Україна поступилася Ірану в стартовому матчі Всесвітніх пляжних ігор

Наша збірна з пляжного футболу примудрилася втратити перевагу в три м'ячі

7010
8
УАФ
Вдалий збіг обставин дозволив збірній України з пляжного футболу під керівництвом Євгена Варениці потрапити до основної сітки I Всесвітніх пляжних ігор, розіграш яких стартував у Катарі. Наша національна команда брала участь в європейській кваліфікації, яка проходила в іспанському місті Салоу і зуміла посісти підсумкове п'яте місце. Однак потім фінальна частина турніру була перенесена з США до Катару, у результаті чого позиція збірної України була позбавлена ​​необхідності брати участь в додаткових стикових матчах.
Беспосередньо турнір в Катарі, а точніше його груповий етап, для підопічних Варениці буде проходити в протистояннях з Парагваєм, Сенегалом та Іраном. 12 футболістів були викликані тренерським штабом на даний турнір — саме в такій комплектації українці приступали до стартової гри проти національної команди Ірану.
Феноменальний початок поєдинку, коли вже перша атака на ворота іранської команди призвела до призначення пенальті, з реалізацією якого не виникло проблем у Глуцького, було продовжена не менш ефектним ударом через себе від Зборовського. Здавалося, що збірна України знаходиться на куражі, однак перший серйозний ляпас від суперника відбувся миттєво. Акбарі абияк зумів пробити в падінні зі своєї половини поля, а Неруш втратив позицію у воротах, в результаті чого був перекинутий суперником.
Однак наступна атака підопічних Варениці знову завершилася точним ударом. Глуцький показав майстерність при виконанні акробатичного прийому, але влучив м'ячем у суперника, і тим не менш, на відскоку перед порожніми воротами опинився першим Зборовський, а його точний удар знову вивів нашу команду вперед.
Далі – більше! Зборовський заклав корпус під черговий удар через себе вже на сьомій хвилині, що змусило капітулювати голкіпера суперника, а під завісу першого періоду Щериця майстерно виконав удар низом з підкруткою зі штрафного на лівому фланзі. П'ять(!) голів за період, тотальна перевага збірної України, і що могло змінитися?!
На жаль, наступні дванадцятихвилинки були проведені явно не в ключі атак української національної команди. Іран змусив нервувати, коли зумів відквитати один м'яч в кінці другого періоду. Зусиллями Мохтарі, ударом в лівий верхній кут була завершена подача з кутового на правому фланзі.
А ось кінцівку поєдинку краще і не згадувати. Помилки Неруша поховали шанси нашої збірної в цьому поєдинку. Голкіпер не впорався з ударом з гострого кута від Абдуллахі, після чого по порожніх воротах пробив Ахмаджадех — 4:3. Шірмохаммаді підкоригував політ м'яча в праву "дев'ятку" наших воріт після удару від власного голкіпера — 4:4. І фінальна осічка Неруша, який не зреагував на удар Мохтарі з гострого кута — 4:5. Українці поступилися в першому поєдинку турніру за неймовірного збігу обставин.
У наступному турі підопічні Євгена Варениці проведуть поєдинок проти Парагваю, а збірна Ірану зіграє з Сенегалом.

Всесвітні пляжні ігри. Груповий етап. Група С. 1-й тур.

Україна Іран – 4:5

Глуцький, 1 (пен.), Зборовський, 5, 7, Щериця, 12 – Акбарі, 4, Мохтарі, 21, 32, Ахмаджадех, 25, Ширмохаммаді, 32