09.10.2019, FT   ТВ-трансляція:

Аргентина вирвала нічию в товариському матчі з Німеччиною

Аргентинці зуміли відігратися з рахунку 0:2

© Twitter
Збірні Німеччини та Аргентини зіграли внічию у товариському матчі. Зустріч відбулася в Дортмунді і завершилася з рахунком 2:2.

По ходу матчу Німеччина лідирувала з рахунком 2:0, однак у другому таймі аргентинці відігралися. Вирішальний гол на 85-й хвилині забив Лукас Окампос.

Німеччина - Аргентини - 2:2 (2:0)
Голи: Гнабрі, 15, Хаверц, 22 - Алара, 66, Окампос, 85.

Німеччина: Тер Штеген, Клостерманн, Хальстенберг, Зюле, Кімміх, Джан, Хаверц (Руді, 83), Брандт (Амірі, 66), Гнабрі (Сердар, 72), Кох, Вальдшмідт.
Аргентина: Марчесін, Отаменді, Тальяфіко, Фойт, Рохо (Акунья, 46), Паредес, Перейра (Саравіа, 76), де Пауль, Корреа (Окампос, 46), Мартінес, Дібала (Алар, 62).

Відзначимо, що в цьому матчі форвард Німеччини Серж Гнабрі встановив рекорд національної збірної.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!