Прес-конференція Андрія Шевченка. Україна - Португалія. LIVE

Наставник збірної України розповість про майбутній матч з чемпіонами Європи

Прес-конференція Андрія Шевченка. Україна - Португалія. LIVE
© УАФ
У неділю, 13 жовтня, наставник збірної України з футболу Андрій Шевченко проведе прес-конференцію напередодні відбіркового матчу проти Португалії. Початок о 18:30 за київським часом.
 
Матч Україна-Португалія пройде в Києві, 14 жовтня. Початок матчу о 21:45.

Турнірна таблиця

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Empty
      Empty, 14.10.2019 00:23
    0
    Не розумію для чого політику вміщувати до спорту
    Илья Савченко
      Илья Савченко, 13.10.2019 18:47
    0
    НУ НУ САНТУШ.....ЯК У НАС ГОВОРЯТЬ ДУРАК ДУМКОЮ БАГАТІЄ ! ТИ ДО МАТЧУ ХОЧЕШ ЙОГО ВИГРАТИ.АЛЕ І ЗБІРНА УКРАЇНИ ХОЧЕ ВАМ В ЖОПУ ГОЛКУ ВСТРОМИТИ.ТАК ЩО ПІДОЖДЕМ ДО ПОНЕДІЛКА.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 18:44
    +1
    rugby1970, 13.10.2019 17:46
    А "ээээ" - будет?
    "ээээ"получается, когда твой любимый путлер без бумажки текст произносит.. .
    rugby1970
      rugby1970, 13.10.2019 17:46
    -3
    А "ээээ" - будет?
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 13.10.2019 17:05
    0
    Опасаюсь за нашу сборную перед матчем с Португалией. Кристина то может всю сборную зашкварить во время приветствия. Лучше в этот момент завязывать шнурки. И второй момент - эти сучки опять будут кляузы писять во всевозможные инстанции от всемирной лиги сексуальных реформ и заканчивая ООН.
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 13.10.2019 15:52
    0
    trasher87 trasher87, 13.10.2019 13:33
    Скажите а за что Бидон Бидоныч получает 768000 зарплаты???
    Ви спитайте самого Бідонича, знає він про це... А Шева там не в курсах їхніх деребанів. У нього про гру питайте. Хоча усе і так зрозуміло. Якщо срачню нашу до збірної не пустити, то будемо усіх дружно виносити, а якщо почнуть міряти у кого рагуль більше, почнеться жопа, така як і всюди...
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 13.10.2019 13:33
    +5
    Скажите а за что Бидон Бидоныч получает 768000 зарплаты???
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 13.10.2019 13:33
    +5
    Скажите а за что Бидон Бидоныч получает 768000 зарплаты???
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 18:44
    +1
    rugby1970, 13.10.2019 17:46
    А "ээээ" - будет?
    "ээээ"получается, когда твой любимый путлер без бумажки текст произносит.. .
    Empty
      Empty, 14.10.2019 00:23
    0
    Не розумію для чого політику вміщувати до спорту
    Илья Савченко
      Илья Савченко, 13.10.2019 18:47
    0
    НУ НУ САНТУШ.....ЯК У НАС ГОВОРЯТЬ ДУРАК ДУМКОЮ БАГАТІЄ ! ТИ ДО МАТЧУ ХОЧЕШ ЙОГО ВИГРАТИ.АЛЕ І ЗБІРНА УКРАЇНИ ХОЧЕ ВАМ В ЖОПУ ГОЛКУ ВСТРОМИТИ.ТАК ЩО ПІДОЖДЕМ ДО ПОНЕДІЛКА.
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 13.10.2019 17:05
    0
    Опасаюсь за нашу сборную перед матчем с Португалией. Кристина то может всю сборную зашкварить во время приветствия. Лучше в этот момент завязывать шнурки. И второй момент - эти сучки опять будут кляузы писять во всевозможные инстанции от всемирной лиги сексуальных реформ и заканчивая ООН.
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 13.10.2019 15:52
    0
    trasher87 trasher87, 13.10.2019 13:33
    Скажите а за что Бидон Бидоныч получает 768000 зарплаты???
    Ви спитайте самого Бідонича, знає він про це... А Шева там не в курсах їхніх деребанів. У нього про гру питайте. Хоча усе і так зрозуміло. Якщо срачню нашу до збірної не пустити, то будемо усіх дружно виносити, а якщо почнуть міряти у кого рагуль більше, почнеться жопа, така як і всюди...