11.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

ШЕВЧЕНКО: «Команда повинна показати своє обличчя в останніх матчах»

Наставник збірної України прокоментував перемогу над Литвою в поєдинку відбору на Євро-2020

ШЕВЧЕНКО: «Команда повинна показати своє обличчя в останніх матчах»
© dynamo.kiev.ua. Андрій Шевченко
Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над командою Литви в матчі відбору Євро-2020 (2:0).
 
- Хочу подякувати вболівальникам за таку підтримку. Зібрався майже повний стадіон. Це класний стимул для хлопців. Дякую Харкову за велику підтримку.
 
- Протягом матчу два рази звучало скандування вашого імені. Що для вас це означає?
- Мені дуже приємно. Це третій рік мого тренерства. На початку кар'єри тренера не було такої підтримки. Приємно, що людям подобається футбол, в який грає збірна. Результати, яка вона дає. Для мене це емоційно дуже приємно. Я - українец, я люблю свою країну. Роблю все, щоб наша команда розвивалася, і ми разом з нею домагалися успіху. Це моє завдання.
 
- Що не вийшло сьогодні?
- Мені дуже сподобалося, як команда поставилася до цієї гри. Ми нічого не дали зробити супернику. Було кілька контратак, але переміщення захисників були грамотними. Ми дотримувалися певного балансу. Я говорив хлопцям, що гра буде непроста. До забитого м'яча було кілька моментів. Ми переміщали м'яч і створювали моменти, контролювали гру. Як завжди, трохи підвела реалізація. Ті моменти, які ми створюємо, потрібно краще реалізовувати. Зі своїх моментів потрібно вичавлювати максимум.
 
- Ви зробили ранні заміни основних гравців. Робили це з прицілом на Португалію?
- Я знав, що була проблема у Миколенко, дали шанс Соболю. Я відразу сказав хлопцям, що будуть заміни. Нам потрібна свіжість, нас чекає дуже важкий матч з Португалією. Нам потрібні свіжі гравці. Марлос і Ярмоленко - планові заміни. Степаненко отримав жовту картку, ми відразу відреагували. Я задоволений грою і задоволений тим енергетичним потенціалом, який команда витратила на гру. Я думаю, вистачить часу відновитися і підготуватися до Португалії.
 
- У збірній два форварда - Яремчук і Мораес. Як оціните гру Мораеса? Поберегли Яремчука перед Португалією?
- Однозначно не можу вам сказати. У нас два відмінних повноцінних нападники, дуже хороших. Важливо, що вони працюють на команду. Мораес дуже хоче забити м'яч, це для нього дуже важливо. Але та робота, яку він виконує, для мене важливіше за будь-які голи. Свої моменти він ще реалізує. У мене немає претензій ні до кого з гравців. Кожен з них віддається команді, приїжджаючи в збірну.
 
- Щоб не вийти на Євро, Україні потрібно програти Сербії 0:6. Як будете налаштовувати хлопців на матч з Португалією?
- Якщо ми не потрапимо на Євро, значить, ми не гідні туди потрапити. Команда не має права опускати свій рівень. Команда повинна показати своє обличчя в двох останніх іграх.
 
- У вас було відчуття, що Малиновський вдарить і заб'є?
- У мене було відчуття, що він потрапить в ворота. З його ударом не потрібно шукати кути. З його ударом потрібно просто потрапити. Поле сьогодні було слизьким. У Руслана такий удар, що для будь-якого воротаря світу це проблема.
 
