Арбітр Ентоні Тейлор вилучив Степаненка вдруге в кар'єрі

Суддя з Манчестера напевно має зуб на хавбека

10044
3
Динамо від Шурика. Тарас Степаненко

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко не дограв матч проти збірної Португалії (2:1) - на 71-й хвилині Тарас був вилучений з поля за друге попередження.

Не заперечуючи дві жовті картки, відзначимо, що арбітр Ентоні Тейлор вилучає Степаненка вдруге в кар'єрі. У матчі 1/16 фіналу Ліги Європи «Шахтар» - «Айнтрахт» Тейлор вилучив українця на 11-й хвилині зустрічі, показавши пряму червону картку.

Ось відео того епізоду.

А ось відео епізоду, після якого британець показав червону картку Степаненку в поєдинку з Португалією.

Після гри з Португалією Тарас Степаненко згадав той епізод і пройшовся по арбітру. «Це самий переляканий суддя, якого я бачив, нехай він навіть з Англії. Перша картка - там Яремчук фолив, ми йому пояснювали. Пенальті? Мої відчуття - м'яч потрапив у стегно, а потім в руку ».

Таким чином, Степаненко пропустить заключний матч відбору Євро-2020, який збірна України зіграє в Сербії.