Україна - на Євро-2020. А що далі?

Sport.ua - про найближчі плани та перспективи команди Андрія Шевченка

Україна - на Євро-2020. А що далі?
© УАФ

Збірна України після феєричної перемоги над чинними чемпіонами континенту де-юре вийшла на Євро-2020. Причому вийшла з першого місця, що важливо: за тур до фінішу відбору (нам залишилося провести лише один поєдинок, а тим же португальцям - два) команду Шевченка вже ніхто не обжене в турнірній таблиці. Стало бути, заключний поєдинок - проти Сербії в Белграді - перетворюється на порожню формальність, в обкатку найближчого резерву? Не зовсім так.

Україна точно буде під час жеребкування в першій корзині?

Справа в тому, що не всі команди, що зайняли у відбіркових групах перші місця (таких груп десять), автоматично потраплять в перший кошик при жеребкуванні фінальної стадії Євро-2020. З тієї простої причини, що вакансій у цьому самому першому кошику тільки шість (по числу груп в груповому турнірі Євро). Виходить, що чотири команди, які посіли перші місця у відборі, потраплять до другого кошику при посіві. Кому не пощастить? Чотирьом гіршим командам з десяти перших. 

УАФ

Як будуть визначати, хто гірше, а хто краще? У зв'язку з цим все стандартно: по числу набраних очок у відборі (результати з командами, що зайняли шості місця в групах, не враховуватимуться), різниця м'ячів, кількість забитих голів. Ось по цьому нехитрому рейтингу і визначать шістку кращих з кращих. Чи потрапляє в цю шістку наша команда? Так, поки що потрапляє. Більш того, за набраними на даний момент балами саме збірна України - найкраща серед десяти команд, що займають перші місця. Але варто враховувати ту обставину, що ще багатьом «першим» командам належить провести по два-три поєдинки, отже, розклад може змінитися. Для того, щоб Україна гарантовано залишилася в списку шести кращих і після завершення відбору, нашій команді потрібно взяти очки в Белграді. Ну, як мінімум одне. Може так статися, що нас влаштує і поразка в столиці Сербії, але для цього потрібно, щоб синхронно оступилися інші переможці груп, у що віриться насилу. Тому, щоб не випробовувати долю, нам потрібно зіграти ще один «матч року». Ну добре, не року, а півріччя.

Які переваги дає потрапляння в першу корзину при жеребкуванні?

Які переваги дає потрапляння в першу корзину при жеребкуванні? Очевидні: якщо команда Шевченка таки залишиться в першій шістці, вона на груповому етапі уникне попадання в одну групу з «монстрами» типу Бельгії, Англії, Італії, Іспанії та Нідерландів.

Але, ясна річ, як мінімум один топовий суперник на груповому етапі Євро-2020 у нашої команди все одно буде, навіть якщо вона і залишиться в першому кошику. Швидше за все, станом на 15 жовтня, Україні в групу може попастися хтось «другий зайвий» з пари Нідерланди - Німеччина. Якщо не відбудеться нічого екстраординарного, то це будуть німці (у них гірші показники за особистими зустрічами з командою Кумана).

УАФ

А ось збірна Росії до нас в одну групу точно не потрапить - УЄФА на груповій стадії Євро буде продовжувати розводити ці команди. Але от далі, на стадії плей-оф, якщо туди проб'ються обидві збірні, ймовірність того, що вони можуть зустрітися в очному поєдинку, вельми велика. У всякому разі, президент УЄФА Чеферін заявив, що якщо Росія і Україна проб'ються в півфінал, розводити їх ніхто не буде. Так само як і в фіналі, що природно.

Євро-2020 пройде за новою схемою - вперше в історії турніру не буде країни (або двох країн), на території якої буде проходити форум. Цей Євро пройде в 12 містах Європи (усі міста - з різних країн). У яких з них зіграють «синьо-жовті»? Швидше за все, в Мюнхені та Будапешті. Але існує ймовірність, що це будуть Амстердам і Бухарест.

Хто ще може виявитися суперником України по групі на Євро? Відповісти повністю на це питання можна буде лише в наступному році. Конкретніше - в березні, коли групи укомплектують повністю: саме навесні наступного року будуть зіграні матчі плей-оф для тих збірних, які не завоювали прямої путівки на чемпіонат Європи, проте стали переможцями своїх груп Ліги націй, що дозволяє ось таким «причепом» потрапити на Євро. До речі, цим запасним «аеродромом» при необхідності (тобто, не зайнявши друге місце) можуть скористатися наші сусіди по відбірковій групі - серби з португальцями.

