0

СТЕПАНЕЦЬ: «Хлопці віддавалися грі, мені немає в чому їм дорікнути»

Головний тренер «Мотора» про поразку команди в Лізі чемпіонів

ГК Мотор. Микола Степанець
Наставник запорізького «Мотора» Микола Степанець поділився враженнями про матч проти БГК імені Мєшкова в Лізі чемпіонів. Український клуб поступився з рахунком 31:33.

«У першому таймі ми вели в рахунку три м'ячі. А ось на початку другого - ряд неправильних рішень і втрат привів до того, що суперник нас наздогнав. Після чого вже почалися своєрідні «гойдалки», то в нашу, то в їхню сторону. А на 43-й хвилині опоненти вже зовсім відірвалися в рахунку. Нам вдалося їх наздогнати, але вони повели два м'ячі. Доводилося кілька разів грати 7 на 6. Тут ми почали частіше помилятися. Могли, звичайно, зіграти внічию, але не вийшло. Найголовніше, що хлопці повністю віддавалися грі і билися до кінця. Дорікнути мені їх нема в чому. Думаю, матч дуже сподобався вболівальникам. На жаль, ми без двох очок, тому неприємний осад після матчу залишився», - сказав Степанець.