Приємно, що є підтримка з боку ЗМІ. Ми працюємо на одну справу.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ з Харкова
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 13.10.2019 07:56
    -1
    «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 00:10
    Ви зараз образили 73 % українців, ваших співвітчизників,які проголосували за Зеленського
    Не тільки образив - бажаю, щоб усі вони виздихали.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.10.2019 01:36
    0
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 23:48
    Я ма на увазі цю фразу "але у нас же війна, 20 тис загиблих, Росія мріє знищити Україну і робить все, що українське = нацисты, фашисты, бандеровцы" Ви це якось іронічно сказали
    Ніякої іронії туди не вкладав. Тут не до жартів та іронії.
    Кацапстан - це злобні, брехливі та підлі "брати".
    Той хоча б трошки вчився в школі має знати
    1918-1920 - кривавий терор
    1921-1922 - штучний голодомор на Півдні України
    1931-1933 - найбільш масштабний зумисний голодомор в історії людства
    1937-1938 - репресії та розстріли
    1941-1945 - баби народять, більше в Дніпрі втопимо, менше до Сибір поїдуть
    1946-1947 - голодомор
    1917-1991 - репресії та утиски українського світу, українців та українства, української мови, культури, незалежності
    тому з Расєю та з усім "російським" треба бути як мінімум на відстані та ставитись з обережністю
    ще ті "брати" - "допоможуть" від душі та серця
    як кажуть угоди з Росією коштують менше ніж папір на яких їх підписують
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 00:10
    0
    Віталій Возняк, 12.10.2019 23:53
    ЗЕбил!!!!
    Ви зараз образили 73 % українців, ваших співвітчизників,які проголосували за Зеленського
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 12.10.2019 23:53
    -3
    Laeda, 12.10.2019 23:10
    у нас нет войны - у нас есть искусственно раздутый конфликт ради наживи наших олигархов.
    ЗЕбил!!!!
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 23:48
    -2
    alefteev77, 12.10.2019 23:22
    Я кажу, що українською мови та українського контенту було набагато більше в % відношенні ніж зараз.
    В 90-х роках українська мова була популярніша в 2-3 рази ніж зараз. Була навіть така газета "Український футбол".
    Я ма на увазі цю фразу "але у нас же війна, 20 тис загиблих, Росія мріє знищити Україну і робить все, що українське = нацисты, фашисты, бандеровцы" Ви це якось іронічно сказали
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 12.10.2019 23:41
    -3
    Laeda, 12.10.2019 23:37
    +1 рагуль в теме....
    Мінусуй, не мінусуй
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:37
    +3
    Віталій Возняк, 12.10.2019 23:36
    Та хрен в тебе дупі, щоб голова не хиталась. То бишь - хрен у тебя в жопе, чтобы голова не шаталась.
    +1 рагуль в теме....
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:36
    +3
    вечно бутыратный я твой бред не читаю - ты в игноре не напрягайся
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 12.10.2019 23:36
    -7
    Laeda, 12.10.2019 23:31
    да хрен ты угадал, у меня просто есть голова на плечах а не патритизм на диване.
    Та хрен в тебе дупі, щоб голова не хиталась. То бишь - хрен у тебя в жопе, чтобы голова не шаталась.
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:31
    +3
    alefteev77, 12.10.2019 23:29
    Підозрюю, що ти юний різкий козаче народився вже за часів незалежної України - десь після 1991 року - і власне ніякого впливу "савецкага союзу" не відчував, як і більшість російськомовних гравців сучасної збірної України, які народились в уже незалежній Україні.
    да хрен ты угадал, у меня просто есть голова на плечах а не патритизм на диване.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 12.10.2019 23:31
    -6
    Прикольно как Люда- шалашовка гавкает на всё что шеволится
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:31
    +3
    alefteev77, 12.10.2019 23:24
    для мене Суркіс = Ахметов=Медведчук. Принципової різниці я не бачу. А за Динамо вболіваю з кінця 80-х років. Ще Юрана в Динамо Київ пам'ятаю.
    в том то и дело что порох на донбассе состояние сделал а ахметов хотел одной жопой усидеть на двух стульях а в результате сидит сейчас в лондоне а люди там от бесисходности постардали многие. И все это добровольческие отряды это ширма по отмыву денег, там на донбассе разворовали все что можно. Когда заворуха началась в Мариуполе новая почта не успевала посылки отправлять при чем доходило до того что вывозили машинами все.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.10.2019 23:29
    -5
    Laeda, 12.10.2019 23:21
    да именно тебя - потому как ты же за кротов вечно рапинаешся И да только те кто попали в решетку днр и лнр могут понять что там нет войны там идет разборки личных интересов.
    Підозрюю, що ти юний різкий козаче народився вже за часів незалежної України - десь після 1991 року - і власне ніякого впливу "савецкага союзу" не відчував, як і більшість російськомовних гравців сучасної збірної України, які народились в уже незалежній Україні.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.10.2019 23:24