Коли відбудеться жеребкування Євро-2020?

Вже скоро - 30 листопада в столиці Румунії Бухаресті.

Що стосується найближчих матчів і планів збірної України, то в нинішньому році, як було сказано вище, нашим футболістам залишилося провести один офіційний матч - проти Сербії (17 листопада, в гостях), і один товариський - проти Естонії (14 листопада, вдома). На цьому нинішній ігровий цикл збірної буде завершено.

УАФ

Швидше за все, контрольні поєдинки напередодні Євро-2020 наша команда почне проводити вже на початку наступного року - в кінці лютого - початку березня. Напевно список спарингів до старту на чемпіонаті Європи (матч-відкриття Євро-2020 відбудеться 12 червня в Римі) буде великим. І в ньому в якості суперника знайдеться місце не тільки умовній Естонії, а й умовній Бельгії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, до якої стадії може дійти збірна України у фінальному раунді Євро-2020.
    • 7.72% (55)
      1. Не вийде з групи
    • 20.51% (146)
      2. До 1/8 фіналу
    • 34.41% (245)
      3. До 1/4 фіналу
    • 15.03% (107)
      4. До 1/2 фіналу
    • 5.9% (42)
      5. Зіграє в фіналі
    • 16.43% (117)
      6. Стане чемпіоном
    Результати опитування Проголосували — 712
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    fifadinamo
      fifadinamo, 16.10.2019 21:39
    0
    Правда фотки зачетные - фотки "5"
    fifadinamo
      fifadinamo, 16.10.2019 21:38
    0
    Ликбез для спорт.юа:
    1. После победы в груповой стадии дальше будет участие в финальной стадии чемпионата Европы 2020.
    2. Планы и перспективы команды Шевченко знает сам Шевченко, но никак не спорт.юа.
    Оценка зрителей:
    1. Заголовок - минус НОЛЬ
    2. Тема - минус НОЛЬ
    3. Текст - ни о чем
    Manticora
      Manticora, 16.10.2019 00:55
    0
    Сергей Шец, 15.10.2019 16:53
    Когда было голосование с какого места выйдут с группы, и обсуждение в чате, то никто даже не говорил о досрочном выходе из группы с 1 места! Так что люди начали верить в сборную и имеют право на свое мнение!)
    При чем тут группа!! ее можно еще выиграть!! А вот ЧЕ вы гоните))
    sergbarsa1984
      sergbarsa1984, 15.10.2019 21:21
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 17:25
    Виходить, що за умови посіву з першого кошику ми гратимемо в групі F з Німеччиною та Угорщиною (якщо та вийде), або у групі С з Голандцями (якщо німці їх обійдуть) та Румунією (якщо вийде). Інших варіантів немає??? А де ж сліпий жереб!!!
    Будет жребий !!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 21:20
    0
    Самая ЖЕСТЬ
    Группа A: ИТАЛИЯ (уже там и скорее всего ее возглавит),
    АЗЕРБАЙДЖАН-НИКТО НИКУДА НЕ ЕДЕТ.
    КОГО-ТО СЮДА ВСУНУТ вместо Азербайджана.
    Не дай бог Украине попасть по 2-ю корзину !
    Баку- Рим= 4441км на авто. Самолетом меньше.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 21:19
    0
    Приколов много:
    Например:
    Группа D: Англия, ??? ШОТЛАНДИЯ (МОЖЕТ ПРОБИТЬСЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ плей-офф Лиги НАЦИЙ)
    Пульку из 4-команд плей-офф ЛН (С ШОТЛАНДИЕЙ ) поставят в приказном порядке на 4-е место в этой группе. Если Шотландия продует, то победитель пульки будет играть 2 матча "ДОМА В ШОТЛАНДИИ". А АНГЛИЯ сыграет 3 матча дома.
    ...................................
    ....
    Группа A: ИТАЛИЯ (уже там и скорее всего ее возглавит), ?!! АЗЕРБАЙДЖАН-(ЕЩЕ МОЖЕТ ПОПАСТЬ В плей-офф Лиги НАЦИЙ).
    Группа B: Россия, Дания
    Группа C: Нидерланды, Румыния
    Группа E: Испания, Ирландия
    Группа F: Германия, Венгрия
    ПОНЯТНОЕ ДЕЛО - УКРАИНА НЕ СМОЖЕТ ВОЗГЛАВИТЬ Группу B, т.к там Россия как сборная хозяйка минимум 2 из 3 матчей проведет дома.
