Олександр УСИК: «Готуй коня до битви, а перемога - від Всевишнього»

Український боксер - про непросту ситуацію з заміною майбутнього суперника

Олександр УСИК: «Готуй коня до битви, а перемога - від Всевишнього»
© boxingscen. Александр Усик
Колишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик (16-0, 12 КО) оцінив ситуацію з заміною супротивника в дебютному бою в супертяжах.
 
- Прокоментуйте ситуацію з позитивним допінг-тестом Тайрона Спонга.
- У мене з цього приводу немає думки. Це бруд, я не хочу про це розмовляти. Навіть не варто це піднімати і згадувати про це.
 
- Коли буде анонсований новий суперник (розмова відбулася до того, як стало відомо про бій з Візерспун - прим.)?
- Скажу словами з Євангелія: «Готуй коня до битви, а перемога - від Всевишнього». Ми готуємося до битви. Дай Бог, вона буде.
 
- Подейкували, що може відбутися бій проти Устінова, але потім Едді Хірн відмовився від такого варіанту. Яка ваша думка про цю ситуацію?
- Я зранку спеціально не читаю інформацію з приводу себе або ще чогось. Я розмовляв з друзями, зі своєю сім'єю і з сином. Так що я не забиваю собі голову. Ось так.
 
- З самого початку з переходом до надважкої ваги не заладилося. Відмовився Такам, зараз проблеми з допінгом у Спонга ...
- Знаєте, деякі скажуть, що, можливо, Бог дає знак, що мені не потрібно йти в надважку вагу. Ні, він дає мені знак, що, Сашко, працюй - і все у тебе буде добре», - сказав Усик.
 
Нагадаємо, Спонга в бою з Усиком замінить 38-річний Чазз Візерспун.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 09.10.2019 17:22
    -1
    seregka1991, 09.10.2019 13:48
    аллах, всевышний это все из рубрики психбольнизма.
    Но миру выгодна религия)
    Пропагандирует она и хорошие вещи, но верить в чушь это оскорбление здравомыслящих)
    Ты так уверенно говоришь, как будто у тебя есть доказательство того, что Аллаха нет
    сергей павлович
      сергей павлович, 09.10.2019 15:27
    0
    intour, 09.10.2019 14:24
    Верил бы по-настоящему так бы не выпячивал свою набожность.
    в эпоху становления атеизма показ своей религиозности не считается позитивным, поощряемым
    особенно в категориях до 30 лет , он с этого получит половину негатива( то есть он , как по мне , действительно глубоко верующий, да и по жизни неплохой)
    но вот его татуировки и участие в добровольных драках, где каждый может получить увечия преднамеренно , как по мне идут в разрез с христианской религией
    intour
      intour, 09.10.2019 14:24
    0
    Верил бы по-настоящему так бы не выпячивал свою набожность.
    seregka1991
    online
      seregka1991, 09.10.2019 13:48
    0
    аллах, всевышний это все из рубрики психбольнизма.
    Но миру выгодна религия)
    Пропагандирует она и хорошие вещи, но верить в чушь это оскорбление здравомыслящих)
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 09.10.2019 13:24
    -4
    На все воля Аллаха. Аллаху Акбар!!!
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 09.10.2019 12:21
    0
    Kantemirov, 09.10.2019 11:49
    З твоїх уст, Всевишній не проти, щоб ти заради грошей піддавав ризику здоров'я та життя опонентів (та й своє також)?
    Я розумію, на полі бою, захищаючи свою сім'ю, країну. А в ринзі бо там добре платять???Тому ти й злиш людей своєю показною набожністю, бо те чим ти на хліб заробляєш не відповідає написаному в Книгах.
    Каждый играет свою роль, при чем тут поле боя. Ну если бы не было таких людей как Клички, Ломаченки, Усики, Шевченки и т.д., то об Украине только бы знали, что "а это та страна у которой отжали Крым" Прославлять свою страну можно по разному
    chackk
      chackk, 09.10.2019 12:09
    +2
    Придурок
    Kantemirov
      Kantemirov, 09.10.2019 11:49
    +4
    З твоїх уст, Всевишній не проти, щоб ти заради грошей піддавав ризику здоров'я та життя опонентів (та й своє також)?
    Я розумію, на полі бою, захищаючи свою сім'ю, країну. А в ринзі бо там добре платять???Тому ти й злиш людей своєю показною набожністю, бо те чим ти на хліб заробляєш не відповідає написаному в Книгах.
    vizuals
      vizuals, 09.10.2019 10:53
    +3
    К битве)))) це з Уізерспуном. О це буде епічний односторонній спаррінг. Ще і Бога сюди пришаманив. От вже мені ці релігійні фанатики РПЦ
    Kantemirov
      Kantemirov, 09.10.2019 11:49
    +4
    З твоїх уст, Всевишній не проти, щоб ти заради грошей піддавав ризику здоров'я та життя опонентів (та й своє також)?
    Я розумію, на полі бою, захищаючи свою сім'ю, країну. А в ринзі бо там добре платять???Тому ти й злиш людей своєю показною набожністю, бо те чим ти на хліб заробляєш не відповідає написаному в Книгах.
    vizuals
      vizuals, 09.10.2019 10:53
    +3
    К битве)))) це з Уізерспуном. О це буде епічний односторонній спаррінг. Ще і Бога сюди пришаманив. От вже мені ці релігійні фанатики РПЦ
    chackk
      chackk, 09.10.2019 12:09
    +2
    Придурок
    сергей павлович
      сергей павлович, 09.10.2019 15:27
    0
    intour, 09.10.2019 14:24
    Верил бы по-настоящему так бы не выпячивал свою набожность.
    в эпоху становления атеизма показ своей религиозности не считается позитивным, поощряемым
    особенно в категориях до 30 лет , он с этого получит половину негатива( то есть он , как по мне , действительно глубоко верующий, да и по жизни неплохой)
    но вот его татуировки и участие в добровольных драках, где каждый может получить увечия преднамеренно , как по мне идут в разрез с христианской религией
    intour
      intour, 09.10.2019 14:24
    0
    Верил бы по-настоящему так бы не выпячивал свою набожность.
    seregka1991
    online
      seregka1991, 09.10.2019 13:48
    0
    аллах, всевышний это все из рубрики психбольнизма.
    Но миру выгодна религия)
    Пропагандирует она и хорошие вещи, но верить в чушь это оскорбление здравомыслящих)
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 09.10.2019 12:21
    0
    Kantemirov, 09.10.2019 11:49
    З твоїх уст, Всевишній не проти, щоб ти заради грошей піддавав ризику здоров'я та життя опонентів (та й своє також)?
    Я розумію, на полі бою, захищаючи свою сім'ю, країну. А в ринзі бо там добре платять???Тому ти й злиш людей своєю показною набожністю, бо те чим ти на хліб заробляєш не відповідає написаному в Книгах.
    Каждый играет свою роль, при чем тут поле боя. Ну если бы не было таких людей как Клички, Ломаченки, Усики, Шевченки и т.д., то об Украине только бы знали, что "а это та страна у которой отжали Крым" Прославлять свою страну можно по разному