Ветерани «Металіста» провели благодійний матч проти журналістів в Харкові

6483
1
centernews.com.ua
У п'ятницю, 11-го жовтня, на стадіоні «Динамо-Арена» в Харкові відбувся благодійний матч між ветеранами «Металіста» і збірною журналістів України.

Основною метою благодійного матчу стала допомога дітям-аутистам і дітям-переселенцям зі Сходу України. Всі діти, які були присутні на матчі, отримали в подарунок квитки на поєдинок відбору на Євро-2020 Україна — Литва, спортивне спорядження і солодощі.

У складі ветеранів «Металіста» на поле вийшов 68-річний екс-наставник харківського клубу Мирон Маркевич. Саме з його подачі рахунок на 7-й хвилині відкрив екс-форвард «Дніпра», «Ворскли» і «Металіста» Сергій Чуйченко.

Допомогти збірній журналістів були покликані екс-гравці національної збірної України, які нині працюють експертами на ТБ — Олексій Бєлік і Євген Левченко. На жаль, Бєлік через травму не зміг вийти на другий тайм.

Журналісти старалися, але клас суперників не міг не позначитися, та й колишній воротар збірної України Андрій Дикань надійно захищав ворота своєї команди. Ветерани «Металіста» перемогли з рахунком 7:1. Єдиний гол у складі журналістів на рахунку Левченка.

А до Мирона Маркевича після матчу вишикувалася справжня черга з бажаючих сфотографуватися.

Ветерани «Металіста» — Збірна журналістів України — 7:1

Ветерани «Металіста»: Дикань, Вербицький, Крячко, Ушмаєв, Колоков, Призетко, Карабута, Маркевич, Чуйченко, Ралюченко, Савенко, Гущин, Назаров, Лінке.
Збірна журналістів України: Левченко, Бєлік, Денков, Ящук, Твардовський, Шевченко, Чміль, Посохов, Іванов, Шаповалов, Руденко, Димов, Войцеховський, Шаріков, Гаркавець, Клименко.