Рейтинг WTA. Нові рекорди Ястремської та Завацької

Друга ракетка України вперше увійшла до топ-25 світового рейтингу

Рейтинг WTA. Нові рекорди Ястремської та Завацької
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
Минулого тижня дівчата зіграли обов'язковий Прем'єр в Пекіні. Виграла турнір японка Наомі Осака, яка завдяки цій перемозі піднялася до топ-3 світового рейтингу, випередивши Еліну Світоліну.
 
В першій десятці сталася ще одна зміна: Б’янка Андреєску випередила Симону Халеп. Також відзначимо регрес Каролін Возняцкі, за підсумками року вона опуститься в район 35-го місця і вперше з 2007 року фінішує не в в топ-20 світового рейтингу.
 
Топ-10 рейтингу WTA
 
 
Що стосується українок, то Даяна Ястремська встановила особистий рекорд, вперше піднявшись до топ-25 світового рейтингу. Також оновили особисті досягнення Катаріна Завацька і Дар’я Снігур. Леся Цуренко продовжує втрачати позиції, відновлюючись після травми. У решти зміни не дуже суттєві.
 
Українки в топ-350 рейтингу WTA
 
 
В Чемпіонській гонці Світоліна вийшла на сьоме місце і буде змагатися за одну з двох путівок до Шеньчженю, що залишилися.
 
