| Оновлено 12 жовтня 2019, 15:10
1485
0

Барком-Кажани, МХП-Вінниця і Серце Поділля знову досягли перемог

Ще в одному матчі першого туру «Буревісник-ШВСМ» взяв реванш за поразку у «Юракадемії»

1485
0
ВК Серце Поділля
Харківський «Локомотив» в своєму спорткомплексі в першому сеті домігся успіху в поєдинку з чинним чемпіоном країни львівським клубом «Барком-Кажани» 25:22. І в другій партії підопічні колись одного з кращих ліберо країни Сергія Кисіля теж вели в рахунку 11:10. Однак далі гра у харків'ян розладналася і гості досить легко взяли сет 16:25. А ключовою в цьому матчі стала третя партія, в якій львівські волейболісти були сильнішими 24:26. Вони ж виграли і четвертий сет 20:25. Таким чином, команда Угіса Крастіньша везе додому максимальні 6 очок.

В іншому спортивному залі Харкова СК Національного юридичного університету місцева «Юракадемія» зустрічалася з чернігівським «Буревісником-ШВСМ». Господарі майданчика в першій партії вели 23:20 але примудрилися програти п'ять очок поспіль 23:25. В другому сеті гості знову в кінцівці дотиснули суперників з тим же рахунком, а в третій партії боротьби вже не було 16:25. Так що чернігівські волейболісти взяли реванш у харків'ян за вчорашню поразку.

Щодо матчів у Вінниці, то тут знову гравці клубу «Серце Поділля» без особливих проблем розгромили хмельницький «Новатор» 3:0, а ВК «МХП-Вінниця» обіграв житомирський «Житичі-ЖНАЕУ» 3:1.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
1 тур. 12 жовтня. Другі матчі
«Локомотив-збірна Харківської області-1» (Харків) - «Барком-Кажан» (Львів)
1:3 (25:22, 16:25 24:26, 20:25)
«Збірна Харківської області-Юракадемія» (Харків) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
0:3 (23:25 23:25 16:25)
«Серце Поділля» (Вінниця) - «Новатор» (Хмельницький)
3:0 (25:13, 25:12, 25:15)
ВК «МХП-Вінниця» - «Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир)
3:1 (25:18, 25:23, 25:27, 25:19)

Турнірне становище після першого туру в чоловічій Суперлізі:
1. «Серце Поділля» 2 матчі, 2 перемоги, 0 поразок, 6 очок, співвідношення партій 6 - 0

«Новатор» - ВК «МХП-Вінниця»
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Буревісник-ШВСМ»
«Житичі-ЖНАЕУ» - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
(1)

Збірні України дізналися суперників по фінальним турнірам Євро
Волейбол | 18 квітня 2024, 21:12 0

Вперше в історії українського волейболу відразу чотири збірні зіграють на чемпіонатах континенту