    Группу А возглавит Италия.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 21:19
    +1
    Поймите. Команды сохозяева не будут цепляться за 2-3 корзины.
    Они и так будут играть ДОМА 2 матча гарантированно в группе +1 возможен по жребию.
    Рейтинг 2-х команд:
    Остатком во вторую корзину:
    21-Германия/Нидерланды
    19-Франция/Турция
    .............................
    В ТРЕТЬЮ КОРЗИНУ
    18-(21или19 я думаю не будет) Россия
    18-Чехия
    18-Ирландия/Дания
    17 -Португалия
    17-Швеция, 16-Румыния,(13-Норвегия- МОЖЕТ с жутким фартом( ТОЛЬКО В 4-ю КОРЗИНУ).
    16-Австрия
    ................
    В ЧЕТВЕРТУЮ КОРЗИНУ
    15-Венгрия= практически гарантировано
    15-Финляндия=практически гарантировано
    + 4 команды из Лиги Наций
    ххххххххххххххххххххххххх
    Вот и ответ на вопросЫ:
    Группа C: Нидерланды (1 или 2-я корзина), Румыния (3я-корзина) НЕ БУДУТ В ОДНОЙ А ИМЕННО 2-й корзине.
    Группа F: Германия(1 или 2-я корзина), Венгрия (4корзина гарантировано) НЕ БУДУТ В ОДНОЙ А ИМЕННО 2-й корзине.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 15.10.2019 21:17
    +1
    Manticora, 15.10.2019 16:37
    Зачем нужно это голосование? Если все голосуют за бред!!! Например станет чемпионом ! очень смешно звучало)
    Как Ярмоленко тебя вчера умыл. Чем чаще ты будешь называть его дном, тем чаще он будет мокать тебя
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 15.10.2019 21:13
    +2
    А что дальше? Можно будет сказать после жеребьевки...А сейчас давайте радоваться тому что уже достигли...
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 18:55
    +2
    Publius, 15.10.2019 17:56
    Я взагалі не розумію ці переживання з приводу першого чи другого кошиків. Якщо при посіві з першого кошику ми маємо з другого Німеччину або Нідерланди, то чи не все одно, який кошик буде - одного топа чи то з першого кошика, чи то з другого ми так чи інакше в групу отримаємо, а двох топів у будь-якому разі не отримаємо, оскільки у третьому кошику топ-команд не буде.
    От скажи Хорватія та Швейцарія - топи чи не топи (скоріше не топи), а крім ТОПа мати ще й одну з цих команд ой як не хочеться (а вони ще спокійно можуть потрапити до 3-го кошика...)
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 18:51
    +11
    Як на мене, то потрібно виходити на поле і виносити Сербів у Белграді, а не розклади розкладати і думати, що би то було краще. Якщо боятися грати з Німцями чи Голандцям - нефіг було взагалі пхатися на Євро. Що одні, що інші нічим не кращі за Португалії, а від тієї ж Румунії чи Угорщини можна такий нежданчик отримати, що "мама не горюй". Рівень футболу у Європі зараз дуже вирівнявся і не відомо що краще Німці, які вийдуть нас шапками закидати, чи умовні поляки, яки вийдуть налаштованими як на останній бій.... Нєфіг наперед загадувати. Поживемо - побачимо. М'ячик круглий, а поле зелене....
    zvalenok02
      zvalenok02, 15.10.2019 18:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    SEMIRAMID, 15.10.2019 15:07
    Надо искать замену дереву и костолому Степаненко, у которого ноги и руки растут с одного заднего места!
    Без 3,14дежа семижопенко обойтись не может.
    С удовольствием посмотрел бы на его сборную составленную из одних динамовцев. Наверняка постоянно пролетали бы. Всем. И лузитанам тоже.
    zvalenok02
      zvalenok02, 15.10.2019 18:35
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучше бы о игроках подумали, а не на кого попадем. Нужен запас.
    Марлос выдыхается. Возраст. Жаль. Коноплянка все. Уже не тот что знали.
    Ярмоленко? Евро-16 профукали наши звезды. Может что-то изменится? Коноплянка точно нет. Ярмоленко может еще поднатаскают в анлийском чемпионате.
