Усику буде непросто в хевівейті. Бій за пояс потрібно відкласти

Лев Кравців намагається розібратися в перспективах Олександра в хевівейті

Усику буде непросто в хевівейті. Бій за пояс потрібно відкласти
© skysports.com

Олександр Усик нарешті з'явився в рингу з вагою понад 91 кілограм. Ми чекали його в ринзі проти Карлоса Такама, потім Тайрона Спонга, а отримали американця Чазза Вїзерспуна, у якого на підготовку було чотири дні. Але навіть з ним вийшло дещо зрозуміти.

Чазз не зміг дати бій?

За великим рахунком, ніякої конкуренції в ринзі не було. Нагрівшись після однорічного простою поза рингом, Усик розігнався і став тиснути американця. Спочатку несильно, а потім пробиваючи з усієї сили і прошиваючи захист Вїзерспуна.

Чазз на самому початку намагався потрапити. Якщо стартового спурту від нього очікувати не доводилося, в силу особливостей техніки, то інше він зробив так, наскільки міг і наскільки дозволяв Усик. Американець швидко зметикував, що його головна сила в ударі правою і бив нею при першій же можливості. Кулаки у Вїзерспуна важкі, так що розраховувати на потрясіння суперника варто.

Поки Чазз бив іноді повітря, іноді захист Усика, українець намагався зрозуміти, як до нього підступитися. Все-таки, готувалися вони під одного опонента, меншого, короткорукого, а отримали іншого. Візерспун - великий хлопець з широкою спиною, явно схильністю до більш ніж 110 кілограмам і великими кулаками. Олександр дивився три раунди, а потім помчав.

Спочатку було знищення американця в русі на ногах. Чазз ходив за Усиком настільки важко, ніби це бабуся намагається наздогнати онучка. Потім українець почав бити серійно, після чого переключився на силові. Остання обставина поставила американця в глухий кут. Він не збирався валитися в глибокий нокаут, але удари були настільки неприємними, що той навіть не намагався відповідати, лише відбиваючись під час затяжних серій Олександра.

Після сьомого раунду в кутку пролунало запитання, чи в порядку Чазз. Той подивився на секундантів одним заплилим, а другим сумним оком, і бій був припинений. Ми залишилися без барвистого нокауту, а Візерспун вирішив, що клітини головного мозку ціліше будуть. Все-таки, Усик, який розпочинав з корпусу, так жорстко переходив на голову, що нокаут саме по ній був найбільш очікуваним результатом.

Не можна було знайти суперника краще?

Навряд чи хтось серйозний погодився б вийти на Усика за чотири дні до бою. Скільки б вони не кричали про те, що Олександр - крузер і вони - круті супертяжі, його винесуть, в такий короткий термін ніхто в ринг не вибрався б. Авторитет, знаєте, дорожче.

Візерспун, як ми говорили перед боєм - варіант не такий поганий, як може здатися. Він дав Усику відчути удари реально великого хлопця, залишив пару синців на обличчі, потрапивши зовсім мало і дав можливість продихатися. А на більше ніхто і не розраховував. Можливо, в бою зі Спонгом були інші ідеї, але тут було очевидно, чому саме Чазз.

Незважаючи на це, Візерспун дав поживу для роздумів перед можливими боями Усика за титул.

Чи є шанси у Усика на чемпіонство?

Бій для Олександра не був складним, але подумати тепер є про що. Наприклад, як він буде справлятися з великими суперниками, які будуть бити назустріч правим? Візерспун робив це досить непогано в початкових раундах, але не будемо забувати, що він не готувався до Усика, погодився на бій за чотири дні і взагалі рівнем набагато нижче українця.

Можна сказати, що всі супертяжі б'ють повільно і Усик буде бачити ці удари. Можливо, але абсолютної впевненості в цьому немає.

