ФОТО. Турецьку збірну може чекати покарання за військове привітання

Епізод трапився в матчі кваліфікації Євро-2020 Туреччина – Албанія

ФОТО. Турецьку збірну може чекати покарання за військове привітання
© DW
УЄФА розслідуватиме інцидент з політичним забарвленням, що трапився в матчі кваліфікації Євро-2020 між збірними Туреччини та Албанії (1:0).
 
Турецькі футболісти, забивши вирішальний гол на 90-й хвилині, віддали військове привітання в знак підтримки операції армії країни в Сирії. При цьому був порушений пункт регламенту УЄФА про заборону дій з політичним підгрунтям. Турецька федерація може бути оштрафована, якщо розслідування доведе вину.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Deutsche Welle

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    charl
      charl, 14.10.2019 01:10
    -12
    Игорь Нестеренко, 13.10.2019 23:28
    То все фигня по сравнению со "Слава Украине"!))) тогда знатно погорели пердаки у Фифы и их московских хозяев
    Тогда беспредел был. Но давно известно с о в Европе было решение игнорить этого несостоявшегося члена Европы или аплодировать
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 14.10.2019 00:24
    +5
    Хотел отписаться про Дзюбу, но это тут уже сделали за меня))
    REALIST
    online
      REALIST, 14.10.2019 00:22
    +8
    ага, когда азиатский урка на домашнем ЧМ отдает воинское приветствие тренеру алкашу и 130-миллионному стаду, - там все путем... а тут - нет... Надеюсь, что империалисты турки, как и зауральские утырки получат по сами помидоры!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 13.10.2019 23:28
    +12
    То все фигня по сравнению со "Слава Украине"!))) тогда знатно погорели пердаки у Фифы и их московских хозяев
    common_sense
    online
      common_sense, 13.10.2019 23:21
    +1
    шкатулка пандоры открывается только в одну сторону
    Robin
      Robin, 13.10.2019 23:02
    +13
    Ага їх тільки оштрафуйте, а Україні за неправильний банер на трибунах впаяли гру без глядачів.
    Krestovskiy
    Krestovskiy, 13.10.2019 22:55
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Чем их приветствие отличается от СУГС?
    vizuals
    online
      vizuals, 13.10.2019 21:59
    +2
    Що воии там вже знов воюють, ці османи недороблені
    Robin
      Robin, 13.10.2019 23:02
    +13
    Ага їх тільки оштрафуйте, а Україні за неправильний банер на трибунах впаяли гру без глядачів.
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 13.10.2019 23:28
    +12
    То все фигня по сравнению со "Слава Украине"!))) тогда знатно погорели пердаки у Фифы и их московских хозяев
    REALIST
    online
      REALIST, 14.10.2019 00:22
    +8
    ага, когда азиатский урка на домашнем ЧМ отдает воинское приветствие тренеру алкашу и 130-миллионному стаду, - там все путем... а тут - нет... Надеюсь, что империалисты турки, как и зауральские утырки получат по сами помидоры!
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 14.10.2019 00:24
    +5
    Хотел отписаться про Дзюбу, но это тут уже сделали за меня))
    vizuals
    online
      vizuals, 13.10.2019 21:59
    +2
    Що воии там вже знов воюють, ці османи недороблені
    common_sense
    online