Кременчук зберіг лідерство в УХЛ, закинувши 8 шайб Вовкам

Господарі арени займають 5-ту сходинку в турнірній таблиці

1623
0
УХЛ
16 жовтня лідер чемпіонату УХЛ «Кременчук» провів в Києві на арені Шалетт матч проти місцевих «Льодяних Вовків». Гості майданчику з Кременчука перемогли з розгромним рахунком 8:1 та зберегли лідируючу позицію. А господарі арени з 5 очками займають 5-ту сходинку в турнірній таблиці.

Українська хокейна ліга

10-й тур. 16 жовтня

«Крижані Вовки» – «Кременчук»  1:8 (0:2, 0:3, 1:3)

У першому періоді гості через перші 10 хвилин закинули у ворота Вовків першу шайбу. Олександр Пукс реалізував більшість і відкрив рахунок в матчі. Кияни непогано грали в обороні, але знову в більшості Дмитро Созонов поміняв рахунок на табло – 0:2.

У другому періоді кияни пропустили ще три шайби. Дубль оформив Дмитро Созонов. Крім того, Ярослав Свищев і Тимур Гриценко вразили ворота Льодяних Вовків. Другий період завершився з рахунком 0:5.

Третя двадцятихвилинка стартувала з гола Миколи Кисельова. Через дві хвилини ворота Максима Дуве вразив Семен Жеребцов, після чого тренер Волков замінив Дуве на Антоніо Романова. Але такий хід не допоміг киянам уникнути ще однієї пропущеної шайби, гол забив Іван Савченко. Але не вдалося Кременчуку здобути перемогу з сухим рахунком, відзначився у воротах кременчужан Іван Федосов.