    Молодые и особеннно легионеры могут еще улучшить свою игру.
    Хотя у каждого может быть спад и неудачная игра.
    Нужны запасные. Тогда и с другими командами можно потягаться.
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 15.10.2019 18:22
    +8
    Manticora, 15.10.2019 16:37
    Зачем нужно это голосование? Если все голосуют за бред!!! Например станет чемпионом ! очень смешно звучало)
    Тебе смешно звучала и предположительная победа над Португалией, что ж теперь - проигрывать, чтоб тебя не смешить?
    Torvit
      Torvit, 15.10.2019 18:15
    +4
    Что дальше?Дальше суровые матчи,с соперниками,которые могут наказать!Смотрел матч Украина-Португалия,у нас показывали в прямую,очень понравился первый тайм,просто уничтожили Роналду и Ко.Дальше посмотрим,у Украины сейчас реально сильный состав,который жаждет показать себя,после провала отбора на ЧМ.Надеюсь сразимся)Лично я этого очень жду.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 18:15
    0
    euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 17:52
    Я и говорю - главные конкуренты Турция и Франция.
    На сайте УЕФА есть только РЕГЛАМЕНТ ФИНАЛЬНОЙ ЖЕРЕБЬЕВКИ.
    Группа A: ИТАЛИЯ (уже там и скорее всего ее возглавит), ?!! АЗЕРБАЙДЖАН-(ЕЩЕ МОЖЕТ ПОПАСТЬ В плей-офф Лиги НАЦИЙ).
    Группа B: Россия, Дания
    Группа C: Нидерланды, Румыния
    Группа D: Англия, ??? ШОТЛАНДИЯ (МОЖЕТ ПРОБИТЬСЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ плей-офф Лиги НАЦИЙ)
    Группа E: Испания, Ирландия
    Группа F: Германия, Венгрия
    Например даже Россия со 2-го места попадет в свою группу и дома проведет 2(3) матча
    Дания тоже 2(3) матча. А кому третий матч играть будет доп. жеребьевка
    Италия скорее всего будет играть 3 матча дома (Азербайджан не попадает)
    И Англия 3 матча, если Шотландия не преодолеет сито плей-офф Лиги Наций.
    ОНИ так нафуевертили, что сами не в состоянии посчитать.
    После матчей в других группах 14,15,16 ноября МЫ будем знать, что УКРАИНЕ делать в матче с Сербией.
    А ДЕЛАТЬ НАДО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЙ РЕЗУЛЬТАТ.
    Ок. Зрозуміло. А що буде коли Німеччина та Угорщина потраплять до 2-го кошика?
    Publius
      Publius, 15.10.2019 17:56
    +3
    Я взагалі не розумію ці переживання з приводу першого чи другого кошиків. Якщо при посіві з першого кошику ми маємо з другого Німеччину або Нідерланди, то чи не все одно, який кошик буде - одного топа чи то з першого кошика, чи то з другого ми так чи інакше в групу отримаємо, а двох топів у будь-якому разі не отримаємо, оскільки у третьому кошику топ-команд не буде.
    Mishatison
      Mishatison, 15.10.2019 17:53
    +10
    Ответил что будут чемпионами, молодёжка совершила чудо этим летом, пусть улыбнется удача и подопечным Шевы
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 17:52
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 17:38
    Ну щодо Польщі то Словенію та й Ізраїль їм ще потрібно обіграти - ті пацани теж за вихід наразі боряться....
    А щодо ігор в певних групах - прошу пояснити це є інформація з офіційних джерел? Оскільки з того що ти написав Нам світить варіант тільки з німцями або голандцями (в залежності хто з них займе перше місце у своїй групі)...
    Я и говорю - главные конкуренты Турция и Франция.
    На сайте УЕФА есть только РЕГЛАМЕНТ ФИНАЛЬНОЙ ЖЕРЕБЬЕВКИ.
    Группа A: ИТАЛИЯ (уже там и скорее всего ее возглавит), ?!! АЗЕРБАЙДЖАН-(ЕЩЕ МОЖЕТ ПОПАСТЬ В плей-офф Лиги НАЦИЙ).
    Группа B: Россия, Дания
    Группа C: Нидерланды, Румыния
    Группа D: Англия, ??? ШОТЛАНДИЯ (МОЖЕТ ПРОБИТЬСЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ плей-офф Лиги НАЦИЙ)
    Группа E: Испания, Ирландия
    Группа F: Германия, Венгрия