Як Усик буде протистояти великим хлопцям, які дуже давно в професіоналах? Тому ж Ф'юрі з довжелезними руками і зростом за два метри. Чи не стануть ці великі хлопці перешкодою для Олександра? У тому, що з бійцями своїх габаритів він впорається, питань немає.

Наскільки добре Олександр зможе переносити удари важковаговиків? Усик відповів на це тим, що просто не потрібно пропускати. Так, але не завжди це виходить. Візерспун не зміг дістати і перевірити цей важливий компонент.

Українець зібрався набирати ще. На зважуванні він показав 97,5 кг, а хоче зробити 100 або навіть трохи більше. Абсолютно незрозуміло, навіщо і як це позначиться на рухливості українця. Він каже, що просто потрібно грамотно до всього підходити і тоді все буде супер. Можливо, але набір ваги ще нікому не дав можливість бути більш рухливим.

Чи зможе Усик забирати раунди в боях з великими і сильними хлопцями, з огляду на його манеру і те, що в поєдинках з ними він не буде фаворитом. Мурата Гассіева, наприклад, Олександр перестучав саме в такому темпі і режимі, але Мурат невеликий, а якщо суперником буде Джошуа, Уайлдер або Ф'юрі, як підбиратися до них?

Занадто багато питань.

Що тепер?

Усик - обов'язковий претендент на пояс WBO і його команда має намір рухатися в цьому напрямку зі швидкістю звуку. Схоже, вже в наступному році Олександр побореться за титул. Як це буде - проти чемпіона або за вакантний титул проти іншого претендента, поки незрозуміло, але чемпіонському поєдинку бути.

Олександр нарешті продихався, скинув з себе іржу і провів перший, з часів напівпрофесіоналів, бій в суперважкій ваговій категорії. Круто, молодець. Було цікаво, яскраво, насичено і боляче для суперника.

Як буде далі - покаже час. Хочеться вірити, що у Олександра все вийде, але говорити про це впевнено ми все ще не можемо.

