ХЕЙ: «Пропустивши удар в суперважкій вазі, Усик відправиться спати»

Британський екс-чемпіон застеріг українця від небезпек у суперважкій вазі

ХЕЙ: «Пропустивши удар в суперважкій вазі, Усик відправиться спати»
© Sky Sports. Девід Хей
Британський екс-чемпіон Девід Хей поділився думками щодо перспектив українця Олександра Усика в суперважкій вазі.
 
«До тих пір, поки він не набере занадто багато м'язової маси, він буде успішний в суперважкій вазі. Але це небезпечна авантюра, битися з хлопцями, які набагато більші і сильніші за тебе. Щоб програти, потрібно пропустити всього лише один удар, який змусить його ноги танцювати. Якщо, пропустивши удар в першій важкій вазі, він буде вражений, то якщо він зробить це в суперважкій - то піде спати.
 
Це я зрозумів сам, коли проводив перший бій проти Барретта. Я пам'ятаю, як бився з ним і коли удари проходили повз мене, я думав, що добре, що вони не прилетіли в ціль, адже це були нокаутуючі удари. В один момент я впав і він ударив мене, поки я був на канвасі. Тоді-то я відразу зрозумів, що удари в суперважкій вазі серйозно відрізняються», - сказав Хей.
 
Нагадаємо, в дебютному бою в суперважкій вазі Усик впевнено переміг Чазза Візерспуна.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fightnews

(74 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    TemaMX
    TemaMX, 15.10.2019 21:26
    0
    Vladdal, 15.10.2019 18:18
    Это вес. Чем больше весишь, тем легче держать удар.
    Хэй тоже из крузервейта вышел. Знает что говорит.
    Ну это конечно все так. Но все таки Белью два раза тушил Хея, а Усика и не потряс сильно. Как минимум глупо Хею именно об этом говорить)
    Конечно могут срубить, и в нокаут могут отправить, но чего бояться, решил уже идти, нужно драться с лучшими.
    Vladdal
      Vladdal, 15.10.2019 18:18
    -1
    Robert Monroe, 15.10.2019 13:05
    Каким образом набор мышечной массы поможет держать удар?
    И как связан слабый подбородок Хэя с Усиком?
    Это вес. Чем больше весишь, тем легче держать удар.
    Хэй тоже из крузервейта вышел. Знает что говорит.
    Серж Пир
      Серж Пир, 15.10.2019 18:04
    0
    Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    Хватит из Уаилдера делать монстра. Он далеко не Кличко или Льюис, если бы торчок меньше понтовался был бы он с поясами. Против Усика у него минимум шансов
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 15.10.2019 13:05
    0
    Каким образом набор мышечной массы поможет держать удар?
    И как связан слабый подбородок Хэя с Усиком?
    Zeppelin
      Zeppelin, 15.10.2019 10:02
    +4
    Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    Та вызывать на бой они могу кого угодно, а реалии таковы: Джошуя с Руизом проводят реванш, если выигрывает Энтони он собирает три пояса (IBF, WBO, WBA) и у него будет два обязательных претендента, по линии IBF Пулев по линии WBO Усик. Они отказываются от WBO и дерутся с Пулевым. WBO выигрывает Усик, в бою с Условным Чиссорой, и получается, что у Хирна в кармане есть два бойца с поясами и он проводит унификацию Джошуа - Усик. Так, что до боя Усик против Уайлдер-Фьюри еще ой как далеко, если он вообще состоится.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 15.10.2019 09:48
    +1
    Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    А чого Усіку вичікувати? З мішками можна битися і після поразки від Уайлдера, але якщо продовжувати бої проти мішків, можна ніколи і не дістати шансу на чемпіонський поєдинок.
    nomad
      nomad, 15.10.2019 09:40
    -3
    Кабы знать да кабы ведать, кабы знать -
    Где придётся в этой жизни умирать,
    Где настигнет меня жизненный предел?
    Только я б - в своей постели - не хотел.
    Разгулялась нынче силушка по жилушкам,
    Засосало вдруг под ложечкой немножечко.
    У бедовой головы такая доля................... (Шуфутинский)
    vizuals
    online
      vizuals, 15.10.2019 09:35
    +2
    Сам Хей двічи вигріб в Белью, якого бив Усик, і тепер він філосовствує
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 15.10.2019 09:07
    -1
    Особенно под удар Уайлдера!
    Kantemirov
      Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    +4
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    Zeppelin
      Zeppelin, 15.10.2019 10:02
    +4
    Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    Та вызывать на бой они могу кого угодно, а реалии таковы: Джошуя с Руизом проводят реванш, если выигрывает Энтони он собирает три пояса (IBF, WBO, WBA) и у него будет два обязательных претендента, по линии IBF Пулев по линии WBO Усик. Они отказываются от WBO и дерутся с Пулевым. WBO выигрывает Усик, в бою с Условным Чиссорой, и получается, что у Хирна в кармане есть два бойца с поясами и он проводит унификацию Джошуа - Усик. Так, что до боя Усик против Уайлдер-Фьюри еще ой как далеко, если он вообще состоится.
    Kantemirov
      Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    +4
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    vizuals
    online
      vizuals, 15.10.2019 09:35
    +2
    Сам Хей двічи вигріб в Белью, якого бив Усик, і тепер він філосовствує
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 15.10.2019 09:48
    +1
    Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    А чого Усіку вичікувати? З мішками можна битися і після поразки від Уайлдера, але якщо продовжувати бої проти мішків, можна ніколи і не дістати шансу на чемпіонський поєдинок.
    TemaMX
    TemaMX, 15.10.2019 21:26
    0
    Vladdal, 15.10.2019 18:18
    Это вес. Чем больше весишь, тем легче держать удар.
    Хэй тоже из крузервейта вышел. Знает что говорит.
    Ну это конечно все так. Но все таки Белью два раза тушил Хея, а Усика и не потряс сильно. Как минимум глупо Хею именно об этом говорить)
    Конечно могут срубить, и в нокаут могут отправить, но чего бояться, решил уже идти, нужно драться с лучшими.
    Серж Пир
      Серж Пир, 15.10.2019 18:04
    0
    Kantemirov, 15.10.2019 09:06
    Сперечатися важко.Після бою з Чаззом, Усик почав Уайлдера в суперники вимагати, думав, що він адекватніший🤔
    Хватит из Уаилдера делать монстра. Он далеко не Кличко или Льюис, если бы торчок меньше понтовался был бы он с поясами. Против Усика у него минимум шансов
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 15.10.2019 13:05
    0
    Каким образом набор мышечной массы поможет держать удар?
    И как связан слабый подбородок Хэя с Усиком?