    Например даже Россия со 2-го места попадет в свою группу и дома проведет 2(3) матча
    Дания тоже 2(3) матча. А кому третий матч играть будет доп. жеребьевка
    Италия скорее всего будет играть 3 матча дома (Азербайджан не попадает)
    И Англия 3 матча, если Шотландия не преодолеет сито плей-офф Лиги Наций.
    ОНИ так нафуевертили, что сами не в состоянии посчитать.
    После матчей в других группах 14,15,16 ноября МЫ будем знать, что УКРАИНЕ делать в матче с Сербией.
    А ДЕЛАТЬ НАДО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЙ РЕЗУЛЬТАТ.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 17:38
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 17:25
    Виходить, що за умови посіву з першого кошику ми гратимемо в групі F з Німеччиною та Угорщиною (якщо та вийде), або у групі С з Голандцями (якщо німці їх обійдуть) та Румунією (якщо вийде). Інших варіантів немає??? А де ж сліпий жереб!!!
    Да.
    Выходит, если свою группу выиграет Германия, то:
    Группа C: УКРАИНА, Нидерланды, Румыния
    А если победят Нидерланды, то:
    Группа F: УКРАИНА, Германия, Венгрия
    Как то так...
    Сергей Шец
      Сергей Шец, 15.10.2019 15:58
    +13
    SEMIRAMID, 15.10.2019 15:07
    Надо искать замену дереву и костолому Степаненко, у которого ноги и руки растут с одного заднего места!
    Как ты уже всех за@бал смоим го@нов в чатах...
    А по поводу опроса, ответил дойдут до полуфинала! Обратил внимание на резкий спад монстров Европы, и в то же время подъём восточной Европы ! (Кем хотите обзывайте, но полуазиаты сейчас тоже не плохо начали играть... Но до нас ещё далеко)
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 18:51
    +11
    Як на мене, то потрібно виходити на поле і виносити Сербів у Белграді, а не розклади розкладати і думати, що би то було краще. Якщо боятися грати з Німцями чи Голандцям - нефіг було взагалі пхатися на Євро. Що одні, що інші нічим не кращі за Португалії, а від тієї ж Румунії чи Угорщини можна такий нежданчик отримати, що "мама не горюй". Рівень футболу у Європі зараз дуже вирівнявся і не відомо що краще Німці, які вийдуть нас шапками закидати, чи умовні поляки, яки вийдуть налаштованими як на останній бій.... Нєфіг наперед загадувати. Поживемо - побачимо. М'ячик круглий, а поле зелене....
    Natam69
      Natam69, 15.10.2019 14:47
    +11
    Безглузде питання. дальше Євро.
    Mishatison
      Mishatison, 15.10.2019 17:53
    +10
    Ответил что будут чемпионами, молодёжка совершила чудо этим летом, пусть улыбнется удача и подопечным Шевы
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 15.10.2019 18:22
    +8
    Manticora, 15.10.2019 16:37
    Зачем нужно это голосование? Если все голосуют за бред!!! Например станет чемпионом ! очень смешно звучало)
    Тебе смешно звучала и предположительная победа над Португалией, что ж теперь - проигрывать, чтоб тебя не смешить?
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 16:58
    +6
    Что за беспомощность -трудно посчитать, много матчей не сыграно.
    10 команд занявших 1--е места + 10 команд занявших 2--е места + 4 из плей-офф Лиги Наций (они точно будут в 4-й корзине)
    Первые пять групп все очки идут в зачет.
    В остальных группах откидывают очки с последней командой (победители, с ними очки тереят, значит -6 очков).
    Принимаем на веру,что конкуренты доберут максимум очков в оставшихся играх (если потерят, то все нам на руку).
    ИМЕЕМ на сегодня картину маслом:
    Потенциально победители групп МОГУТ МАКСИМАЛЬНО НАБРАТЬ И НАС ОПЕРЕДИТЬ ЗА ТОП-6 на ПОСЕВЕ ФИНАЛЬНОГО РАУНДА ЕВРО-2020:
    1.Италия-24
    2.Бельгия-24 (или Россия-21)
    3.Испания-22
    4.Голландия-21 (или Германия-21)
    5.Англия-21

