| Оновлено 12 жовтня 2019, 21:53
7539
6

Мотор програв БГК ім. Мєшкова і продовжує йти без очок в ЛЧ

Запорожці виграли перший тайм, але після перерви не зуміли втримати свою перевагу

7539
6
meshkovbrest.by

Запорізький «Мотор» програв четвертий поєдинок у Лізі чемпіонів, на цей раз поступившись «БГК імені Мєшкова» з рахунком 31:33.

У першій половині матчу підопічні Миколи Степанця майже весь ігровий час лідирували в рахунку, а на перерву пішли з 3-х очковою перевагою. Проваленим запорожцями виявився стартовий відрізок другого тайму, що вилилося в невтішні 1:7. У кінцівці матчу господарі майданчика збільшили розрив до трьох м'ячів, і наздогнати суперників запорожці вже не змогли.

У наступному турі Ліги чемпіонів «Мотор» 19-го жовтня зіграє на виїзді з «Порту».