Чемпіонська гонка
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vladdal
      Vladdal, 07.10.2019 18:51
    0
    Vladlen, 07.10.2019 15:15
    Увы но снялась не Бертенс, а Севастова, а у голандки просто соперница полегче стала. А вот Кенин невыдержанна нагрузки и снялась с Тяньцзиня
    Ага, спасибо. А то я посмотрел, Бертенс - Павлюченкова отменён, а у Павлюченковой на завтра есть игра. Это меня запутало.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 16:51
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Mazyr2412, 07.10.2019 13:09
    Ви забуваєте що Вондрушова та Серена не будуть виступати на малому ітоговому.
    Плюс КОНТАВЕЙТ сезон закінчила
    vital
    online
      vital, 07.10.2019 16:08
    -1
    *Я ще...
    vital
    online
      vital, 07.10.2019 16:03
    -1
    Vladlen, 07.10.2019 15:15
    Увы но снялась не Бертенс, а Севастова, а у голандки просто соперница полегче стала. А вот Кенин невыдержанна нагрузки и снялась с Тяньцзиня
    А ще під час фіналу пари в Пекіні подумав, для чого Кенін цей інтернешнл? На малий підсумковий вона вже й так потрапляє, краще відпочити, підлікувати ліве стегно і спробувати пошуміти на підсумковому...
    Vladlen
      Vladlen, 07.10.2019 15:15
    +4
    Vladdal, 07.10.2019 15:00
    Кажется, Бертенс снялась с Линца.
    Увы но снялась не Бертенс, а Севастова, а у голандки просто соперница полегче стала. А вот Кенин невыдержанна нагрузки и снялась с Тяньцзиня
    Vladdal
      Vladdal, 07.10.2019 15:00
    -2
    Кажется, Бертенс снялась с Линца.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 13:13
    +1
    vizuals, 07.10.2019 11:21
    Нагадаю, що тоді Даяна не мала такого рейтингу. Зараз в неї інші можливості. На одному Премьєрі вона може усі ці бали разом захистити
    Що там у 2020 році з Прем'єр на початку до АО - Брісбен, Сідней, після АО - Петербург? Не впевнений, що варто буде викладатись на Прем'єрах до АО, а тим паче потім їхати до раші. Хоча розклад турнірів наступного року може бути іншим ніж цьогоріч. Будемо сподіватись, що на наступному шоломі в Вільямс їй попадеться не в третьому раунді, а пізніше.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 07.10.2019 13:09
    +1
    vital, 07.10.2019 12:36
    Ну не знаю: якби Даяшині набрані 650 очок у Пекіні у парний рейтинг, додати в одиночку, то так, участь у Малому Підсумковому їй була б гарантована. Може я помиляюся, але з того що дивився, навіть 470 очок за гіпотетичний виграний прем'єр у рашці їй не вистачить для потрапляння в ТОП-20 Чемпіонської гонки.
    Ви забуваєте що Вондрушова та Серена не будуть виступати на малому ітоговому.
    vital
    online
      vital, 07.10.2019 12:36
    -1
    Вадім Рубік, 07.10.2019 09:11
    Даяні 190очок до Малого Підсумкового турніру залишилось)))
    Ну не знаю: якби Даяшині набрані 650 очок у Пекіні у парний рейтинг, додати в одиночку, то так, участь у Малому Підсумковому їй була б гарантована. Може я помиляюся, але з того що дивився, навіть 470 очок за гіпотетичний виграний прем'єр у рашці їй не вистачить для потрапляння в ТОП-20 Чемпіонської гонки.
    vizuals
    online
      vizuals, 07.10.2019 11:21
    +3
    Віталій Возняк, 07.10.2019 11:14
    Очки Даяни, які їй знімаються на початку 2020-го року - січень - 130 очок на АО, 60 - у Хобарті і 280 у Хуахіні. Потрібно захищати і набирати більше, що звісно їй по силам.
    Нагадаю, що тоді Даяна не мала такого рейтингу. Зараз в неї інші можливості. На одному Премьєрі вона може усі ці бали разом захистити
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 11:14
    +4
    Очки Даяни, які їй знімаються на початку 2020-го року - січень - 130 очок на АО, 60 - у Хобарті і 280 у Хуахіні. Потрібно захищати і набирати більше, що звісно їй по силам.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 11:09
    +1
    Вадім Рубік, 07.10.2019 11:07
    А причому це до Малого Підсумкового??
    Ну тут ви праві.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 11:07
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Віталій Возняк, 07.10.2019 10:54
    Даяна уже 29-та... Знялися очки (255) за Гонконг. А тут уже про малий підсумовий усі трублять... Даяні потрібно тепер і Тяньцзінь вигравати і в Москві добре постаратись...
    А причому це до Малого Підсумкового??
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 11:05
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Петухов, 07.10.2019 10:43
    Ага, а Гонконг хто буде захищати?
    Турніру в Гонконзі через безпорядки ще не буде цього року))
    Vladlen
      Vladlen, 07.10.2019 11:04
    +9
    Віталій Возняк, 07.10.2019 10:54
    Даяна уже 29-та... Знялися очки (255) за Гонконг. А тут уже про малий підсумовий усі трублять... Даяні потрібно тепер і Тяньцзінь вигравати і в Москві добре постаратись...
    Этот рейтинг на малый итоговый не влияет, ей надо всего выиграть турнир в Китае и она убьет двух зайцев, защитит турнир в Гонконге и попадет на турнир в Чжухай.
    vizuals
    online
      vizuals, 07.10.2019 11:00
    +2
    Александр Петухов, 07.10.2019 10:43
    Ага, а Гонконг хто буде захищати?
    Я про початок сезону 2020 взагалі то писав. Там захищати відносно немає чого, а взяти очок на Премьерах можна
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 10:54
    -7
    Даяна уже 29-та... Знялися очки (255) за Гонконг. А тут уже про малий підсумовий усі трублять... Даяні потрібно тепер і Тяньцзінь вигравати і в Москві добре постаратись...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 07.10.2019 10:43
    -4
    vizuals, 07.10.2019 08:49
