| Оновлено 09 жовтня 2021, 15:52
11145
12

ВІДЕО. 20 років тому Шевченко забив знаменитий гол Філімонову

Форвард збірної України приніс «синьо-жовтим» нічию з Росією у відборі на Євро-2000 (1:1)

11145
12
Спорт-Експрес. Андрій Шевченко (зліва)
9-го жовтня 1999-го року збірна Росії приймала Україну у межах відбору на Євро-2000. Матч проходив на московському стадіоні «Лужники».

Рахунок на 75-й хвилині відкрив гравець збірної Росії Валерій Карпін. На 88-й хвилині рахунок зрівняв форвард збірної України Андрій Шевченко завдяки фатальній помилці російського голкіпера Олександра Філімонова. Матч завершився з рахунком 1:1.

У підсумку ані збірна України, ані збірна Росії не пробилися до фінальної частини Євро-2000.