    -5
    Laeda, 12.10.2019 23:21
    да именно тебя - потому как ты же за кротов вечно рапинаешся И да только те кто попали в решетку днр и лнр могут понять что там нет войны там идет разборки личных интересов.
    для мене Суркіс = Ахметов=Медведчук. Принципової різниці я не бачу. А за Динамо вболіваю з кінця 80-х років. Ще Юрана в Динамо Київ пам'ятаю.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.10.2019 23:22
    -5
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 23:17
    Я вас не розумію, це така іронія?
    Я кажу, що українською мови та українського контенту було набагато більше в % відношенні ніж зараз.
    В 90-х роках українська мова була популярніша в 2-3 рази ніж зараз. Була навіть така газета "Український футбол".
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:21
    +1
    alefteev77, 12.10.2019 23:20
    і це ти назвав мене кротом і сепаром?
    да именно тебя - потому как ты же за кротов вечно рапинаешся И да только те кто попали в решетку днр и лнр могут понять что там нет войны там идет разборки личных интересов.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.10.2019 23:20
    -8
    Laeda, 12.10.2019 23:10
    у нас нет войны - у нас есть искусственно раздутый конфликт ради наживи наших олигархов.
    і це ти назвав мене кротом і сепаром?
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 23:17
    +2
    alefteev77, 12.10.2019 22:48
    Української мови в 90-х роках було набагато більше ніж зараз тому динаміка все гірше та гірше
    Я нічого проти не мав російської мови до 2014 року - але у нас же війна, 20 тис загиблих, Росія мріє знищити Україну і робить все, що українське = нацисты, фашисты, бандеровцы.
    Я вас не розумію, це така іронія?
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:10
    0
    alefteev77, 12.10.2019 22:48
    Української мови в 90-х роках було набагато більше ніж зараз тому динаміка все гірше та гірше
    Я нічого проти не мав російської мови до 2014 року - але у нас же війна, 20 тис загиблих, Росія мріє знищити Україну і робить все, що українське = нацисты, фашисты, бандеровцы.
    у нас нет войны - у нас есть искусственно раздутый конфликт ради наживи наших олигархов.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.10.2019 22:48
    -6
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 22:40
    Україна понад 70 років була у складі радянського союзу і щоб люди в Україні повністю забули російську мову і спілкувалися тільки на українській мові, має пройти дуже багато років. Віднесіться до цього з розумінням
    Української мови в 90-х роках було набагато більше ніж зараз тому динаміка все гірше та гірше
    Я нічого проти не мав російської мови до 2014 року - але у нас же війна, 20 тис загиблих, Росія мріє знищити Україну і робить все, що українське = нацисты, фашисты, бандеровцы.
    Николай Черкасов
      Николай Черкасов, 12.10.2019 00:32
    +24
    Шева умница. Удачи тебе Андрей Николаевич и сборной любимой Украины.
    mayjumanji
      mayjumanji, 12.10.2019 02:09
    +15
    "Шева", спасибо. Удачи во всем. На сборную приятно смотреть, настоящая команда.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 12.10.2019 00:44
    +15
    Сборная играет, Шева говорит, приятно...
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 12.10.2019 00:35
    +15
    Шева Респект!
    you.me.owls from space
      you.me.owls from space, 12.10.2019 01:24
    +14
    alefteev77, 12.10.2019 00:41
    Шева повага та ріспект! Але ..... почни вже розмовляти українською мовою. Не ганьби дідів та прадідів. Покажи приклад. Будь українцем за суттю, а не формою.
    Говорить на украинском только для галочки, это как раз и есть быть украинцем по форме, а не сути.
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 12.10.2019 00:34
    +12
    Украина может победить Португалию! Украина уже топ команда! Нужна в Киеве такая поддержка, чтобы Португалия обхезалась!
    Sunrise
      Sunrise, 12.10.2019 02:02
    +10
    "Степаненко получил желтую карточку, мы сразу отреагировали." - Браво!
    К сожалению многие наши тренеры не способны реагировать быстро в таких ситуациях с "опасными" игроками.
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 10:39
    +4
    alefteev77, 12.10.2019 00:41
    Шева повага та ріспект! Але ..... почни вже розмовляти українською мовою. Не ганьби дідів та прадідів. Покажи приклад. Будь українцем за суттю, а не формою.
    Пошел нахер со своим патриотизмом и украинским языком, у на свободная страна и каждый вправе говорить на том языке как ему удобно. Задолбали рагули ваш патриотищм заканчивается на уровне дивана и он вас не прокормит.
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:37
    +3
    Віталій Возняк, 12.10.2019 23:36
    Та хрен в тебе дупі, щоб голова не хиталась. То бишь - хрен у тебя в жопе, чтобы голова не шаталась.
    +1 рагуль в теме....
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:36
    +3
    вечно бутыратный я твой бред не читаю - ты в игноре не напрягайся
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:31
    +3
    alefteev77, 12.10.2019 23:29
