0

УХЛ. Кременчук відвантажив 11 шайб у ворота Крижаних Волков

Чергова впевнена перемога лідера чемпіонату

УХЛ
9 жовтня на арені «Шалетт» «Крижані Вовки» прийняли «Кременчук». Матч завершився з рахунком 0:11.

Рахунок першими відкрили гості. Олексій Зайцев був один перед Максимом Дуве, і зміг першим відкрити рахунок на користь «Кременчука». Через кілька хвилин Всеволод Толстушко вразив ворота «вовків». Дмитро Созонов відправив ще одну шайбу в ворота киян. Перша двадцятихвилинка завершилася з рахунком 0:3.

У другому періоді вже на другій хвилині Дмитро Созонов оформив дубль, і записав ще одну шайбу на рахунок «городян». Ще дві шайби в ворота «вовків» зміг закинути Єгор Серанов. Як би «Крижані Вовки» не намагалися атакувати ворота «Кременчука», В'ячеслав Новицький зберігав стійкість воріт. На перерву команди пішли з рахунком 0:6.

У третьому періоді «вовкам» так само не вдалося закинути у ворота «городян» жодної шайби. А ось у воротах господарів льоду виявилося ще п'ять голів. Дмитро Орлов зробив рахунок 0:7. Хет-трик оформив Єгор Серанов - 0:8. Руслан Ефімочкін записав на свій рахунок дев'яту шайбу на користь «Кременчука». Двозначний рахунок на табло встановив Гліб Бондарук - 0:10. Останню одинадцяту шайбу в ворота киян закинув Олександр Бойових.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» - 0:11
Шайби: 0: 1 Зайцев (Созонов, Орлов - більш.), 7:41. 0: 2 Толстушко (Ворона), 9:36. 0: 3 Созонов (Хрішпенц, Пукса), 12:49. 0: 4 Созонов (Гриценко, Орлов), 21:33. 0: 5 Серанов (Бабрусев, Кисельов), 23:43. 0: 6 Серанов (Бабрусев, Кисельов), 36:46. 0: 7 Орлов (Созонов, Пукс), 41:02. 0: 8 Серанов (Бойових), 44:00. 0: 9 Ефімочкін (Зайцев), 46:44. 0:10 Бондарук (Кисельов), 47:32. 0:11 Бойових (Орлов), 52:00.