    Даяні б ще завершити на мажорній ноті, і у новому сезоні на його початку відкриті двері у топ-10. Захищати нічого не треба
    Ага, а Гонконг хто буде захищати?
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 07.10.2019 10:38
    +1
    Вадім Рубік, 07.10.2019 09:11
    Даяні 190очок до Малого Підсумкового турніру залишилось)))
    Она может получить приглашение, даже если не доберет.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 09:11
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 07.10.2019 08:49
    Даяні б ще завершити на мажорній ноті, і у новому сезоні на його початку відкриті двері у топ-10. Захищати нічого не треба
    Даяні 190очок до Малого Підсумкового турніру залишилось)))
    Vladlen
      Vladlen, 07.10.2019 11:04
    +9
    Віталій Возняк, 07.10.2019 10:54
    Даяна уже 29-та... Знялися очки (255) за Гонконг. А тут уже про малий підсумовий усі трублять... Даяні потрібно тепер і Тяньцзінь вигравати і в Москві добре постаратись...
    Этот рейтинг на малый итоговый не влияет, ей надо всего выиграть турнир в Китае и она убьет двух зайцев, защитит турнир в Гонконге и попадет на турнир в Чжухай.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 09:11
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 07.10.2019 08:49
    Даяні б ще завершити на мажорній ноті, і у новому сезоні на його початку відкриті двері у топ-10. Захищати нічого не треба
    Даяні 190очок до Малого Підсумкового турніру залишилось)))
    vizuals
    online
      vizuals, 07.10.2019 08:49
    +6
    Даяні б ще завершити на мажорній ноті, і у новому сезоні на його початку відкриті двері у топ-10. Захищати нічого не треба
    Vladlen
      Vladlen, 07.10.2019 15:15
    +4
    Vladdal, 07.10.2019 15:00
    Кажется, Бертенс снялась с Линца.
    Увы но снялась не Бертенс, а Севастова, а у голандки просто соперница полегче стала. А вот Кенин невыдержанна нагрузки и снялась с Тяньцзиня
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 11:14
    +4
    Очки Даяни, які їй знімаються на початку 2020-го року - січень - 130 очок на АО, 60 - у Хобарті і 280 у Хуахіні. Потрібно захищати і набирати більше, що звісно їй по силам.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 11:07
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Віталій Возняк, 07.10.2019 10:54
    Даяна уже 29-та... Знялися очки (255) за Гонконг. А тут уже про малий підсумовий усі трублять... Даяні потрібно тепер і Тяньцзінь вигравати і в Москві добре постаратись...
    А причому це до Малого Підсумкового??
    vizuals
    online
      vizuals, 07.10.2019 11:21
    +3
    Віталій Возняк, 07.10.2019 11:14
    Очки Даяни, які їй знімаються на початку 2020-го року - січень - 130 очок на АО, 60 - у Хобарті і 280 у Хуахіні. Потрібно захищати і набирати більше, що звісно їй по силам.
    Нагадаю, що тоді Даяна не мала такого рейтингу. Зараз в неї інші можливості. На одному Премьєрі вона може усі ці бали разом захистити
    vizuals
    online
      vizuals, 07.10.2019 11:00
    +2
    Александр Петухов, 07.10.2019 10:43
    Ага, а Гонконг хто буде захищати?
    Я про початок сезону 2020 взагалі то писав. Там захищати відносно немає чого, а взяти очок на Премьерах можна
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 13:13
    +1
    vizuals, 07.10.2019 11:21
    Нагадаю, що тоді Даяна не мала такого рейтингу. Зараз в неї інші можливості. На одному Премьєрі вона може усі ці бали разом захистити
    Що там у 2020 році з Прем'єр на початку до АО - Брісбен, Сідней, після АО - Петербург? Не впевнений, що варто буде викладатись на Прем'єрах до АО, а тим паче потім їхати до раші. Хоча розклад турнірів наступного року може бути іншим ніж цьогоріч. Будемо сподіватись, що на наступному шоломі в Вільямс їй попадеться не в третьому раунді, а пізніше.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 07.10.2019 13:09
    +1
    vital, 07.10.2019 12:36
    Ну не знаю: якби Даяшині набрані 650 очок у Пекіні у парний рейтинг, додати в одиночку, то так, участь у Малому Підсумковому їй була б гарантована. Може я помиляюся, але з того що дивився, навіть 470 очок за гіпотетичний виграний прем'єр у рашці їй не вистачить для потрапляння в ТОП-20 Чемпіонської гонки.
    Ви забуваєте що Вондрушова та Серена не будуть виступати на малому ітоговому.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.10.2019 11:09
    +1
    Вадім Рубік, 07.10.2019 11:07
    А причому це до Малого Підсумкового??
    Ну тут ви праві.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 11:05
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Петухов, 07.10.2019 10:43
    Ага, а Гонконг хто буде захищати?
    Турніру в Гонконзі через безпорядки ще не буде цього року))
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 07.10.2019 10:38
    +1
    Вадім Рубік, 07.10.2019 09:11
    Даяні 190очок до Малого Підсумкового турніру залишилось)))
    Она может получить приглашение, даже если не доберет.
    Vladdal
      Vladdal, 07.10.2019 18:51
    0
    Vladlen, 07.10.2019 15:15
    Увы но снялась не Бертенс, а Севастова, а у голандки просто соперница полегче стала. А вот Кенин невыдержанна нагрузки и снялась с Тяньцзиня
    Ага, спасибо. А то я посмотрел, Бертенс - Павлюченкова отменён, а у Павлюченковой на завтра есть игра. Это меня запутало.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 07.10.2019 16:51
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Mazyr2412, 07.10.2019 13:09
    Ви забуваєте що Вондрушова та Серена не будуть виступати на малому ітоговому.
    Плюс КОНТАВЕЙТ сезон закінчила