    Підозрюю, що ти юний різкий козаче народився вже за часів незалежної України - десь після 1991 року - і власне ніякого впливу "савецкага союзу" не відчував, як і більшість російськомовних гравців сучасної збірної України, які народились в уже незалежній Україні.
    да хрен ты угадал, у меня просто есть голова на плечах а не патритизм на диване.
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:31
    +3
    alefteev77, 12.10.2019 23:24
    для мене Суркіс = Ахметов=Медведчук. Принципової різниці я не бачу. А за Динамо вболіваю з кінця 80-х років. Ще Юрана в Динамо Київ пам'ятаю.
    в том то и дело что порох на донбассе состояние сделал а ахметов хотел одной жопой усидеть на двух стульях а в результате сидит сейчас в лондоне а люди там от бесисходности постардали многие. И все это добровольческие отряды это ширма по отмыву денег, там на донбассе разворовали все что можно. Когда заворуха началась в Мариуполе новая почта не успевала посылки отправлять при чем доходило до того что вывозили машинами все.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 22:40
    +3
    alefteev77, 12.10.2019 22:25
    В мене питання
    Якого фіга я українець маю слухати тренерів збірної України, тренерів Динамо Київ та інших "українців", які проводять свої прес-конференції в 2019 році російською мовою, це при тому що у нас з Росією війна в активній фазі вже 5 рік іде.
    В ДНР / ЛНР - людей вбивали за українське. А вам какая разница?! О....и можна.
    Коли я українець зможу слухати без проблем українську мову в Україні?
    Україна понад 70 років була у складі радянського союзу і щоб люди в Україні повністю забули російську мову і спілкувалися тільки на українській мові, має пройти дуже багато років. Віднесіться до цього з розумінням
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 22:32
    +3
    victordan, 12.10.2019 16:49
    Ну да з Люксембургом виграли без нервів? Рівень збірної побачиио в грі з Португалією. Удачі збірній!!!
    Рівень збірної потрібно дивитися по декількох матчах, а не по одному матчу з Португаліей. Збірна України, ще жодного разу не програла в цьому відборі і йде на першому місці в групі. І в першій грі, з португальцями нічия була, так що рівень збірної України дуже пристойний
    OKs100
    online
      OKs100, 12.10.2019 01:37
    +3
    Ace Ventura, 12.10.2019 00:34
    Украина может победить Португалию! Украина уже топ команда! Нужна в Киеве такая поддержка, чтобы Португалия обхезалась!
    Украина всегда по составу была крепким средняком, который должен если не всегда, то часто попадать на ЧЕ и ЧМ, но не было хорошего тренера. Теперь он появился. И если после Евро Шева уйдет и назначат кого-то типа Бессонова или Фоменко, то уровень игры сборной резко упадет и победы над аутсайдерами будут снова даваться очень тяжело.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.10.2019 23:17
    +2
    alefteev77, 12.10.2019 22:48
    Української мови в 90-х роках було набагато більше ніж зараз тому динаміка все гірше та гірше
    Я нічого проти не мав російської мови до 2014 року - але у нас же війна, 20 тис загиблих, Росія мріє знищити Україну і робить все, що українське = нацисты, фашисты, бандеровцы.
    Я вас не розумію, це така іронія?
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 22:34
    +2
    alefteev77, 12.10.2019 22:25
    В мене питання
    Якого фіга я українець маю слухати тренерів збірної України, тренерів Динамо Київ та інших "українців", які проводять свої прес-конференції в 2019 році російською мовою, це при тому що у нас з Росією війна в активній фазі вже 5 рік іде.
    В ДНР / ЛНР - людей вбивали за українське. А вам какая разница?! О....и можна.
    Коли я українець зможу слухати без проблем українську мову в Україні?
    Неважно на каком языке общается человек но если такое кротовское гавно как ты будешь гавкать и дальше это будет смешно. Давай тогда Каштру и т.д. будет на укаринском вьюхи давать? Слабо да? Ведь он же в Украине и должен розмовляти лише на українській? Или сейчас будет как всегда у вас днровских сепарских днарей двойной стандарт?
    victordan
      victordan, 12.10.2019 16:49
    +2
    OKs100, 12.10.2019 01:37
    Украина всегда по составу была крепким средняком, который должен если не всегда, то часто попадать на ЧЕ и ЧМ, но не было хорошего тренера. Теперь он появился. И если после Евро Шева уйдет и назначат кого-то типа Бессонова или Фоменко, то уровень игры сборной резко упадет и победы над аутсайдерами будут снова даваться очень тяжело.
    Ну да з Люксембургом виграли без нервів? Рівень збірної побачиио в грі з Португалією. Удачі збірній!!!
    Laeda
      Laeda, 12.10.2019 23:21
    +1
    alefteev77, 12.10.2019 23:20
    і це ти назвав мене кротом і сепаром?
    да именно тебя - потому как ты же за кротов вечно рапинаешся И да только те кто попали в решетку днр и лнр могут понять что там нет войны там идет разборки личных интересов.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 12.10.2019 11:26
    +1
    alefteev77, 12.10.2019 00:41
    Шева повага та ріспект! Але ..... почни вже розмовляти українською мовою. Не ганьби дідів та прадідів. Покажи приклад. Будь українцем за суттю, а не формою.
    іди лікуйся