмого туру італійської Серії А, в якому римський «Лаціо» битиметься проти «Аталанти» з Бергамо. Матч пройде в Римі, на поле стадіону «Стадіо Олімпіко», початок о 16:00.
 
Інтерес у розкладі чергового туру на Апеннінському півострові викликає матч одного з суперників донецького «Шахтаря» за групою в Лізі чемпіонів, «Аталанти». Колектив Гасперіні перед паузою на поєдинки національних збірних перед очима рідної публіки не залишив шансів «Лечче» (3:1), що, в сукупності з черговою осічкою «Наполі», дозволило виділити в Італії головне «тріо» в чемпіонській гонці на даний момент . Наступним суперником «Богеми» стане клуб зі столиці, «Лаціо», який в звичному для себе темпі почав сезон і на даний момент знаходиться в зоні потрапляння до кваліфікації Ліги Європи.
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Лаціо» і «Аталантою». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Александр Ад
    Александр Ад, 19.10.2019 18:11
    0
    футфан, 19.10.2019 17:55
    Бачу тут багато людей не знають хто такий Сергей Мілінковіч- Савіч))))
    таких і в Україні хватае Всіх по призвищах треба називати!
    nomad
      nomad, 19.10.2019 18:08
    0
    И тут на пеналях вылезают
    Максим Котов
      Максим Котов, 19.10.2019 17:57
    -5
    Клоуны. Либо дог)
    футфан
      футфан, 19.10.2019 17:57
    +2
    Матч в стилі Аталанти перші хвилини на високому рівні а потім здулись ... Та і в захисті чорні дири. В Лізі чемпіонів команді нема що ловити, занадто сироваті
    футфан
      футфан, 19.10.2019 17:55
    +5
    Бачу тут багато людей не знають хто такий Сергей Мілінковіч- Савіч))))
    viktor112007
      viktor112007, 19.10.2019 17:34
    0
    якийсь дуже дивний матч ми дивимось) і по результату, і по грі дивний
    Александр Ад
    Александр Ад, 19.10.2019 17:16
    -7
    маршал СССР Малиновский звался Родионом
    Александр Ад
    Александр Ад, 19.10.2019 17:14
    -6
    Сергей?Це хто?
    Мария Потапчук
    Мария Потапчук, 19.10.2019 17:01
    -2
    Серёжа! Я тебя любила тоже!!!
    А может Руслан?
    nomad
      nomad, 19.10.2019 16:55
    -4
    Не дай Бог Шахте попасть под ТАКУЮ Аталанту
    Дмитро Маркітан
      Дмитро Маркітан, 19.10.2019 16:48
    +1
    Аплодую знавцю біатлону!!!
    Дмитро Маркітан
      Дмитро Маркітан, 19.10.2019 16:47
    +1
    Хто такий Сергій????
    Vlad Rasevski
    Vlad Rasevski, 19.10.2019 16:41
    0
    футфан
      футфан, 19.10.2019 17:55
    +5
    Бачу тут багато людей не знають хто такий Сергей Мілінковіч- Савіч))))
    футфан
      футфан, 19.10.2019 17:57
    +2
    Матч в стилі Аталанти перші хвилини на високому рівні а потім здулись ... Та і в захисті чорні дири. В Лізі чемпіонів команді нема що ловити, занадто сироваті
    Дмитро Маркітан
      Дмитро Маркітан, 19.10.2019 16:48
    +1
    Аплодую знавцю біатлону!!!
    Дмитро Маркітан
      Дмитро Маркітан, 19.10.2019 16:47
    +1
    Хто такий Сергій????
    Александр Ад
    Александр Ад, 19.10.2019 18:11
    0
    футфан, 19.10.2019 17:55
    Бачу тут багато людей не знають хто такий Сергей Мілінковіч- Савіч))))
    таких і в Україні хватае Всіх по призвищах треба називати!
    nomad
      nomad, 19.10.2019 18:08
    0
    И тут на пеналях вылезают
    viktor112007