    6.УКРАИНА-19 (мячи 15-2), матч с сербами в запасе

    Борются с нами (МОГУТ НАБРАТЬ ТОЛЬКО 19 ОЧКОВ) по разнице мячей:
    7.Польша-19 (мячи пока 8-2)
    8.Турция-19 (мячи пока 8-3) (Франция-19 мячи пока 17-3)
    У турков преимущество перед французами. Лучше, чтобы они выиграли группу.

    НАМ УЖЕ НЕ СОПЕРНИКИ:
    9. Ирландия-18 (Дания-18)
    10.Хорватия-17

    НИЧЬЯ С СЕРБАМИ, А ТЕМ БОЛЕЕ ПОБЕДА ПРИНЕСЕТ УКРАИНЕ 20 ИЛИ 22 ОЧКА, И ТОГДА НА КОНКУРЕНТОВ ПЛЕВАТЬ !

    В любом случае ниже 2-й корзины мы не опустимся.
    MaxUa
    MaxUa, 15.10.2019 15:04
    +6
    Дальше нужно не растерять взаимопонимание между игроками и чувство уверенности в своих силах. И продолжать действовать как одна команда, чтобы никто не пытался тянуть одеяло на себя.
    И тренерскому штабу есть над чем подумать. За оставшееся время нужно будет определиться кто из резерва сможет более менее качественно заменить игроков основы с прицелом на матчи с серьезными соперниками. В первую очередь это касается таких позиций как опорная зона, крайние защитники и и острие нападения.
    Сергей Шец
      Сергей Шец, 15.10.2019 16:53
    +5
    Manticora, 15.10.2019 16:37
    Зачем нужно это голосование? Если все голосуют за бред!!! Например станет чемпионом ! очень смешно звучало)
    Когда было голосование с какого места выйдут с группы, и обсуждение в чате, то никто даже не говорил о досрочном выходе из группы с 1 места! Так что люди начали верить в сборную и имеют право на свое мнение!)
    zvalenok02
      zvalenok02, 15.10.2019 18:35
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучше бы о игроках подумали, а не на кого попадем. Нужен запас.
    Марлос выдыхается. Возраст. Жаль. Коноплянка все. Уже не тот что знали.
    Ярмоленко? Евро-16 профукали наши звезды. Может что-то изменится? Коноплянка точно нет. Ярмоленко может еще поднатаскают в анлийском чемпионате.
    Молодые и особеннно легионеры могут еще улучшить свою игру.
    Хотя у каждого может быть спад и неудачная игра.
    Нужны запасные. Тогда и с другими командами можно потягаться.
    Torvit
      Torvit, 15.10.2019 18:15
    +4
    Что дальше?Дальше суровые матчи,с соперниками,которые могут наказать!Смотрел матч Украина-Португалия,у нас показывали в прямую,очень понравился первый тайм,просто уничтожили Роналду и Ко.Дальше посмотрим,у Украины сейчас реально сильный состав,который жаждет показать себя,после провала отбора на ЧМ.Надеюсь сразимся)Лично я этого очень жду.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 15.10.2019 15:46
    +4
    Якщо ми попадаємо на групу Нідерланди-Німеччина, то це дикий не фарт, там є куди кращі варіанти (можна навіть сказати що всі які залишились).
    Попадемо в 1 кошик попадеться Нідерланди, якщо в 2 кошик команда за силою Німеччини (тобто переможці відбірних груп).
    zvalenok02
      zvalenok02, 15.10.2019 18:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    SEMIRAMID, 15.10.2019 15:07
    Надо искать замену дереву и костолому Степаненко, у которого ноги и руки растут с одного заднего места!
    Без 3,14дежа семижопенко обойтись не может.
    С удовольствием посмотрел бы на его сборную составленную из одних динамовцев. Наверняка постоянно пролетали бы. Всем. И лузитанам тоже.
    Publius
      Publius, 15.10.2019 17:56
    +3
    Я взагалі не розумію ці переживання з приводу першого чи другого кошиків. Якщо при посіві з першого кошику ми маємо з другого Німеччину або Нідерланди, то чи не все одно, який кошик буде - одного топа чи то з першого кошика, чи то з другого ми так чи інакше в групу отримаємо, а двох топів у будь-якому разі не отримаємо, оскільки у третьому кошику топ-команд не буде.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 15.10.2019 21:13
    +2
    А что дальше? Можно будет сказать после жеребьевки...А сейчас давайте радоваться тому что уже достигли...
