Станіслав ЧЕРЧЕСОВ: «На стадіоні під час матчу тільки два дебіла»

Наставник збірної Росії розповів про користь «сліпоти» і «глухоти»

Станіслав ЧЕРЧЕСОВ: «На стадіоні під час матчу тільки два дебіла»
© РФС. Станіслав Черчесов
56-річний головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов розповів про користь «сліпоти» і «глухоти» для тренерів.
 
«Головний тренер команди-господарки чемпіонату повинен володіти двома обов'язковими якостями: бути неписьменним і глухим. Тобто не читати пресу і не слухати сторонніх. Якщо будеш все читати і всіх слухати, збожеволієш. Тому я свідомо оглух на пару років і забув абетку. Тільки очі і мізки. Усе! Решта відключається.
 
Можете сміятися, але це так. Як відомо, на стадіоні під час матчу тільки два дебіла — головні тренери. Вони єдині нічого не розуміють у футболі. Тому ми йдемо своєю дорогою, пам'ятаючи приказку: «Воротар і головний тренер відповідають за свої помилки». За свої помилки я відповім, але буду робити так, як бачу», — вважає Черчесов.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Матч ТВ

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 17.10.2019 16:25
    -3
    Станислав ЧЕРЧЕСОВ: "Россия в наше время почти одни дебилы."
    Axmetov1
    Axmetov1, 17.10.2019 10:06
    -1
    Они никогда и не пропадали на этом сайте.Это спортивный сайт и здесь все о спорте.Если тебе не нравятся новости связанные с Россией,зачем ты сюда заходиш и оставляеш свой комментарий?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.10.2019 10:04
    +4
    Kantemirov, 17.10.2019 07:37
    Нас потихеньку почали "підгодовувати" новинами із-за парєбріка. Не думав, що діджиталізація-вона така. Скоро інтерв'ю Газаєва про єдиний сільний чємпіанат?
    Заставляють читати ?
    common_sense
      common_sense, 17.10.2019 07:49
    +8
    Kantemirov, 17.10.2019 07:37
    Нас потихеньку почали "підгодовувати" новинами із-за парєбріка. Не думав, що діджиталізація-вона така. Скоро інтерв'ю Газаєва про єдиний сільний чємпіанат?
    мышебратия
    Kantemirov
      Kantemirov, 17.10.2019 07:37
    +21
    Нас потихеньку почали "підгодовувати" новинами із-за парєбріка. Не думав, що діджиталізація-вона така. Скоро інтерв'ю Газаєва про єдиний сільний чємпіанат?
    31101977
    31101977, 17.10.2019 05:03
    -16
    Молодец, Саламыч. Поставленную, промежуточную задачу выполнил. Пока "на коне", имеешь право говорить "чё хошь".
    adidas77
      adidas77, 17.10.2019 04:24
    +4
    Два дибила - это сила!
    Kantemirov
      Kantemirov, 17.10.2019 07:37
    +21
    Нас потихеньку почали "підгодовувати" новинами із-за парєбріка. Не думав, що діджиталізація-вона така. Скоро інтерв'ю Газаєва про єдиний сільний чємпіанат?
    common_sense
      common_sense, 17.10.2019 07:49
    +8
    Kantemirov, 17.10.2019 07:37
    Нас потихеньку почали "підгодовувати" новинами із-за парєбріка. Не думав, що діджиталізація-вона така. Скоро інтерв'ю Газаєва про єдиний сільний чємпіанат?
    мышебратия
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.10.2019 10:04
    +4
    Kantemirov, 17.10.2019 07:37
    Нас потихеньку почали "підгодовувати" новинами із-за парєбріка. Не думав, що діджиталізація-вона така. Скоро інтерв'ю Газаєва про єдиний сільний чємпіанат?
    Заставляють читати ?
    adidas77
      adidas77, 17.10.2019 04:24
    +4
    Два дибила - это сила!