Лев КРАВЦІВ

Фото - SkySports

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Senator
    Senator, 13.10.2019 23:11
    +1
    umnuy, 13.10.2019 20:18
    будет кино если руис положит джошуа повторно...вот усику тогда подфортит жирдяя отдубасит и чемп....давай саня пох кого валить
    Согласен. Хотя бы ничейку Руис выстоял...и тогда бы Усик ему "настрелял" по полной. А вот с Джошуа будет по сложней
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.10.2019 22:27
    +3
    Питання, "які виникли", були вже до бою. Головне, що після бою не з'явилися нові. Дебют цілком вдалий. Він показав, як і передбачалося, що Усик здатен перемогти багатьох у найважчому дивізіоні. Що буде в боях з топ-гігантами, цей бій сказати не міг. У скептиків нових аргументів не додалося, оптимісти терпляче чекають більш конкурентних двобоїв, з вірою в перемогу нашого боксера.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.10.2019 22:23
    +2
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Клички начали професиональную карьеру в 25 лет и 20. Виталий и Владимир соответственно.
    А Усику уже 32. И если Клички до этого в проф.боксе были никем, то Усик единственный на сегодня абсолютный чемпион хоть и в категории ниже.
    Какой смысл Усику продолжать бить мешков, если у него есть право на чемпионский бой? Вчерашний бой доя Усика был проверкой самого себя. Времени на раскачу у него больше нет. Или сразу чемпионский бой или еще один поединок, но уже с топовым боксером.
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.10.2019 22:14
    +2
    А якому з боксерів просто в хевівейті?
    umnuy
      umnuy, 13.10.2019 20:18
    +6
    будет кино если руис положит джошуа повторно...вот усику тогда подфортит жирдяя отдубасит и чемп....давай саня пох кого валить
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 13.10.2019 20:12
    +5
    А может так, а может эдак, а может не эдак, а может так.. Молодец Лев, видно что боксером раньше матерым был.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 13.10.2019 18:52
    +3
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Маразм крепчает?) Кличко перебили всех, кто был на их время в оппозиции. Начиная от топов, и заканчивая подающими надежды.
    Выше ещё тут про Холи с пушками писали - смешно, учитывая то, что он даже в первом тяжелом не всех далеко нокаутом сложил. В супертяжах и подавно, выигрывая большинство боёв по очкам.
    yuryan
    yuryan, 13.10.2019 18:24
    +7
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Ти сказанув звичайно.... а від кого тікали Клички мені цікаво???
    І який сенс тоді було абсолютному чемпіону крузервейта підніматись вище? Міг як Мейвезер у своїй вазі захищати титули до 40 років і зрубати кілька сотен мільйонів баксів!
    Включай мозги... перед висерами!!
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 13.10.2019 18:22
    +4
    Усик не будет чемпионом в супертяжах.
    И лучше не рисковать - здоровье важнее амбиций.
    Виталий Павленко
      Виталий Павленко, 13.10.2019 18:19
    +1
    Все просто или пойдет на риск или откажется,тогда возможно надо отказаться и от статуса обязательн. претендента, а обратно его будет получить ой как сложно.
    И он не не готов пока, он в этой категории вообще лишний,ему тут ловить нечего.
    Все просто идёт на титульный бой, рубит бабло, проигрывает, и прыгает в вес ниже.
    Zeppelin
      Zeppelin, 13.10.2019 17:50
    +11
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Ни о чем комментарий, был кто-то из топов в эпоху Кличко, встречу с которым они избегали? Виталий согласился, за две недели до боя, на Льюиса. Тот же Уалдер до последнего бегал от 40 летнего Владимира. А промоутерам Усика, выгодно вывести его на чемпионский бой, так как только за него он получит больше чем за 5-6 боев с Визерспунами, Такамами или Спонгами. А если возьмет титул, так вообще откроют золотую жилу
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    -19
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 13.10.2019 16:45
    -5
    Sergey_92, 13.10.2019 14:32
    Тут думаю стиль Усика більш подібний до Кріса Бірда, бо до Тайсона чи Холіфілда з їхніми пушками трохи далеко
    Реклама АТБ...А Саник крузер максимум...
    Ossa8860
      Ossa8860, 13.10.2019 16:36
    +10
    adler05, 13.10.2019 16:18
