ХЕНДЕРСОН про расизм: «Ми змусили фанатів Болгарії страждати»

Півзахисник збірної Англії прокоментував прояви расизму на матчі

ХЕНДЕРСОН про расизм: «Ми змусили фанатів Болгарії страждати»
© Daily Express. Джордан Хендерсон
Хавбек збірної Англії Джордан Хендерсон висловив свою думку про ситуацію, яка сталася під час матчу відбору на Євро-2020 між англійцями і командою Болгарії (6:0).
 
Нагадаємо, що арбітр кілька разів зупиняв гру через прояви расизму з боку уболівальників Болгарії. Після цього скандалу президент Федерації футболу Болгарії покинув свій пост.
 
«Звісно, я був незадоволений ситуацією, що трапилася. Неприємно виявитися учасником подібних речей. У 2019 таке не повинно відбуватися. Все це дуже засмучує. У той же час я вважаю, що ми добре впоралися з ситуацією.
 
У перерві ми поговорили і вирішили, що продовжимо гру. Хотіли вийти на другий тайм, щоб змусити суперника і його фанатів страждати. Думаю, нам це вдалося», - сказав Хендерсон.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Evening Standard

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 16.10.2019 15:41
    -1
    У меня вопрос, почему вечно Англы ноют про рассизм? Почему их одвечные - враги, соперники, союзники теперь - через Ламанш, Франки не так часто ноют, хотя чернявых у них по определению больше, чем у англичан?
    MaxUa
    MaxUa, 16.10.2019 15:29
    0
    Т. Артём, 16.10.2019 12:06
    Прикол в том что какой может у цыган быть расизм. А болгары это цыгане
    При чем здесь вообще цыгане? Расизм никак не связан с народностью. Достаточно сказать, что при феодализме и до него никакого расизма не было - тогда разделение проводилось на уровне религиозных воззрений. Как, например, те же католики резали гугенотов по принципу принадлежности к протестантам.
    Расизм - это продукт буржуазии. Следствием построение буржуазного проекта всегда является нация. А объединять большие группы населения страны в одну нацию всегда проще на почве неприязни к кому-то. Далеко не случайно, что и расовая теория, и геноцид - продукты 20 века. А 20 век - это третий по счету век с начала строительства национальных проектов.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 16.10.2019 12:32
    +1
    Т. Артём, 16.10.2019 12:06
    Прикол в том что какой может у цыган быть расизм. А болгары это цыгане
    Тупий і неосвічений ти однак... І це видно по ніку і аватарці ще до прочитання написаного тобою...
    Т. Артём
      Т. Артём, 16.10.2019 12:06
    -6
    Прикол в том что какой может у цыган быть расизм. А болгары это цыгане
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 16.10.2019 12:32
    +1
    Т. Артём, 16.10.2019 12:06
    Прикол в том что какой может у цыган быть расизм. А болгары это цыгане
    Тупий і неосвічений ти однак... І це видно по ніку і аватарці ще до прочитання написаного тобою...
    MaxUa
    MaxUa, 16.10.2019 15:29
    0
    Т. Артём, 16.10.2019 12:06
    Прикол в том что какой может у цыган быть расизм. А болгары это цыгане
    При чем здесь вообще цыгане? Расизм никак не связан с народностью. Достаточно сказать, что при феодализме и до него никакого расизма не было - тогда разделение проводилось на уровне религиозных воззрений. Как, например, те же католики резали гугенотов по принципу принадлежности к протестантам.
    Расизм - это продукт буржуазии. Следствием построение буржуазного проекта всегда является нация. А объединять большие группы населения страны в одну нацию всегда проще на почве неприязни к кому-то. Далеко не случайно, что и расовая теория, и геноцид - продукты 20 века. А 20 век - это третий по счету век с начала строительства национальных проектов.