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 18:55
    +2
    Publius, 15.10.2019 17:56
    Я взагалі не розумію ці переживання з приводу першого чи другого кошиків. Якщо при посіві з першого кошику ми маємо з другого Німеччину або Нідерланди, то чи не все одно, який кошик буде - одного топа чи то з першого кошика, чи то з другого ми так чи інакше в групу отримаємо, а двох топів у будь-якому разі не отримаємо, оскільки у третьому кошику топ-команд не буде.
    От скажи Хорватія та Швейцарія - топи чи не топи (скоріше не топи), а крім ТОПа мати ще й одну з цих команд ой як не хочеться (а вони ще спокійно можуть потрапити до 3-го кошика...)
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 17:38
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 15.10.2019 17:25
    Виходить, що за умови посіву з першого кошику ми гратимемо в групі F з Німеччиною та Угорщиною (якщо та вийде), або у групі С з Голандцями (якщо німці їх обійдуть) та Румунією (якщо вийде). Інших варіантів немає??? А де ж сліпий жереб!!!
    Да.
    Выходит, если свою группу выиграет Германия, то:
    Группа C: УКРАИНА, Нидерланды, Румыния
    А если победят Нидерланды, то:
    Группа F: УКРАИНА, Германия, Венгрия
    Как то так...
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 16:58
    +2
    Сборные-хозяйки ЕВРО-2020, которые пробьются в финальную стадию, автоматически попадут в соответствующие группы (НО НЕ ВСЕГДА ВОЗГЛАВЯТ ИХ), чтобы провести на своем поле как минимум два матча.
    Группа A: ИТАЛИЯ (уже там и скорее всего ее возглавит), ?!! АЗЕРБАЙДЖАН-(ЕЩЕ МОЖЕТ ПОПАСТЬ В плей-офф Лиги НАЦИЙ).
    Группа B: Россия, Дания
    Группа C: Нидерланды, Румыния
    Группа D: Англия, ??? ШОТЛАНДИЯ (МОЖЕТ ПРОБИТЬСЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ плей-офф Лиги НАЦИЙ)
    Группа E: Испания, Ирландия
    Группа F: Германия, Венгрия
    ПОНЯТНОЕ ДЕЛО - УКРАИНА НЕ СМОЖЕТ ВОЗГЛАВИТЬ Группу B, т.к там Россия как сборная хозяйка минимум 2 из 3 матчей проведет дома.
    Группу А возглавит Италия.
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 15.10.2019 16:33
    +2
    Да просто нужно играть в свою игру, А.Шевченко наглядно продемонстрировал что команда обладает достаточным обьёмом тактик и стратегий, под любого соперника(Слава Богу наладилась
    игра с ,,Тошнотиками") и 1, и 2 номером,так что УДАЧИ и УСПЕХОВ НАШИМ КОЗАКАМ!!!
    VENI ! VIDI ! VICI !!!))
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.10.2019 21:19
    +1
    Поймите. Команды сохозяева не будут цепляться за 2-3 корзины.
    Они и так будут играть ДОМА 2 матча гарантированно в группе +1 возможен по жребию.
    Рейтинг 2-х команд:
    Остатком во вторую корзину:
    21-Германия/Нидерланды
    19-Франция/Турция
    .............................
    В ТРЕТЬЮ КОРЗИНУ
    18-(21или19 я думаю не будет) Россия
    18-Чехия
    18-Ирландия/Дания
    17 -Португалия
    17-Швеция, 16-Румыния,(13-Норвегия- МОЖЕТ с жутким фартом( ТОЛЬКО В 4-ю КОРЗИНУ).
    16-Австрия
    ................
    В ЧЕТВЕРТУЮ КОРЗИНУ
    15-Венгрия= практически гарантировано
    15-Финляндия=практически гарантировано
    + 4 команды из Лиги Наций
    ххххххххххххххххххххххххх
    Вот и ответ на вопросЫ:
    Группа C: Нидерланды (1 или 2-я корзина), Румыния (3я-корзина) НЕ БУДУТ В ОДНОЙ А ИМЕННО 2-й корзине.
    Группа F: Германия(1 или 2-я корзина), Венгрия (4корзина гарантировано) НЕ БУДУТ В ОДНОЙ А ИМЕННО 2-й корзине.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 15.10.2019 21:17
    +1
    Manticora, 15.10.2019 16:37
    Зачем нужно это голосование? Если все голосуют за бред!!! Например станет чемпионом ! очень смешно звучало)
    Как Ярмоленко тебя вчера умыл. Чем чаще ты будешь называть его дном, тем чаще он будет мокать тебя