17-річна українка не змогла подати на матч у другому сеті

4344
11
Jimmie48 Photography. Марта Костюк
Українська тенісистка Марта Костюк (№162 WTA) програла стартовий матч основної сітки турніру WTA міжнародної серії в Люксембурзі.

У матчі першого раунду 17-річна українка, яка починала боротьбу в кваліфікації, в трьох сетах поступилася німкені Лаурі Зігемунд (№79 WTA).

Люксембург. Перше коло
Марта Костюк (Україна) - Лаура Зігемунд (Німеччина) - 6:4, 5:7, 2:6

Перший сет вийшов дуже рівним, хоча рівень гри обох тенісисток залишав бажати кращого. Цікаво, що Марта заробила свій перший брейкпоінт тільки в десятому геймі, і відразу ж його реалізувала. На своїй подачі українка діяла впевнено, тому у Зігемунд практично не було шансів зачепитися за її подачу.

А ось другий сет вийшов більш багатим на інтригу. Марта двічі вела в рахунку 2:0 і навіть 5:2, виходила подавати на матч, але легко закінчити матч у неї не вийшло. Німкеня перехопила ініціативу і зрівняла рахунок.

Третій сет також залишився за представницею Німеччини. Вона повела 3:0 і зуміла втримати перевагу до кінця поєдинку.

У другому колі Зігемунд змагатиметься проти п'ятої сіяної Вікторії Кузьмової зі Словаччини (№52 WTA).