    можно вспомнить Валуева и Хэя...
    Можно вспомнить многих. Роя и Д.Руиса, например. Но чаще герои крузервейта гаснут в супертяжах, как Жиров и Джеймс Тони. Но Кот рискнул и теперь отступать глупо. Пан или пропал, иначе будет как "Витязь" избегать титульных боёв до старости.
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 13.10.2019 16:28
    +2
    pavel85, 13.10.2019 14:49
    Майк Тайсону его рост не мешал, он рубил высоких на раз. Удар Тайсона не сравнить с Усиком,но у второго есть подвижность и интеллект, чего не было у Тайсона .Усику расчитовать на накауты нет смысла, но по очкам выграть можно Уайлдер, Фьюри не проблема будут а вот Джошуа и резкий Руис с ними будут проблемы.
    Как по мне, то именно Уаилдер наиболее опасен. Да он сильно размашист и этим предсказуем, но при этом очень быстрый и резкий. Да и удар у него наверное самый сильный в хеви (как минимум если выбирать из топов).
    Джошуа опасен своим накаутирующим ударом, да и не такой он уж и медленный, как для супертяжа.
    Фьюри, и Руиз вряд ли смогут попасть по Саше "на убой", тем более что Фьюри такой же безударный как и Усик. А перебокировать по очкам, при всем уважении к цигану, даже он не сможет, не говоря уже о мексиканце.
    adler05
      adler05, 13.10.2019 16:18
    +4
    можно вспомнить Валуева и Хэя...
    pavel85
      pavel85, 13.10.2019 14:49
    +6
    Майк Тайсону его рост не мешал, он рубил высоких на раз. Удар Тайсона не сравнить с Усиком,но у второго есть подвижность и интеллект, чего не было у Тайсона .Усику расчитовать на накауты нет смысла, но по очкам выграть можно Уайлдер, Фьюри не проблема будут а вот Джошуа и резкий Руис с ними будут проблемы.
    Sergey_92
      Sergey_92, 13.10.2019 14:32
    +17
    DKTheBest2, 13.10.2019 14:19
    Усику не 19-20 лет. Времени у него не много осталось в боксе. Надо рисковать. Тайсон, Холлифилд гигантами не были, но выносили габаритных парней.
    Тут думаю стиль Усика більш подібний до Кріса Бірда, бо до Тайсона чи Холіфілда з їхніми пушками трохи далеко
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.10.2019 14:19
    +11
    Усику не 19-20 лет. Времени у него не много осталось в боксе. Надо рисковать. Тайсон, Холлифилд гигантами не были, но выносили габаритных парней.
    Sergey_92
      Sergey_92, 13.10.2019 14:32
    +17
    DKTheBest2, 13.10.2019 14:19
    Усику не 19-20 лет. Времени у него не много осталось в боксе. Надо рисковать. Тайсон, Холлифилд гигантами не были, но выносили габаритных парней.
    Тут думаю стиль Усика більш подібний до Кріса Бірда, бо до Тайсона чи Холіфілда з їхніми пушками трохи далеко
    Zeppelin
      Zeppelin, 13.10.2019 17:50
    +11
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Ни о чем комментарий, был кто-то из топов в эпоху Кличко, встречу с которым они избегали? Виталий согласился, за две недели до боя, на Льюиса. Тот же Уалдер до последнего бегал от 40 летнего Владимира. А промоутерам Усика, выгодно вывести его на чемпионский бой, так как только за него он получит больше чем за 5-6 боев с Визерспунами, Такамами или Спонгами. А если возьмет титул, так вообще откроют золотую жилу
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.10.2019 14:19
    +11
    Усику не 19-20 лет. Времени у него не много осталось в боксе. Надо рисковать. Тайсон, Холлифилд гигантами не были, но выносили габаритных парней.
    Ossa8860
      Ossa8860, 13.10.2019 16:36
    +10
    adler05, 13.10.2019 16:18
    можно вспомнить Валуева и Хэя...
    Можно вспомнить многих. Роя и Д.Руиса, например. Но чаще герои крузервейта гаснут в супертяжах, как Жиров и Джеймс Тони. Но Кот рискнул и теперь отступать глупо. Пан или пропал, иначе будет как "Витязь" избегать титульных боёв до старости.
    yuryan
    yuryan, 13.10.2019 18:24
    +7
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Ти сказанув звичайно.... а від кого тікали Клички мені цікаво???
    І який сенс тоді було абсолютному чемпіону крузервейта підніматись вище? Міг як Мейвезер у своїй вазі захищати титули до 40 років і зрубати кілька сотен мільйонів баксів!
    Включай мозги... перед висерами!!
    umnuy
      umnuy, 13.10.2019 20:18
    +6
    будет кино если руис положит джошуа повторно...вот усику тогда подфортит жирдяя отдубасит и чемп....давай саня пох кого валить
    pavel85
      pavel85, 13.10.2019 14:49
    +6
    Майк Тайсону его рост не мешал, он рубил высоких на раз. Удар Тайсона не сравнить с Усиком,но у второго есть подвижность и интеллект, чего не было у Тайсона .Усику расчитовать на накауты нет смысла, но по очкам выграть можно Уайлдер, Фьюри не проблема будут а вот Джошуа и резкий Руис с ними будут проблемы.
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 13.10.2019 20:12
    +5
    А может так, а может эдак, а может не эдак, а может так.. Молодец Лев, видно что боксером раньше матерым был.
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 13.10.2019 18:22
    +4
    Усик не будет чемпионом в супертяжах.
    И лучше не рисковать - здоровье важнее амбиций.
    adler05
      adler05, 13.10.2019 16:18
    +4
    можно вспомнить Валуева и Хэя...
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.10.2019 22:27
    +3
    Питання, "які виникли", були вже до бою. Головне, що після бою не з'явилися нові. Дебют цілком вдалий. Він показав, як і передбачалося, що Усик здатен перемогти багатьох у найважчому дивізіоні. Що буде в боях з топ-гігантами, цей бій сказати не міг. У скептиків нових аргументів не додалося, оптимісти терпляче чекають більш конкурентних двобоїв, з вірою в перемогу нашого боксера.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 13.10.2019 18:52
    +3
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Маразм крепчает?) Кличко перебили всех, кто был на их время в оппозиции. Начиная от топов, и заканчивая подающими надежды.
    Выше ещё тут про Холи с пушками писали - смешно, учитывая то, что он даже в первом тяжелом не всех далеко нокаутом сложил. В супертяжах и подавно, выигрывая большинство боёв по очкам.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.10.2019 22:23
    +2
    Владимир Копяк, 13.10.2019 17:16
    Не думаю, что промоутеры Усика будут искать встреч с кем-то из топов, будут очередные мешки, как они были у братьев Кличко. Смотри, там и старость нагрянет. Но жизнь прожита ярко и с деньгами. А что еще нужно человеку на старости?
    Клички начали професиональную карьеру в 25 лет и 20. Виталий и Владимир соответственно.
    А Усику уже 32. И если Клички до этого в проф.боксе были никем, то Усик единственный на сегодня абсолютный чемпион хоть и в категории ниже.
    Какой смысл Усику продолжать бить мешков, если у него есть право на чемпионский бой? Вчерашний бой доя Усика был проверкой самого себя. Времени на раскачу у него больше нет. Или сразу чемпионский бой или еще один поединок, но уже с топовым боксером.
    sportik.ua
      sportik.ua, 13.10.2019 22:14
    +2
    А якому з боксерів просто в хевівейті?
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 13.10.2019 16:28
    +2
    pavel85, 13.10.2019 14:49
    Майк Тайсону его рост не мешал, он рубил высоких на раз. Удар Тайсона не сравнить с Усиком,но у второго есть подвижность и интеллект, чего не было у Тайсона .Усику расчитовать на накауты нет смысла, но по очкам выграть можно Уайлдер, Фьюри не проблема будут а вот Джошуа и резкий Руис с ними будут проблемы.
    Как по мне, то именно Уаилдер наиболее опасен. Да он сильно размашист и этим предсказуем, но при этом очень быстрый и резкий. Да и удар у него наверное самый сильный в хеви (как минимум если выбирать из топов).
    Джошуа опасен своим накаутирующим ударом, да и не такой он уж и медленный, как для супертяжа.
    Фьюри, и Руиз вряд ли смогут попасть по Саше "на убой", тем более что Фьюри такой же безударный как и Усик. А перебокировать по очкам, при всем уважении к цигану, даже он не сможет, не говоря уже о мексиканце.
    Senator
    Senator, 13.10.2019 23:11
    +1
    umnuy, 13.10.2019 20:18
    будет кино если руис положит джошуа повторно...вот усику тогда подфортит жирдяя отдубасит и чемп....давай саня пох кого валить
    Согласен. Хотя бы ничейку Руис выстоял...и тогда бы Усик ему "настрелял" по полной. А вот с Джошуа будет по сложней
    Виталий Павленко
      Виталий Павленко, 13.10.2019 18:19
    +1
    Все просто или пойдет на риск или откажется,тогда возможно надо отказаться и от статуса обязательн. претендента, а обратно его будет получить ой как сложно.
    И он не не готов пока, он в этой категории вообще лишний,ему тут ловить нечего.
    Все просто идёт на титульный бой, рубит бабло, проигрывает, и прыгает в вес ниже.